Як синхронізувати календар Outlook з вашим iPhone

Нерідкі випадки, коли багато різних підприємств використовують Outlook як спосіб організації зустрічей або певних повсякденних завдань. Ви навіть можете дозволити Outlook займатися вашим особистим життям.

Оскільки Outlook - це програма Microsoft на вашому комп’ютері, одна проблема полягає в тому, що не завжди легко взяти її на ходу. На щастя, для полегшення доступу є спосіб синхронізувати календар Outlook на iPhone.

Крок 1: Завантажте Microsoft Outlook для iPhone

Переконайтеся, що у вас вже є Outlook через підписку Microsoft, і знайте, до якого облікового запису Microsoft він підключений. Потім за допомогою iPhone завантажте Outlook для iOS. Це безкоштовне завантаження, яке дозволить вам використовувати функції Outlook прямо на вашому iPhone. Це робить синхронізацію календаря Outlook на вашому iPhone дуже простим, але завантаження є дуже важливим, тому почніть тут!

Примітка для iPad: Якщо у вас є iPad, зверніть увагу, що оновлення для Outlook на iOS забезпечили сумісність із iPad Split View. Це особливо корисно для календаря Outlook, оскільки ви можете переглядати електронне повідомлення та відкривати календар для внесення змін на тому самому екрані - функція, яку ми настійно рекомендуємо.

Крок 2: Увійдіть і ввімкніть автоматичну синхронізацію

Коли програма Outlook буде завантажена на ваш iPhone, перейдіть до iPhone Налаштування, потім виберіть Паролі та облікові записи. Виберіть Додати обліковий запис, і ви побачите ряд сумісних облікових записів для вашого iPhone. Шукайте варіант та логотип для Outlook.com (зазвичай це один із перших варіантів).

Тепер введіть дані свого облікового запису Microsoft, щоб підключити Outlook на iOS. Вас запитають, чи хочете ви синхронізувати свої календарі, і в такому випадку слід відповісти «так». Якщо ні, ви можете будь-коли зайти в програму Outlook у Налаштуваннях і переконатися, що синхронізація календаря ввімкнена.

Якщо ви ввійшли в той самий обліковий запис Outlook, будь-які зміни, внесені в календарі, будуть синхронізовані на всіх ваших пристроях. Це означає, що якщо ви додасте нову подію або зустріч на ПК, наприклад, через кілька секунд вона з’явиться на вашому iPhone. Не потрібно повторно синхронізувати кожен раз, коли ви створюєте нову подію календаря Outlook або змінюєте час зустрічі.

Крок 3: Імпортуйте інформацію календаря iCloud, якщо це необхідно

Раніше було важко синхронізувати інформацію iCloud із такими програмами, як Outlook, але з тих пір Apple вдосконалила iCloud і зробила це дещо простішим. Якщо у вас є інформація календаря, збережена в iCloud із попереднього використання календаря, яку ви хочете імпортувати до календаря Outlook, це тепер відносно простий процес.

Увійдіть у iCloud. Ви можете використовувати iCloud для Windows, щоб зробити це прямо з комп’ютера Windows, що простіше, ніж намагатися зробити це з iPhone. Потім увійдіть у свій обліковий запис і переконайтеся, що встановлено лише поле з Пошта, контакти, календарі та завдання перевіряється. Виберіть Подати заявку рухатися далі

Тепер у вас буде можливість синхронізувати весь календар, інформацію про контакти та завдання, або лише частину. Виберіть, який варіант найкращий для вас. Якщо вас цікавить лише синхронізація подій календаря, переконайтеся, що ви вибрали варіант, який дозволяє вам вибрати. Потім ця інформація буде перенесена прямо до календаря Outlook, а звідти синхронізована до Outlook на iOS. Тепер вам не доведеться турбуватися про те, щоб підстрибнути між двома календарями!

Крок 4: Виберіть, чи потрібно синхронізувати всі календарі на macOS

Як синхронізувати календар Outlook з iPhone

Використовуючи iPhone, ви не можете вибрати календарі, які потрібно синхронізувати з Outlook на Mac. Єдине, що ви можете контролювати, це календарі, які ви зберігаєте локально на своєму ноутбуці. Outlook буде зберігати інформацію в хмарі, що не дозволяє вам вибрати.

На щастя, у вас є можливість приховати певні календарі, що можна зробити, запустивши Outlook на своєму iPhone. Увійшовши в програму, торкніться піктограми календаря, потім піктограми вашого облікового запису та зніміть прапорці з календарів, які ви не хочете переглядати.

Останні повідомлення