Як вимкнути контролер комутатора Nintendo

Комутатор Nintendo має т різних варіантів контролерів, що робить його однією з найбільш універсальних консолей, коли-небудь створених. Стандартні контролери Joy-Con можна розмістити в рукоятці Joy-Con, а ви можете використовувати Pro Controller або сторонні альтернативи для гри у ваші ігри. Ви навіть можете підключити контролер GameCube, якщо у вас є адаптер.

Як вимкнути контролер Nintendo Switch

Однак з усіма цими опціями з’являється можливість випадково залишити кілька контролерів увімкненими і марно витрачати батареї. Однак не бійтеся, оскільки рішення досить просте. Ось як вимкнути контролер Nintendo Switch.

Рекомендована література:

  • Все, що вам потрібно знати про Nintendo Switch Online
  • Як правильно вибрати карту microSD для комутатора Nintendo
  • Найкращі ігри Nintendo Switch
  • Комутатор Nintendo проданий (майже) скрізь - ось де його можна придбати

Перед грою

Якщо ви хочете поміняти місцями контролери на комутаторі Nintendo, ви можете вимкнути поточний контролер перед входом у гру. Для цього перейдіть у головне меню комутатора, натиснувши кнопку головного екрана на контролері, та виберіть піктограму Joy-Con внизу екрана.

На наступному екрані виберіть опцію «Змінити зчеплення / замовлення» праворуч, і вам буде запропоновано натиснути кнопки L та R на контролерах, які ви хочете використовувати. Що це також буде робити, це вимкнути кожен контролер, який в даний час підключений до системи.

Це не тільки ідеальний спосіб вимкнути контролер, який ви не хочете використовувати, але він також може дозволити вам переналаштувати той, який ви вже використовуєте. Хочете повернути Joy-Con убік, а не грати з ним вертикально? Просто натисніть кнопки L і R збоку, коли це потрібно для цього екрана.

Переведення перемикача в режим сну

Огляд Nintendo Switch Нейт Барретт / Цифрові тенденції

Як і на більшості інших ігрових консолей, ви перемикаєте Nintendo Switch в режим сну, щоб також вимкнути будь-який контролер, підключений до нього зараз. Для цього натисніть або кнопку живлення у верхній частині самого комутатора, або виберіть піктограму живлення внизу головного меню та підтвердьте свій вибір. Натискання кнопки головного екрана на будь-якому з ваших контролерів призведе до активації консолі, і цей контролер все ще буде підключений.

Використання системних налаштувань

Якщо ви віддаєте контролер комусь іншому, вам спочатку потрібно від’єднати цей контролер від вашої власної системи - це зупинить його від увімкнення вашої консолі, коли вони намагаються пробудити власний комутатор.

Для цього перейдіть до системних налаштувань, до яких ви можете перейти, вибравши піктограму шестірні внизу головного екрана. Звідти прокрутіть меню ліворуч, поки не помітите Контролери та датчики.

Виберіть Від'єднайте контролери у ручному режимі та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб видалити їх із пам'яті вашої системи. Якщо ви спробуєте зробити це в закріпленому режимі, ви отримаєте повідомлення про помилку.

Заряджання контролерів

Якщо ваш контролер комутатора не вмикається, можливо, акумулятор розрядився. Існують різні методи, які дозволяють повністю зарядити контролери Switch, і ви навіть можете грати під час заряджання контролера.

Якщо у вас є контролери Pro, ви можете заряджати їх через будь-який порт USB-C або підключати до док-станції Switch. Якщо ви використовуєте контролери Joy-Con, вставте їх у консоль і зарядіть консоль док-станцією або портом USB-C. Ви також можете інвестувати в док-станцію, яка буде заряджати ваші контролери Switch і Joy-Con окремо.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found