Як користуватися Zoom Videoconference

Відеоконференції - це інструмент, який постійно зростає. Незалежно від того, чи потрібно вам приєднатися до відеодзвінка зі своїм колегою або хочете зв’язатися з членами сім’ї, які перебувають далеко, Zoom - це чудовий варіант, яким просто користуватися.

Масштабування дозволяє організувати відеодзвінок із багатьма учасниками, і це дозволить вам бути практично присутнім, навіть якщо ви фізично не перебуваєте там. Цей інструмент цінний, коли ви працюєте віддалено.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як розпочати. Ви також можете ознайомитися з деякими порадами та хитрощами щодо збільшення та дізнатися, як усунути найпоширеніші проблеми із збільшенням та як їх вирішити.

Як налаштувати зустріч із збільшенням

Масштабування можна безкоштовно використовувати з деякими обмеженнями, а саме те, що зустрічі обмежуються до 40 хвилин для груп з трьох або більше учасників.

Розпочати зустріч із збільшенням досить просто. Перше, що вам потрібно зробити, це встановити клієнт Zoom на ПК.

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Zoom і увійдіть у свій обліковий запис. Якщо у вас ще немає облікового запису, натисніть на Зареєструйтесь, це безкоштовно кнопку у верхньому правому куті та дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб створити її. Ви також можете натиснути на Увійти і прокрутіть вниз, щоб увійти за допомогою свого облікового запису Google або Facebook. Увійшовши, наведіть курсор миші Приймайте зустріч а потім виберіть створити зустріч із відео на, відео вимкнено, або лише спільний доступ до екрану.

Зображення Zoom Проводить зустріч Даніель Мартін / Знімок екрана

Крок 2: Щойно ви почнете свою першу зустріч, клієнт Zoom почне завантаження. Відкрийте програму встановлення та дотримуйтесь інструкцій із встановлення. У цьому прикладі ми вирішили провести зустріч із уже ввімкненим відео.

Крок 3: Ще одним важливим першим кроком є ​​перевірка аудіо та відео. Ця опція з’являється у вас кожного разу, коли ви починаєте зустріч. Натисніть на Тестова колонка та мікрофон щоб розпочати процес.

Зображення Zoom Join with Computer Audio Даніель Мартін / Знімок екрана

У вас буде можливість протестувати та налаштувати колонки та мікрофон. Якщо одне з них не працює негайно, виберіть відповідні динаміки та / або мікрофон із випадаючих меню.

Переконавшись, що звук працює, ви можете приєднатися до наради.

Як вимкнути звук, зупинити відео та спілкуватися в чаті в Zoom

Знімок екрана кнопок масштабування скріншот

Усі найважливіші елементи керування Zoom розташовані на панелі інструментів внизу екрана. Потрібно вимкнути звук? Просто натисніть Без звуку у нижньому лівому куті. Поруч із цим ви знайдете Зупинити відео, який вимкне веб-камеру.

Якщо натиснути на Чат кнопка відображає текстовий чат для зустрічі, де ви можете групово надсилати повідомлення іншим учасникам зустрічі.

Як поділитися екраном на Zoom

Спільний доступ до екрана є корисною функцією, якщо ви проводите презентацію або надаєте інструкції. Почніть із натискання Поділитися екраном на нижній панелі інструментів. Звідти вам буде представлено меню типів спільного доступу, які ви хотіли б виконати.

Під Основні на вкладці, ви можете вибрати спільний доступ до екрана, спільний доступ до певної програми, спільний доступ до дисплея iPhone або iPad (якщо ця опція налаштована) або створення сеансу дошки. Створення сесії дошки дозволяє співпрацювати над нотатками та малюнками. Під Розширений на вкладці, ви можете поділитися такими речами, як частина екрана або "вміст з другої камери". І, нарешті, Файли вкладка дозволить вам ділитися файлами з ряду хмарних служб, таких як Google Drive або Dropbox. Зробивши вибір, натисніть синій Поділитися , щоб поділитися екраном.

Зображення спільного використання екрана масштабування Даніель Мартін / Знімок екрана

Зауважте, що якщо ви вирішите поділитися своїм екраном, він поділиться всім вашим екраном, тому переконайтеся, що ви трохи впорядкували робочу область, перш ніж показувати її світові.

Як запросити людей на вашу зустріч із збільшенням

З моменту створення наради у вас є контроль над кількома функціями. По-перше, ви можете запросити учасників на зустріч. Для цього натисніть на Учасники внизу екрана, а потім натисніть Запросити розташовано праворуч на екрані. Тепер у вас буде вибір поштових клієнтів та служб для розповсюдження вашого запрошення.

Збільшити запрошений знімок екрана скріншот

У цьому випадку ми вирішили використовувати клієнт за замовчуванням (Windows Mail). Електронний лист буде містити всю інформацію про зустріч та способи отримання доступу. Просто додайте бажаних одержувачів, і вибрана служба електронної пошти подбає про все інше.

Інший спосіб запросити людей на вашу зустріч - надіслати їм ідентифікатор зустрічі, показаний у верхній частині вікна. Шукайте числовий код. Нарешті, ви можете натиснути Скопіюйте посилання для запрошення, який дасть вам повне посилання, щоб поділитися з іншими.

Як тільки ваша зустріч розпочнеться, і у вас є учасники, ви зможете керувати ними. Натисніть на Більше щоб переглянути варіанти для всього сеансу.

Клацніть на Учасники внизу екрана, а потім наведіть курсор на окремих учасників, перелічених у меню бічної панелі, що з’явиться в правій частині екрана, а потім натисніть на Більше для конкретних варіантів для учасників, таких як Попросіть запустити відео або Зробити ведучим.

Зображення меню учасників збільшення Даніель Мартін / Знімок екрана

Ви також можете записати свої зустрічі. Для цього натисніть на Більше , а потім виберіть Запис на цьому комп’ютері зі спливаючого меню. Потім масштаб розпочне запис сеансу. Набір елементів керування з’явиться у верхній лівій частині інтерфейсу масштабування. Натисніть кнопку зупинки, коли запис закінчився. Після закінчення наради ваше відео буде збережено у форматі MP4.

Після завершення наради ви можете закінчити сеанс масштабування. Якщо ви хочете піти, але продовжувати зустріч, вам потрібно призначити нового хоста.

Як приєднатися до зустрічі Zoom

Є два способи приєднатися до зустрічі Zoom. Хост повинен надати посилання або ідентифікатор зустрічі. Якщо це повне посилання, просто вставте його у свій веб-переглядач, і ви вже в дорозі.

Якщо у вас просто є ідентифікатор зустрічі, просто перейдіть до Zoom.us/join. Звідти вставте ідентифікатор наради та натисніть Приєднуйтесь.

Якщо ви ще не налаштували масштабування, дотримуйтесь тих самих інструкцій, що й на початку цього посібника. Щойно ви налаштуєтесь, у вас буде така ж можливість приєднатися до наради зі звуком та протестувати та налаштувати параметри звуку.

Збільшити приєднатися до зустрічі відкритого клієнта Марк Коппок / Цифрові тенденції

Опинившись на нараді, ви матимете ті самі варіанти, що і господар зустрічі, але без адміністративних функцій. Ви можете розпочати чат, записати зустріч, запросити інших учасників, поділитися своїм екраном та переглянути список учасників. Ви також можете вимкнути звук і зупинити відео.

Зображення сторінки зустрічі масштабу Даніель Мартін / Знімок екрана

Коли закінчите, просто натисніть Залиште зустріч внизу праворуч.

Як оновити Zoom

З огляду на зростаючу популярність та корисність Zoom, компанія випускає оновлення рекордними темпами, щоб не відставати від вимог користувачів та вирішувати проблеми, що виникають. Незалежно від того, приймаєте ви зустріч або просто присутні, наявність застарілої версії може призвести до проблем, зайвих прикрощів і втраченого часу для всіх, хто бере участь. На щастя, є кілька варіантів, які вимагають мінімальних зусиль і допомагають уникнути помилок із Zoom.

Усі, у кого вже встановлений клієнт Zoom, можуть увійти у свій обліковий запис, клацнути на його зображення профілю та вибрати Перевірити наявність оновлень. Якщо є нові оновлення, ви зможете завантажити та встановити їх відразу через екран оновлення: просто виконуйте підказки на екрані.

Як змінити тон шкіри своєї реакції збільшення

Для тих, хто не знайомий, Zoom пропонує дві реакції, які можна використовувати під час зустрічей - пальцем, спрямованим вгору, і плесканням рук. Персоналізація реакцій масштабування за допомогою відтінків шкіри може допомогти додати до ваших зустрічей більш особистий елемент та краще представити вашу особу в цифровій робочій області. Все, що вам потрібно зробити, це увійти в Zoom через комп’ютер або телефон.

Після входу користувачі ПК та Mac можуть вибрати зображення свого профілю, натиснути на Налаштуваннята виберіть тон шкіри із шести доступних варіантів. Користувачі мобільних пристроїв повинні увійти в програму Zoom і натиснути Піктограма налаштувань >Зустріч >Тон шкіри реакції змінити їх реакційний тон шкіри.

Останні повідомлення