Як розблокувати скін iKONIK у Fortnite: Покажіть свою любов до K-Pop

Якщо ви задаєтеся питанням, як отримати ексклюзивний скін iKONIK та емоційну програму Scenario, ви не єдиний. На зразок співака Юнга Чанву або Чана з групи K-pop iKON, ця ексклюзивна косметика в даний час не доступна традиційними засобами, такими як магазин товарів чи виклики Fortnite. Насправді, якщо ви хочете отримати цю надзвичайно рідкісну шкіру та емоції, вам доведеться вкласти серйозні гроші в один із нових смартфонів, оптимізованих для ігор Samsung, Galaxy S10, S10 Plus або S10e.

Подібно до популярного Galaxy skin, який Fortnite і Twitch streamer Ninja дебютували з Samsung Galaxy Note 9 і Tab S4, цей K-pop скін, емоція та пара Galaxy buds будуть поставлятися з усіма попередніми замовленнями телефонів Galaxy S10 . S10 Plus має найбільш вражаючі характеристики лінійки, оснащений системою охолодження парової камери, розумною батареєю, покращеною підтримкою Unity та процесором Snapdragon 855. Samsung стверджує, що S10 Plus на 33% швидший за Note9 і найкращий варіант у їхній лінійці смартфонів для мобільних геймерів, орієнтованих на Battle Royale.

Розблокуйте скін iKONIK за допомогою попереднього замовлення

Отримати один із телефонів Galaxy S10 - це єдиний спосіб, яким ви зможете перехопити скін Fortnite iKONIK, і вже зараз ви можете замовити попереднє замовлення на офіційному веб-сайті Samsung.

Розблокування цієї обкладинки K-Pop у Fortnite налаштовано подібно до обкладинки Galaxy з минулого року, тому вам доведеться почекати до 8 березня, коли телефони запустяться, щоб розблокувати її. Потім вам доведеться відкрити додатки Galaxy, шукати та завантажувати Fortnite, увійти до свого облікового запису Epic Games (або створити його, якщо ви не користуєтеся Fortnite mobile), і потенційно виконати якусь вимогу в грі, щоб заробити це. Для скіну Galaxy гравці повинні були виконати принаймні три ігри Battle Royale, перш ніж через кілька днів він з’явився в подарунковій коробці в їх інвентарі, тож можливо щось подібне може знадобитися знову.

Більше інформації про нову обробку Samsung Fortnite буде опубліковано на заході в Samsung 837 у Нью-Йорку 16 березня. Ninja та південнокорейська K-pop група iKON організують захід на власному острові Fortnite Creative, куди гравці можуть завітати та насолодитися ексклюзивним виступом. Якщо вам не вдається це зробити, обов’язково налаштуйтеся на Twitch.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found