Найпоширеніші проблеми посудомийної машини та способи їх усунення

Посудомийна машина - одна з найбільш працездатних побутових приладів на кухні, тому, коли виникає проблема, ви помічаєте це дуже швидко. Типова посудомийна машина повинна прослужити від семи до 12 років. Однак посудомийні машини іноді не працюють до цього періоду часу.

Отримати ремонт чи заміну може бути дорогою справою, тому багато людей вирішують робити ремонт самостійно. Якщо ваша посудомийна машина доставляє вам проблеми, ви можете подарувати їй власну любов, щоб вирішити проблему. Ми склали список деяких найпоширеніших проблем з посудомийною машиною та кілька можливих рішень, які можна спробувати.

Для посудомийних машин, які, швидше за все, вистачить, ви також можете ознайомитись з нашим путівником щодо найкращих посудомийних машин, які ви можете придбати.

Посуд виходить із посудомийної машини брудним або покритим залишками

Посудомийна машина Samsung DW80M9 Chef Collection Райлі Янг / Цифрові тенденції

Спочатку перевірте, чи не робите ви нічого, що могло призвести до несправності посудомийної машини. Перегляньте рекомендації виробника щодо використання та обслуговування посудомийної машини. Ви перевантажуєте свою машину? Чи посуд може обмежувати обертальний рух розпилювачів? Ви завантажуєте тарілки в машину, не скребуючи їжу з них спочатку?

Перевіривши, чи дотримуєтесь рекомендацій виробника, можна перевірити наявність проблем із самим апаратом. Перевірте, чи немає жиру, сміття чи завалів на деформаційному екрані та прокладці дверей. Винуватцем можуть бути також ваші розпилювачі, тому спробуйте обертати нижню і верхню руки, щоб переконатися, що вони легко обертаються. Якщо ні те, ні інше, або якщо вони покриті брудом або залишками їжі, можливо, вам доведеться почистити їх. Для цього зніміть руки і обережно очистіть їх зубною щіткою та засобом для чищення труб. Після заміни спробуйте провести чистий цикл, щоб побачити, чи покращиться ваш посуд.

Якщо посуд виходить покритим водяними плямами, вода з посудомийної машини може затримуватися на посуді занадто довго. Простий ополіскувач може допомогти вирішити цю проблему. Якщо ваші окуляри та тарілки вийшли з білими залишками на них, можливо, у вас є жорстка вода. Спробуйте використовувати пом’якшувач води або миючий засіб, який допомагає пом’якшити воду.

Ваша посудомийна машина витікає на підлогу

Еріка Роуз / Цифрові тенденції

Спочатку перевірте дверцята посудомийної машини та прокладку дверей. Зверніть увагу на наявність тріщин, пошкоджень або великого сміття, що може перешкодити дверцятам повністю ущільнитися. Спробуйте почистити дезінфікуючий прокладку дверей, і якщо ви побачите великі тріщини, вам, швидше за все, доведеться замінити прокладку.

Поплавковий вимикач - механізм, який вказує на рівень води у вашій посудомийній машині - може застрягти в опущеному положенні, повідомляє Family Handy Man. Це може призвести до того, що ваша машина переповниться і потече на підлогу. Якщо ваш поплавковий вимикач застряг, почистіть його та видаліть будь-які пластмаси, струни або щось інше, що може заважати йому нормально функціонувати.

Посудомийна машина не сушить посуд

Це часто є проблемою з нагрівальним елементом посудомийної машини. Якщо ваш нагрівальний елемент справний, перевірте термостат верхньої межі (пристрій, який запобігає занадто сильно нагріванню посудомийної машини). Відповідно до Part Select, несправний термостат високої межі може призвести до відключення тепла до того, як посуд повністю висохне. Зазвичай ви можете знайти свій термостат верхньої межі внизу ванни посудомийної машини, безпосередньо за панеллю доступу. Для перевірки пристрою можна використовувати мультиметр. Нарешті, перевірте дозатор ополіскувача, щоб переконатися, що він не порожній і чи правильно він дозується. Без ополіскувача посуд не сушиться так легко.

Ваша посудомийна машина неприємно пахне

Стара, волога їжа, ймовірно, є причиною появи неприємного запаху з вашої посудомийної машини. Уважно перегляньте машину, чи немає їжі, і почистіть екран посудомийної машини (розташований у нижній частині машини).

Якщо ваша посудомийна машина має хімічний запах, можливо, пластикова тарілка або контейнер для посуду Tupperware впали і розплавилися на нагрівальний елемент. Тим не менш, бажано обережно завантажувати посудомийну машину та чистити посуд, щоб уникнути небажаних запахів.

Ваша посудомийна машина не запускається

Перевірте джерела живлення, щоб переконатися, що у вас не перегорів запобіжник, і переконайтесь, що розетка не працює. Ви навіть можете спробувати запустити на велосипеді посудомийну машину.

Також проблемою можуть бути дверцята вашої посудомийної машини. Наприклад, якщо вона не зачинена, не може запустити посудомийну машину. Тим не менш, перед тим, як продовжувати, перевірте наявність проблем із засувкою.

Якщо здається, що ваша посудомийна машина намагається працювати, але вона просто не працюватиме належним чином, можливо, ваш двигун застряг. Якщо так, спробуйте обертати двигун вентилятора вручну, щоб перевірити, чи не змусить його це рухатися. Однак важливо, щоб спочатку вимкнути живлення за допомогою головної панелі, щоб уникнути ураження електричним струмом.

Ваша посудомийна машина не зливається належним чином

Ця проблема очевидна, оскільки ваша посудомийна машина заливає підлогу водою під час спроби відкрити її. Спочатку спробуйте запустити посудомийну машину вдруге. У посудомийній машині, яка була несподівано вимкнена (скажімо, через коротке відключення електроенергії), все ще могла бути вода всередині, оскільки цикл не був завершений. Просто повторний цикл може вирішити цю проблему.

Ви також можете спробувати запустити сміття. Посудомийна машина, як правило, зливається в той самий злив, що використовується для утилізації сміття. Якщо це проблема з вашою системою утилізації, наприклад, накопичений осад їжі, це може перешкодити правильному дренажу посудомийної машини. Якщо ви щойно встановили нове сміттєзвалище, зливна пробка може все ще бути на місці, а це означає, що посудомийна машина не може отримати доступ до свого каналізації. Переконайтеся, що зливна пробка вийнята, а зливний шланг посудомийної машини належним чином підключений, якщо у вас нова система утилізації.

Посудомийна машина створює на келихах дратівливу плівку

Це особливо дратує проблема, оскільки з часом це може відбуватися повільно, і не завжди є чітке вирішення. Однак, мабуть, виною не ваша посудомийна машина. На скляному посуді утворюється плівка, оскільки вода у вашому місці жорстка, тобто вона наповнена мікроскопічними мінералами, такими як кальцій і магній, які при нагріванні випадають у воду та прилипають до інших поверхонь. Це особливо помітно на ваших окулярах. Зверніть увагу на засіб для ополіскування в посудомийній машині або добавку, яка конкретно згадує, що вона призначена для жорсткої води.

Ваша посудомийна машина починає видавати багато шуму

Коли колись тиха посудомийна машина починає виготовляти ракетку, пора звернути увагу. Погляньте на свої внутрішні компоненти, щоб побачити, чи є якісь несправні. Зігнута рука прання може викликати багато шуму. Проблеми з ущільненнями та підшипниковими кільцями також можуть спричинити гучне брязкання, знак цих ущільнень потрібно замінити. Якщо нічого з цього не вдається, пора зателефонувати експерту і попросити їх поглянути на ваш насос і двигун, щоб побачити, чи можуть вони помітити щось не так.

Посудомийна машина не видає мило

Це характерно для порошків та миючих засобів, які перед миттям розміщують у невеликому закритому відділенні. У відділення може потрапити недостатньо води, щоб розчинити миючий засіб і правильно розподілити його. Спробуйте використовувати менше миючого засобу або перейти на рідину. Якщо це не працює, перевірте відсік. Можливо, він заклинив або інкрустувався, що заважає йому правильно відкриватися, коли посудомийна машина увімкнена. Крім того, перевірте положення тарілок всередині посудомийної машини: У деяких випадках тарілки можуть перекрити відділення для миючого засобу та запобігти його відкриванню після закриття дверцят.

Останні повідомлення