Як перетворити свій ПК на комутатор

Nintendo Switch - це неймовірна консоль, яка дозволяє вам грати в повноцінні жирні консольні ігри незалежно від того, знаходитесь ви на дивані чи в літаку. Незважаючи на те, що його портативність вражає, а деякі найвимогливіші назви є новими, не можна заперечувати, наскільки слабким є Switch. Більшість сучасних смартфонів мають кращі характеристики і здатні запускати Android під час гри.

Якщо у вас є ігровий комп’ютер, ви можете скористатися його силою, щоб грати в ігри портативно на своєму телефоні - не тільки вдома, але й поза межами. У цьому посібнику ми покажемо вам, як налаштувати віддалене відтворення у вашій локальній мережі та зовнішніх мережах, а також як отримати зовнішній вигляд комутатора.

Дві нотатки перед тим, як зануритися: Ми збираємось отримати технічну інформацію, тому, якщо ви не готові до виконання цього завдання, найкраще просто дотримуватися перемикача. Однак, що важливіше, ви не отримаєте такого ж досвіду роботи з телефоном і ПК, як із комутатором. Ця установка найкраще працює в локальних мережах і має нестійку можливість грати поза домом. Це не ідеально, і ви завжди будете на милість вашого зв’язку, тому майте це на увазі.

Налаштування для локальної гри

Грати у вашій локальній мережі легко. Завантажте на телефон програму Steam Link, підключіть контролер Bluetooth або скористайтеся сенсорними елементами керування та підключіть ПК. Поки ваш ПК підключений до мережі і у вас є гідне з’єднання, ви можете мати можливість потокової передачі ігор локально без особливих проблем.

Однак є кілька важливих приміток для найкращого досвіду. Очевидно, вам знадобиться швидке підключення до Інтернету (25 Мбіт / с, як правило, робить це, але швидше - краще), але Wi-Fi це не скоротить. Ваша хост-машина повинна бути підключена до дроту. Хоча ви можете підключитися та запустити гру з хостом на Wi-Fi, ваш досвід, ймовірно, буде наповнений заїками, відставанням та потоковими артефактами.

Ви не можете уникнути Wi-Fi, навіть якщо ваш зв’язок чудовий. Мережеві з'єднання швидші, і це допоможе підвищити якість трансляції. Однак, що важливіше, жорсткі з'єднання є послідовними. Wi-Fi схильний до перешкод з різних джерел, що призводить до дико різних результатів кожного разу, коли ви підключаєтеся до хост-машини.

Просто завантаження програми Steam Link не забезпечує повного досвіду Switch. Тут з’являється функція Wake on LAN (WoL). Якщо ви хочете, скажімо, плюхнутися на диван і завантажити гру, вам, як правило, потрібно спершу спершу увімкнути комп’ютер. На щастя, ви можете зробити це віддалено.

WoL дозволяє вашому комп'ютеру виявляти, коли певний пакет надсилається на порт LAN, фактично залишаючи ваш комп'ютер у режимі очікування. Незважаючи на те, що живлення все ще вимкнено, ви можете активувати комп’ютер для пробудження, надіславши так званий «чарівний пакет». Ваш комп’ютер виявить пакет і спричинить запуск циклу “включення”.

Увімкнути WoL теж просто. Відкрийте Диспетчер пристроїв у Windows та знайдіть свій мережевий адаптер. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Властивості. Перейдіть на вкладку Розширений розділ. Прокрутіть список опцій, поки не знайдете Пробудження в локальній мережіабо щось подібне. У нашому випадку це було Прокинься на Magic Packet. Увімкніть цю функцію, і вам слід бути готовим.

Можливо, вам доведеться також увімкнути WoL у своєму BIOS. Якщо ви не знаєте, як дістатись до BIOS, перезавантажте комп’ютер. Під час послідовності завантаження постійно натискайте Видалити , щоб відкрити екран BIOS. Місцезнаходження цього параметра залежатиме від виробника вашої материнської плати, тому зверніться до керівництва, якщо зможете, де він похований.

Steam Link може відправляти чарівний пакет, тобто доки у вас увімкнено WoL у Windows, ви можете завантажувати машину та починати грати в ігри прямо зі свого телефону. Єдиною іншою перешкодою, яку потрібно подолати, є вхід у Windows. Ви можете вимкнути вхід на панелі керування, або ви можете боротися, намагаючись ввести пароль за допомогою сенсорних елементів керування. Це залежить від вас - просто переконайтеся, що Steam встановлено для запуску як програми для запуску, щоб ви могли завантажуватися прямо з нього, коли ви пробудите машину.

Підключення віддалено

З’єднуюча віддалена частина - це де справа стає складним. Більшість сучасних маршрутизаторів мають вбудовані функції захисту, тобто ви не можете просто підключитися до них із будь-якої старої мережі. Маршрутизатор заблокує з’єднання - і це добре. Якщо ваш маршрутизатор був повністю відкритий, будь-хто міг віддалено підключитися до вашої локальної мережі.

Steam Link все ще працює у зовнішніх мережах, хоча вам потрібно перенаправити кілька портів на маршрутизаторі, щоб він працював (UDP 27031, UDP 27036, TCP 27036 та TCP 27037). По суті, Steam Link підключається через ці порти, тому ви перенаправляєте їх на свій хост-ПК, щоб ви могли підключатися до нього з іншої мережі.

На щастя, є більш елегантне рішення: Parsec. Є й інші програми віддаленого робочого столу, такі як Teamviewer, хоча фокус Parsec на іграх робить загальний процес більш плавним. Parsec дозволяє віддалено підключатись до будь-якого комп’ютера, і він надзвичайно простий у використанні. Завантажте програму на хост-машину та телефон, створіть обліковий запис - і все готово.

Можливо, вам все одно доведеться налаштувати переадресацію портів, і Parsec пропонує обширний посібник, як це зробити. Однак нам не потрібно було. Навіть підключившись через LTE, ми без жодних проблем завантажились на головну машину. Крім того, Parsec має набагато кращі елементи керування на екрані, що означає, що вхід у Windows - це легкий вітер.

WoL все ще можливий з цим налаштуванням, тільки не з Parsec. На щастя, на Android існує безліч програм, які роблять WoL. У більшості випадків ці програми можуть піднімати головну машину, якщо вона та ваш телефон підключені до локальної мережі. Можливо, вам доведеться вручну ввести IP-адресу та MAC-адресу комп’ютера.

Це все для віддаленого підключення. Завантажте Parsec, запустіть WoL для включення комп'ютера та підключіться до хост-машини. Однак ми не будемо цукерити його: WoL не ідеальний, і йому важко дістатися спрацьовуванням дистанційно. Було кілька випадків, коли наша хост-машина просто не забирала пакет і, отже, не завантажувалася. Однак у більшості випадків ми стикалися з невеликою кількістю проблем.

Отримання зовнішнього вигляду

Поки технологічна лексика не заважає, поговоримо про естетику. Одним з найбільш привабливих аспектів комутатора є його форм-фактор, і, на щастя, ви можете отримати подібний досвід роботи з телефоном. Є кілька телескопічних контролерів, які обмотують ваш телефон, по суті, перекладаючи екран між двома сторонами контролера.

Більшість з них погані, однак, як любителі мобільних емуляторів зрозуміли багато років тому. Однак із випуском Switch більші компанії почали розробляти аналоги для мобільних пристроїв. Є Razer Junglecat, а також glap Play p / 1 (на фото вище). З цих двох Junglecat краще, якщо у вас є підтримуваний пристрій. Однак контролер Glap працює з ширшим спектром пристроїв, тому саме цей ми використовували.

Razer працює над подібним контролером під назвою Kinshi, який буде сумісний з широким спектром пристроїв. На момент написання статті це не виходить.

Junglecat і Play p / 1 дорогі, вони коштують близько 100 доларів кожен. Є багато дешевих альтернатив на AliExpress та Amazon, хоча ми радимо їх не використовувати. Якість збірки, як правило, погана, підходить до липких кнопок і спрацьовує мертві зони. Описана вище установка вже є темпераментною, тому немає жодних причин додавати розладів контролера на додачу.

Якщо вартість викликає занепокоєння, знайте, що телефонний кліп та контролер Xbox One виконують роботу краще, ніж навіть Junglecat. Звичайно, це не виглядає частиною комутатора, але це дешево і швидко. Також набагато простіше розібрати та почистити контролер Xbox One, якщо вам це потрібно.

Останні повідомлення