FFXIV: Як отримати гору Регалії в події "Ноктюрн для героїв"

Фінальна фантазія XIV щойно став трохи стильнішим із “Ноктюрном для героїв”. Кросовер подія поєднує в собі всесвіт MMO зі світом Final Fantasy XV, привізши з собою стильний автомобіль Regalia. Цей літаючий автомобіль був використаний в останній грі для перевезення Ноктиса та його друзів, і якщо ви цікавитесь, як його отримати FFXIV Кріплення Regalia під час заходу, ви можете зробити це всього за кілька кроків. Ось як ви можете це зробити, а також вимоги, яким вам доведеться відповідати перед цим.

Посібники FFXIV

  • Наш посібник для початківців з Final Fantasy XIV
  • Як вирівняти шліфування у Final Fantasy XIV

Коли ви можете його отримати

Кріплення Регалії доступне під час дії "Ноктюрна для героїв", який розпочався 16 квітня і триватиме до 27 травня о 10:59 ранку за східним часом.

Вимоги до кріплення Regalia

Щоб мати право брати участь, ви повинні придбати повну версіюФінальна фантазія XIV і вирівняв вашого персонажа до 50. Якщо ви новачок у грі і стрибаєте на борт спеціально для кріплення Regalia, ви можете грати у "бажаному світі" і негайно отримати підвищення рівня до 60.

Ви також повинні виконати квест «Кінцева зброя», який є заключним квестом у розділі «Альянс Еорзи» основного сценарію. Враховуючи, що ви вже на високому рівні, якщо ви обираєте улюблений світ, це не повинно вас брати теж довгий, але він знаходиться ближче до кінця основної історії.

Як дістати кріплення Regalia

Після того, як ви виконаєте необхідні вимоги, вам доведеться поговорити з персонажем Кіпіх Джаккья, який знаходиться в Ульді, сходинках Нальда - координати X: 8,5, Y: 9,7, якщо ви загубитесь.

Кіпіх дасть вам квест "Людина в чорному", який стосується самого Ноктіса. Пройдіть цей ланцюжок квестів, і як тільки ви отримаєте нагороди за квест, вирушайте до Золотого блюдця. Він також знаходиться в тому ж районі, і його можна знайти за X: 9.6, Y: 9.0, якщо ви випадково загубитесь.

Постачальник металургійного заводу, який знаходиться всередині, продасть кілька різних предметів за пункти золотого блюдця Manderville - або MGP - валюту, включаючи "Назва Regalia Type-G". Це те, що вам потрібно, і це поверне вам 200 000 MGP.

Ви можете отримати невелику суму MGP, придбану в обмін на Gil, яка є стандартною валютою гри. Однак це обмежується вашими першими 500, тому вам доведеться виконати інші дії, щоб отримати решту MGP. Це може включати гонки на Chocobo, а також заповнення вашого журналу викликів.

Ви також можете спробувати щастя за допомогою Кактпоту, що знаходиться в Золотій тарілці, хоча це обмежується лише кількома квитками на день або тиждень, залежно від розміру. Міні-Кактпот вимагає, щоб Ви спочатку виконали квест “Scratch it Rich”, тоді як jumbo Cactpop доступний після виконання квесту “Hitting the Cactpot”.

Швидше за все, ви не зможете одразу отримати необхідний MGP, щоб придбати Regalia, але якщо ви будете робити це послідовно протягом декількох тижнів, ви повинні мати те, що вам потрібно.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found