Як використовувати ткацький верстат для запису екрану та відео

Робота вдома є важливою частиною повсякденного життя багатьох людей. Щоб допомогти їм підтримувати зв’язок з колегами, програмне забезпечення для відеоконференцій та запису є обов’язковим. Існує широкий вибір безкоштовних додатків для відеозйомки, але одним з найпопулярніших є Loom, і це є поважно. Ви навіть можете отримати професійну версію безкоштовно, якщо ви викладач або студент. Інтерфейс дуже простий і його можна освоїти з мінімальними зусиллями.

Ось як користуватися Loom. Якщо у вас виникли проблеми з Loom або ви хочете дізнатись більше порад та підказок для досвідчених користувачів, ми також вас про це розглянемо.

Як зареєструватись та використовувати Loom

Хоча найкращі ноутбуки мають вбудований мікрофон та веб-камеру, людям не завжди легко подолати свою технічну тривогу, коли доводиться створювати відеозапис. Замість того, щоб шукати через комп’ютер і вмикати режим відео або придбати дорогу програму запису, клієнт Loom робить запис відео в Інтернеті простим і безболісним.

Базова версія Loom доступна на їх домашній сторінці, є безкоштовною для всіх, і пропонує користувачам кілька різних варіантів, які найкраще відповідають вашим особистим уподобанням. Ви можете використовувати Loom для запису вмісту на екрані комп’ютера, а також ви можете включити разом із вмістом кадри, в яких ви розповідаєте або читаєте лекції.

Зображення домашньої сторінки Ткацького верстата.

Кілька варіантів дозволять вам зареєструвати рахунок Loom. Користувачі можуть увійти, використовуючи дані свого облікового запису Google, пов’язуючи свій обліковий запис Slack або надаючи адресу електронної пошти, пароль та ім’я. Щоб отримати доступ до програми, вам потрібно переконатися, що ви завершили реєстрацію свого облікового запису.

Зображення сторінки підпису на ткацький верстат. Знімок екрана / Даніель Мартін

Ви можете завантажити Loom як на Windows, так і на Mac, а також на пристрої під управлінням iOS, але два основні способи використання Loom стосуються або робочого клієнта, або розширення Google Chrome. Немає реальних недоліків, коли справа стосується тієї чи іншої версії; в першу чергу це зводиться до особистого смаку. У будь-якому випадку ви можете легко записувати відео.

Як користуватися настільним клієнтом Loom

Щоб відкрити клієнт Loom Desktop, вам потрібно буде знайти Loom на панелі пошуку Windows або натиснути червоний логотип вертушки Loom. Після того, як клієнт буде відкритий, ви зможете вибрати тип відеозапису, який ви хочете створити.

Зображення логотипу ткацьких верстатів. Знімок екрана / Даніель Мартін

Три доступні опції для базової версії Loom - це Cam Cam, Screen Only та Screen + Cam. Як випливає з назв параметрів, "Тільки камера" та "Тільки екран" дозволяють записувати вміст на екрані або самостійно через веб-камеру. Screen + Cam дозволить вам записати на плівку як себе, так і вміст, щоб інші могли бачити ваші реакції на записаний матеріал у режимі реального часу.

Зображення настільного клієнта Loom. Знімок екрана / Даніель Мартін

Якщо ви просто хочете записати свій екран, у вас буде три налаштування, які допоможуть вам визначити параметри вашого відео. Три варіанти - це «На весь екран», «Вікно» та «Нестандартний розмір», і вони дозволяють акуратно адаптувати ваше відео.

Повноекранний режим записує все, що є на вашому моніторі або дисплеї, щоб люди могли бачити кожен клік миші та стежити за ними на своїх комп’ютерах. Якщо ви намагаєтеся створити більш обмежений підручник, який виключає будь-які відволікаючі фактори, ви можете скористатися опцією Window, щоб зробити запис одного комп'ютерного додатку. Спеціальний розмір доступний лише для користувачів, які перейшли на обліковий запис Pro, і це дозволяє їм створювати власні вікна для запису певних частин екрана свого комп’ютера.

Ви можете скористатися вбудованою веб-камерою та мікрофоном вашого пристрою для запису відео Loom, або можете вибрати зовнішні пристрої за необхідності чи за бажанням. Loom рекомендує користувачам використовувати високоякісні мікрофони для покращення якості звуку своїх відео.

Як записувати відео за допомогою розширення Loom Google Chrome

Для того, щоб використовувати розширення Loom Google Chrome, вам просто потрібно завантажити його з Веб-магазину Chrome і встановити. Після цього ви можете активувати розширення, натиснувши червоний логотип вертушки вертушки у верхньому правому куті браузера та завантаживши його користувальницький інтерфейс.

Зображення логотипу розширення ткацького верстата Знімок екрана / Даніель Мартін

Подібно до настільного клієнта, ви можете вибирати між Cam Only, Screen Only та Screen + Cam. На жаль, користувачі розширення Google Chrome обмежуються записом всього свого екрану або вмісту однієї вкладки.

Меню Video Control також організовано інакше, ніж розширення робочого столу, яке відображається внизу ліворуч у вікні браузера. Користувачі також обмежуються лише трьома кнопками, а саме: Початок / Кінець запису, Пауза запису та Видалення запису справа наліво.

Зображення меню розширення Loom Chrome. Знімок екрана / Даніель Мартін

Як записувати відео в настільному клієнті Loom

Кожен режим дозволяє використовувати міхур камери Loom, який дозволяє переглядати та записувати себе, а також відео. Немає верхньої межі тривалості відео, але ви отримаєте підказки від Loom, щоб переконатися, що ви випадково не продовжували записувати.

Закінчивши доопрацьовувати свої параметри, ви можете спрямувати свою увагу на меню чотирьох кнопок управління відео в лівій частині екрана. Щоб розпочати запис відео, просто натисніть Запис Кнопка у верхній частині меню. Ця кнопка виконує дві функції: вона дозволяє вам знати, що ви записуєте відео, коли кнопка червона, і при натисканні вдруге зупиняє запис.

Зображення меню управління ткацьким верстатом та міхура камери. Знімок екрана / Даніель Мартін

Кнопка під кнопкою запису - це кнопка Пауза, який призупиняє ваше відео, хоча ви також можете використовувати Alt + Shift + P або Option + Shift + P, залежно від вашого комп’ютера. Піктограма сміттєвого бака представляє кнопку Видалити, яка не лише зупиняє запис, але й повністю видаляє відео після підтвердження рішення через діалогове вікно.

Нарешті, ми підійшли до інструмента «Малювання», який представлений піктограмою пера та вимагає підписки на Pro. Цей значок дозволяє користувачеві створювати малюнки для вашого відео, які допомагають зосередити увагу на конкретних фактах та цифрах. Клацнувши піктограму та вибравши заданий колір, ви можете привернути увагу глядача до всіх важливих деталей.

Останні повідомлення