Як зменшити використання даних на Android або iPhone

Smartphone-Future-0001 як зменшити використання даних

Пам'ятаєте, коли в планах смартфонів було все про кількість хвилин дзвінків і текстових повідомлень, які ви отримували, а даних було необмежено? Сьогодні все навпаки. Коли перевізники зрозуміли, що насправді ми хочемо, це дані, відбувся перехід на необмежену кількість хвилин, тексти та обмеження даних - перевізники стверджували, що мова йде про управління мережею.

Хоча ситуація краща, ніж була кілька років тому, і перевізники пропонують необмежені тарифи зараз (перегляньте наш посібник із найкращих необмежених планів), ми часто перевантажені неочікуваними платежами, регулюванням швидкості або прихованими обмеженнями. Кожен мегабайт повинен бути врахований, інакше ви можете виявити, що платите за руку і ногу за надлишкові збори, або за зменшення швидкості з'єднання в найгірший час. Ми тут, щоб допомогти вам встановити обмеження та попередження, щоб стежити за використанням ваших даних, і надати кілька порад, які допоможуть вам максимально збільшити ваші плани передачі даних. Ось як можна зменшити використання даних.

Скільки потрібно даних?

Швидше за все, ви переоціните потрібні дані, тож використовуйте холодні важкі факти, щоб прийняти рішення про те, який розподіл даних вам найкраще підходить. Увійдіть на веб-сайт оператора та перегляньте використання даних за останні кілька місяців. Виберіть план, який перевищує обсяг даних, які ви використовували протягом цього періоду, але як можна ближче до цього числа. Інструмент, такий як Verizon’s Data Calculator, чудово підходить для отримання приблизної оцінки використання даних, але ми рекомендуємо базувати його на реальному використанні. Все ще не впевнені чи просто хочете бути впевненими? Перегляньте наш поглиблений посібник із вибору правильного плану передачі даних для вас.

Чи пропонує ваш оператор передачі даних певний тип? Якщо так, можливо, у вас виникнуть навіть додаткові дані, які можна буде повернути в екстреному випадку, якщо ви використовуєте більше даних, ніж зазвичай, у певний місяць.

Встановити попередження та обмеження даних

Ви можете перевірити використання даних на пристроях iOS, перейшовши на Налаштування> Стільниковий або Мобільні дані. Ця статистика даних не скидає кожен розрахунковий період автоматично, тому вам слід пам’ятати про те, щоб зробити це самостійно. Якщо ви шукаєте більш адаптований спосіб відстеження використання даних на вашому iPhone або iPad, ми рекомендуємо вам переглянути деякі сторонні програми. My Data Manager відстежує ваше використання і навіть дозволяє встановлювати власні будильники, коли ви перевищуєте певний обсяг даних за місяць.

як зменшити використання данихНа Android 4.0 або пізніших версіях ви можете перевірити використання даних так само, як iOS, але також встановити попередження та обмеження. Йти до Налаштування, і під Бездротові мережі та мережі, натисніть на Використання даних або Мобільні дані (можливо, вам доведеться подивитися навколо на різних телефонах Android, але це все одно має бути під вашим Мережа налаштування). На Samsung Galaxy ви захочете перейти Налаштування> З'єднання знайти Використання даних.

Ви побачите таблицю, яка показує використання даних протягом певного періоду часу. Ви можете перемикатиВстановити ліміт мобільних даних а потім перемістіть чорні та червоні лінії, щоб встановити попередження. Чорна лінія викликає сповіщення про те, що ви наближаєтесь до межі, тоді як червона лінія відображає поріг, коли ваш пристрій Android відключає стільникові дані. Знову ж таки, в Android є кілька програм, пристосованих для відстеження вашого використання, але на відміну від iOS, вбудовані елементи керування Android достатньо хороші, щоб вам не потрібно було використовувати що-небудь, крім запечених налаштувань.

Інший варіант - використання мобільних програм оператора. Те, як обліковий запис вашого оператора за використання даних може відрізнятися від того, що говорять iOS та Android, тому радимо стежити за своїми даними тут, щоб отримати найточнішу інформацію.

Ви також повинні розглянути можливість вимкнення мобільних даних, коли вам це не потрібно.

Використовуйте Wi-Fi, де це можливо

ios-app-store, як зменшити використання даних ymgerman / 123rf ymgerman / 123rf

Існує основне правило збереження стільникових даних: використовуйте Wi-Fi. Швидше за все, як вдома, так і на роботі, у вас буде доступ до певного типу Wi-Fi, і навіть у багатьох громадських місцях - включаючи парки, супермаркети та навіть універмаги - громадський Wi-Fi доступний для вашого використання.

Хоча деякі можуть вимагати від вас прийняття загальних положень та умов для підключення, багато хто цього не робить, і після першого підключення він автоматично з’єднається, коли ви перебуваєте в зоні дії. Заведіть звичку перевіряти, коли ви десь новеньке, і це призведе до значного зменшення використання стільникових даних.

Деякі оператори також пропонують власні мережі гарячих точок. AT&T пропонує підключення через мережу гарячих точок (див. Цю карту локатора точок доступу Wi-Fi), Verizon також пропонує подібну послугу, а T-Mobile пропонує точку доступу за щомісячну плату.

Навіть якщо у вас немає доступу до гарячих точок із будь-якого з перерахованих вище, ви все одно можете скористатися сотнями тисяч безкоштовних точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Хоча ми радимо вам використовувати VPN, якщо ви ризикуєте підключитися до багатьох загальнодоступних мереж Wi-Fi.

Обмежити фонові дані

Фонові дані - це один із найбільших витрат на розподіл ваших даних, і ви можете навіть не підозрювати, що це відбувається. Пошта, яка працює для синхронізації нових повідомлень під час їх отримання, або телефон автоматично завантажує нові оновлення програм. Вам справді це потрібно? Чи можна щось зачекати, поки ви під’єднаєтесь до Wi-Fi?

Перегляньте, що використовує стільникові дані, та внесіть необхідні зміни. У iOS це знаходиться під Налаштування> Стільниковий або Мобільні дані, а в Android - підНалаштування> Бездротові та дротові мережі> Використання даних абоНалаштування> З'єднання> Використання даних на Samsung.

Використання даних iPhone 8 Саймон Хілл / Цифрові тенденції Саймон Хілл / Цифрові тенденції

На iPhone ви можете просто вимкнути окремі програми, які використовують занадто багато даних, і перейти до них Налаштування> Загальне і перемикати Фонове оновлення програми вимкнено. Рекомендуємо відвідатиНалаштування>iTunes & App Store для перемикання Використовуйте стільникові дані (або Мобільні дані) вимкнено. Якщо вас не турбує негайна резервна копія всього, до чого ви також можете перейтиНалаштування> iCloud> iCloud Drive і прокрутіть вниз, щоб вимкнути Використовуйте стільникові дані.

Якщо ви бачите окремі додатки, які переглядають занадто багато даних на Android, натисніть на додаток і подумайте про його перемикання Фонові дані абоДозволити фонове використання даних вимкнено - пам’ятайте, що це обмежить можливість оновлення програми у фоновому режимі. Подумайте про те, щоб відкрити Play Store, торкнувшись трьох горизонтальних ліній у верхньому лівому куті, щоб відкрити меню, а потім натиснітьНалаштування> Автоматичне оновлення програм і вибрати Автоматично оновлювати програми лише через Wi-Fi. Ви також можете заглянути Налаштування> Облікові записи> Google і вимкніть все, що ви не хочете синхронізувати.

Використовуйте Wi-Fi, де тільки можете. Це може мати додаткову перевагу в збільшенні часу автономної роботи, оскільки менше програм залучає ресурси.

Бери свої карти в автономному режимі

Програми навігації можуть бути напрочуд великими свинями для ваших даних. Якщо ви їх постійно використовуєте - для пошуку конкретних магазинів чи ресторанів - або якщо ви перебуваєте в новому місті, можливо, варто подивитися на завантаження карти району заздалегідь? Якщо ви користувач Android, це просто. Просто завантажте Карти Google, знайдіть область, яку потрібно завантажити, а потім торкніться Більше інформації, після чого Завантажити.

Ви можете зробити те ж саме в iOS, натиснувши, щоб відкрити меню на Картах Google, а потім торкнувшись Офлайн-області а потім значок плюса внизу праворуч. Визначте свою область, торкніться Завантажити, потім назвіть його та торкніться Зберегти. Крім того, ви можете завантажити маршрут заздалегідь, і кеш-пам’ять Apple Maps запам’ятає шлях без необхідності з’єднання даних. Просто під час користування Wi-Fi введіть свій маршрут у звичайному режимі, дайте йому повністю завантажитися, а потім вийдіть із програми та вимкніть з’єднання для передачі даних. Якщо покладатися на кеш програми для вас трохи страшно, Apple Maps також дозволяє експортувати карти районів у форматі PDF, які потім можна роздрукувати.

Змініть свої звички перегляду

YouTube-Red, як зменшити використання даних

Завжди краще переглядати мобільну версію веб-сайту на мобільному пристрої, тому уникайте використання настільних версій веб-сайту, якщо можете. Крім того, незважаючи на те, що займає досить багато місця на вашому телефоні, кеш-пам’ять браузера насправді є гарною справою. Зберігаючи кеш-пам’ять, вам не доведеться завантажувати зображення з часто відвідуваних веб-сайтів щоразу, коли ви їх відвідуєте.

Якщо ви використовуєте Chrome, ви можете торкнутися меню з трьома крапками вгорі праворуч, вибрати Налаштування і повернути Заощадження даних і він автоматично стискатиме сторінки перед їх завантаженням. Ви також можете розглянути можливість використання такого браузера, як Opera Mini (Android, iOS), оскільки він призначений для стиснення даних та різкого зменшення використання під час перегляду веб-сторінок.

Підпишіться на потокові сервіси з функціями офлайн

Відео на сьогоднішній день є найбільшим витратою ваших даних, тому, якщо ви транслюєте багато вмісту YouTube, тоді розгляньте YouTube Red. Це преміальна послуга компанії, яка коштує 10 доларів на місяць. Незважаючи на те, що це може звучати багато, крім можливості збереження відео на вашому пристрої, у вас також вбудована їх музична послуга. З іншими потоковими підписками ви захочете перевірити, де вони також пропонують вміст у режимі офлайн. Такі програми, як Apple Music (Android, iOS), Google Play Music (Android, iOS) та Spotify (Android, iOS), дозволяють створювати списки відтворення для прослуховування в режимі офлайн, але вам потрібно трохи місця для їх зберігання. Spotify навіть дозволяє завантажити всі збережені пісні - так що збережено пристойну частину потокової передачі.

Якщо ви любите слухати подкасти в дорозі, подумайте про додаток для підкастів, такий як Pocket Casts (Android, iOS). Це може коштувати кілька доларів, але він має величезну бібліотеку доступних подкастів (включаючи деякі з наших улюблених) і пропонує можливість почекати, поки ви під’єднаєтесь до мережі Wi-Fi, перш ніж завантажувати нові серії.

Останні повідомлення