Як організувати значки програм на вашому iPhone

Новіші iPhone оснащені великою кількістю додатків та більше місця для зберігання, ніж потрібно більшості користувачів, навіть завзятим фотографам. Більшість телефонів не впорядковують ваші програми автоматично для вас, і спроба провести їх по всьому або навіть знайти той, який ви хочете використовувати, може швидко стати клопотом.

Набагато кращим рішенням є організація програм для iPhone за алфавітом або за категоріями.

Як користуватися папками

як організувати піктограми програм на вашому iphone applayout1Папки макета програмияк організувати піктограми програм на вашому iphone applayout4як організувати піктограми програм на вашому iphone applayout6як організувати піктограми програм на вашому iphone applayout7як організувати піктограми програм на вашому iphone applayout8

Папки - це один з найпростіших та найефективніших способів прибрати безлад з екрану iPhone. Щоб перевести ваші програми в режим редагування, просто торкніться однієї піктограми та зачекайте, поки всі піктограми закрутяться та покажуть маленький х у верхньому лівому куті кожного. Потім пальцем можна переміщати будь-яку піктограму по екрану. На iPhone X та новіших версіях торкніться Готово. На iPhone 8 та старіших версіях натисніть кнопку головного, щоб зберегти нове місце.

Якщо ваш телефон підтримує 3D або Haptic Touch, ви можете натискати та утримувати, поки не з’явиться підменю, де ви можете вибрати Редагувати головний екран для переміщення програми, або Видалити додаток щоб позбутися цього. Це той самий значок, який хитається в будь-якому випадку.

Одне місце для переміщення програм - одне над іншим, що автоматично створює нову папку, що вміщує ці дві програми. Потім торкніться та використовуйте клавіатуру, щоб дати новій папці назву, яка допоможе вам визначити всі значки та програми, які постійно перебувають. Назвіть папку якось підходящим та корисним, щоб ви могли легко зрозуміти її вміст - або скористайтеся клавіатурою Emoji для наочного зображення. Можливо, вам знадобляться папки з програмами для фотографії, малювання, фітнесу чи ігор - опис одним словом або смайликом добре працює для окремих категорій програм.

Після налаштування папки ви можете перетягнути в неї більше програм. Папки можуть містити кілька екранів. Якщо колекція ваших програм вийшла з-під контролю, можливо, ви захочете вирішити цей проект поступово, послідовно сортуючи окремі категорії програм.

Як видалити та повторно завантажити програми

як організувати піктограми програм на вашому iphone download2як організувати піктограми програм на вашому iphone download333як організувати піктограми програм на вашому iphone download444як організувати піктограми програм на вашому завантаженні iphone5як організувати піктограми програм на вашому завантаженні iphone6повернути програми для iPhone

Видалення непотрібних програм - це завжди хороше рішення. Якщо у вас є сотні додатків, вас обов’язково буде багато, які ви рідко, якщо коли-небудь використовуєте, тому позбудьтеся від них. Деякі можуть навіть виконувати операції у фоновому режимі, які розряджають акумулятор. Щоб видалити програму для iPhone, просто натисніть і утримуйте на піктограмі програми, поки всі вони не почнуть хитатися, а потім торкніться значка x у верхньому лівому куті та натисніть Видалити. Якщо ви вважаєте, що можете скористатися додатком у майбутньому і не хочете видаляти пов’язані дані, перейдіть до Налаштування> Загальне> Зберігання iPhone і виберіть відповідну програму, а потім натисніть Розвантажити додаток замість Видалити додаток.

Якщо вам коли-небудь доведеться використовувати цю програму знову, ви можете повторно завантажити її з магазину програм, коли захочете. Програми, які ви раніше завантажили або придбали, можуть мати Отримати або піктограму хмари поруч із ними в App Store для завантаження. Ви можете переглянути всю історію покупок, щоб будь-коли повторно завантажити будь-яку програму, яку ви використовували на своєму пристрої. Йти до Налаштування> Ім'я користувача> iTunes та App Store> Apple ID> Переглянути Apple ID> Історію покупок. Можливо, вам доведеться ввести свій ідентифікатор Apple або пароль. Там ви побачите всі програми, які ви коли-небудь завантажували, у хронологічному порядку, незалежно від того, були вони платними чи безкоштовними. Натисніть Проміжок часу і ви можете знайти всі програми, якими ви користувались за рік, і повторно завантажити всі, які ви видалили.

Як упорядкувати програми на головних екранах та док-станції

як організувати значки програм на вашому iphone newapp1як організувати значки програм на вашому iphone newapp2Док-станція макета програми

Можливо, навіть після того, як ви сортуєте всі свої програми в зручні папки, у вас все одно може з’явитися кілька екранів, повних програм. Зараз саме час почати спеціально упорядковувати свої папки зручним способом. На передньому екрані вам можуть знадобитися програми, які ви найчастіше отримуєте, або програми за замовчуванням, які включає Apple. З іншого боку, вам може не сподобатися техніка створення папок через додатковий пошук, пов’язаний з переглядом папок, але ви віддаєте перевагу просто присвяченню екранів або частин екранів певним категоріям програм.

Ви можете переміщати піктограми в різні позиції на одному екрані або переміщувати їх на інший екран, перетягуючи піктограму до краю, щоб вона рухалася автоматично. Коли ви пересуваєте додатки по екрану, вам не потрібно робити по одному. Ви можете торкнутися і утримувати піктограму, доки вона не хитається, а потім почати перетягувати її. Як тільки ви почнете рухати його, ви можете торкнутися інших програм іншим пальцем, щоб перемістити їх на інший екран або папку.

Не забуваємо про док-станцію внизу телефону. Apple розміщує певні програми, які, на його думку, більшість людей завжди використовуватимуть у найдоступнішому місці, але ви можете виділити програми, які знаходяться на лаві підсудних, для будь-яких додатків, які вам більше подобаються.

Існує простий спосіб переміщення між кількома сторінками додатків: яскрава крапка в ряд крапок над Dock визначає, на якій сторінці ви перебуваєте. Ви можете перемістити додаток на іншу сторінку або створити нові сторінки. Якщо ліворуч або праворуч від яскравої крапки є крапки, можна перетягнути програму в праву частину екрана, щоб перемістити програму на наступну сторінку, або проведіть пальцем вліво, щоб переглянути програми на цій сторінці. Якщо праворуч від яскравої крапки немає крапок, перетягуванням програми праворуч створюється нова сторінка. Також приємно залишити нижній рядок екрана порожнім, якщо це можливо, оскільки це звільняє місце для переміщення додатків, не змінюючи домовленості, залишає місце для випробування нових програм, які ви не впевнені, що хочете зберегти, та підтримує незахований погляд.

Як шукати програми

як організувати піктограми програм на вашому iphone applayout11Пошук макета програми

Ви можете швидко знайти конкретні програми, безпосередньо шукаючи їх. Ви можете провести пальцем вниз від середини екрана, щоб розпочати пошук, і ваш пошук може бути назвою програми або загальною категорією. Якщо ви шукаєте "відео", ви можете отримати програму "Камера" або інші наявні у вас програми для запису відео, які походять від ключових слів, які розробники застосовують до своїх програм. Це означає, що вам не потрібно пам’ятати точну назву програми, щоб шукати її. Пошук особливо корисний, якщо ви розташували свої програми візуально за кольором або в алфавітному порядку за назвою програми.

Як встановити макет програми за замовчуванням

як організувати піктограми програм на вашому iphone applayout13як упорядкувати піктограми програм на вашому iphone applayout14як організувати піктограми програм на вашому iphone applayout15Скидання макета програмияк організувати піктограми програм на вашому iphone applayout17

Якщо все інше не вдається, і ви не можете вирішити, вам не подобається те, що ви зробили, або просто хочете почати спочатку, ви можете встановити для iPhone оригінальний макет програми за замовчуванням, який постачався з вашим iPhone. Йти до Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути макет головного екрана> Скинути головний екран і ви можете розпочати все спочатку. Усі додатки, які ви додали пізніше, з’являються після макета за замовчуванням.

Останні повідомлення