Як вимкнути або ввімкнути сповіщення мережі Chromecast на Android

Як вимкнути мережеві сповіщення ChromecastGoogle Chromecast - чудова платформа для кастингу, але супутній додаток Google Home тепер нарешті отримав дуже потрібне оновлення, щоб зробити його ще кращим. Однією з основних скарг було повідомлення про мережеві сповіщення Chromecast, які дозволяли користувачам контролювати відтворення будь-якого пристрою Chromecast у своїй мережі, навіть якщо вони не ініціювали відтворення на цьому пристрої. Кінцевим результатом є те, що ви можете отримати кілька сповіщень про відтворення, якщо ви використовуєте зайняту мережу.

Тепер ви, нарешті, можете запобігти показу цих сповіщень на інших пристроях, тобто інші не можуть возитися з вашою музикою, коли вони навіть не слухають. Оновлення має форму перемикача, що дозволяє вимкнути всі мережеві сповіщення для Chromecast та Google Home.

Але як ти це робиш? Що ж, ось покроковий посібник.

  1. Відкрийте додаток Google Home.
  2. Торкніться значка Пристрої у правому верхньому куті екрана.
  3. Прокрутіть список пристроїв, щоб знайти пристрій, для якого ви хочете припинити надсилання сповіщень.
  4. Натисніть кнопку меню на картці пристрою.
  5. У розділі Інформація про пристрій вимкніть “Дозвольте іншим керувати вашим литим носієм.”

Існує кілька відмінностей між цим оновленням і тим, що було раніше доступним. Раніше ви могли вимикати сповіщення лише залежно від пристрою - тепер ви можете вимкнути всі мережеві сповіщення. Отже, ви можете розпочати відтворення на пристрої Chromecast, і сповіщення не з’являтимуться на інших пристроях у мережі.

Оновлення оновлено, тому, якщо ви ще не бачите перемикача, перевірте, чи доступне оновлення для програми Google Home.

Ви також можете контролювати, чи з’являтимуться сповіщення Chromecast на вашому власному пристрої, і є кілька способів це зробити. Ось найпростіший спосіб зупинити сповіщення Chromecast на своєму пристрої.

Як chromecast мережеві повідомлення 1як chromecast мережеві сповіщення 2
  1. ВідкрийтеНалаштування додаток.
  2. У розділі "Особисте" натиснітьGoogle, потім натиснітьЕлементи керування трансляцієюваріант.
  3. Поверніть повзунок у положення “вимкнено”.
  4. Щоб повторно ввімкнути елементи управління носіями, просто виконайте ті самі дії та поверніть повзунок назад у положення увімкнення.

Останні повідомлення