Як отримати повернення коштів у магазині PlayStation

Якщо ви випадково придбали гру для PS4 або пошкодували, натиснувши цю кнопку придбання, наш путівник точно розповість, що вам потрібно зробити, щоб отримати повернення грошей із магазину PlayStation. На щастя, з більшістю вмісту, який ви купуєте через мережу PlayStation, вам не доведеться жити з наслідками своїх дій. Натомість ви можете досить легко вимагати повернення коштів на свій рахунок, яке потім можна використовувати для фінансування вашої наступної (сподіваюся більш розрахованої) покупки гри. Для отримання додаткової інформації ви можете переглянути офіційну політику скасування магазину Sony.

Як отримати повернення коштів у магазині PlayStation

Щоб отримати відшкодування з магазину PlayStation Store за зроблену вами покупку - будь то за гру, абонемент, абонемент DLC або назву PlayStation Video - вам потрібно зробити цифрову покупку протягом останніх 14 днів. Крім того, ви не можете почати завантажувати його на своєму PlayStation 4 або іншому пристрої PlayStation.

Попередні замовлення працюють трохи інакше. Якщо ви попередньо замовили гру і пізніше вирішили, що не хочете її, ви можете подати запит на повернення коштів до дня, коли вона з’явиться. Це можна зробити, навіть якщо ви попередньо замовили вміст за місяць до часу. Якщо ви попередньо замовили гру до випуску менше 14 днів, у вас буде до 14 днів, щоб скасувати попереднє замовлення та отримати відшкодування. Це означає, що якщо ви попередньо замовили його за тиждень до запуску, ви маєте запит на повернення коштів до тижня після запуску.

Щоб розпочати процес повернення коштів:

  1. Виберіть чат із представником Sony на офіційному веб-сайті підтримки PlayStation.
  2. На сторінці, яка з’явиться у вашому браузері, виберіть Довідка щодо облікового запису Sony.
  3. Далі, ігноруйте варіанти, що з’являються щодо вашого рахунку чи рахунків, і замість цього виберіть Зв'яжіться з нами вкладку.
  4. Звідси вас попросять вказати своє ім’я, а також ідентифікатор PSN та електронну адресу, за допомогою якої ви створили свій обліковий запис.
  5. Щойно ви це зробите, вас зв’яжуть із представником.
  6. Фахівець Sony, з яким ви спілкуєтесь, повинен знати назву, яку ви придбали, і бажає отримати відшкодування. Надайте їм цю інформацію, і ви отримаєте повну вартість заголовка як кошти, що надходять на ваш гаманець PlayStation Store протягом наступних одного-двох днів.

Винятки та застереження

Відеоігри не розмножують вбивць (просто ненависні фанатики)

На відміну від політики відшкодування Steam, ви не можете повернути гроші за гру PlayStation Store просто тому, що вам це не сподобалось. Навіть якщо ви лише розпочали процес завантаження для гри, але фактично ще не грали в неї або не встановили її повністю, ця гра тепер не може повертати гроші. Єдиним винятком є ​​те, що якщо вміст справді несправний, і ви можете якось довести це представнику, тоді ви все одно зможете повернути відшкодування.

Єдиним недоліком повернення вашого PlayStation Store є те, що ви можете отримати повернення грошей лише як залишок коштів на своєму рахунку, навіть якщо ви використовували кредитну картку. Це пов’язано з тим, що кошти технічно додаються до вашого гаманця, а потім використовуються для покупок, тому ви не можете повернути покупку безпосередньо на свою картку.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found