Як додати посилання на свою історію в Instagram

Instagram дуже суворий, коли справа доходить до обміну. Потрібно проявити трохи творчості, коли справа доходить до обміну публікаціями інших людей, а обмін посиланнями, крім вашої біографії, неможливий. Тобто, якщо ви не ділитеся посиланнями у своїх Історіях. Ось як отримати право ділитися посиланнями у своїх Історіях, а потім як це зробити.

Історія Instagram з посиланнямЯк отримати право

Існує лише один спосіб отримати можливість ділитися посиланнями. По-перше, вам потрібен бізнес-рахунок або обліковий запис творця, потім вам потрібно понад 10000 підписників. Я не можу допомогти вам залучити підписників, але перехід з особистого кабінету на бізнес чи обліковий запис просто.

У додатку торкніться значка меню над вашим наступним номером на сторінці профілю. Потім натисніть Налаштування внизу меню. Звідти торкніться Рахунок і Перейдіть на бізнес-рахунок або Перейдіть до облікового запису творця. Прочитайте спливаюче вікно на екрані, а потім натисніть Перейти до. Тепер ви готові до зв’язування дій.

Як створити посилання в Stories

як додати посилання на Instagram Stories

Як тільки ваші вимоги будуть задоволені, додати посилання на Історію буде просто. Почніть історію, як зазвичай, а потім торкніться піктограми посилання у верхній частині екрана. Далі натисніть + і додайте посилання. Завершіть, натиснувши синій значок галочки або Готово, залежно від типу вашого телефону. Тепер ви можете опублікувати свою історію.

Ви можете помітити, що на екрані посилань є можливість дозволити бізнес-партнеру просувати рекламу. Не кожен матиме такий варіант. В основному це просто ярлик, який додається до допису під час сценарію платного партнерства і дозволяє вашому партнерові побачити, наскільки добре працює пост, і просувати його. Вам насправді не потрібно турбуватися про цей варіант.

Коли ваша історія з’явиться в прямому ефірі, до вашого допису буде додано заклик до дії. У нижній частині екрана буде примітка із написом "Дізнатися більше" та піктограма, яка спонукає глядачів провести пальцем угору. Коли ваш переглядач проводить пальцем угору, він автоматично переходить до того, до чого ви пов’язали.

Щоб заохотити більше пальців, корисно додати до своєї історії анімовану наклейку GIF «проведіть вгору», щоб справді доїхати додому, щоб ви хотіли, щоб люди вживали заходів. Є багато різних типів цих наклейок, тож ви обов’язково знайдете такий, який відповідає естетиці вашої історії.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found