Як користуватися Apple Pay з вашим iPhone, Apple Watch або Mac

Незалежно від того, купуєте ви в Інтернеті чи у вашому улюбленому сусідньому магазині, ви, ймовірно, використовуєте кредитну або дебетову картку для здійснення покупки. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати кредитну або дебетову картку для покупок, Apple Pay може бути ідеальним рішенням. Apple Pay дозволяє зберігати ваші часто використовувані кредитні, дебетові та винагородні картки на улюбленому пристрої Apple.

Якщо ви новачок у Apple Pay або просто маєте запитання щодо послуги, ми про це дізнаємось. Ось як налаштувати та використовувати Apple Pay для покупок в Інтернеті та в магазині.

Підтримувані пристрої Apple Pay

Apple Pay підтримується на більшості пристроїв - підтримуються моделі iPhone від першого покоління iPhone SE (2016) до поточного iPhone 11, а всі годинники Apple підтримують Apple Pay. Усі останні iPad, починаючи від поточного покоління, закінчуючи iPad п’ятого покоління, iPad Pro, iPad Mini 3 та 4 та iPad Air 2, працюють з Apple Pay. Що стосується Macs, якщо ваш комп’ютер може працювати під управлінням MacOS Sierra або пізнішої версії, вам все готово.

Банки, які підтримують Apple Pay

Apple Pay підтримується більшістю фінансових установ та компаній, що продають кредитні картки в США. Apple надає сучасний список усіх фінансових установ, які приймають Apple Pay.

Магазини, веб-сайти та програми, що підтримують Apple Pay

Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Apple Pay підтримується сотнями брендів та веб-сайтів, включаючи 7-Eleven, GameStop, Etsy, Staples та Fandango, причому постійно додаються нові. Ви можете знайти поточний список підтримуваних роздрібних продавців тут або відвідати наш вичерпний список компаній, які приймають Apple Pay тут. Багато сторонніх додатків також дозволяють використовувати Apple Pay. Ви можете переглянути деякі з цих програм тут. Звичайно, якщо ви купуєте програми чи інші цифрові предмети від Apple, ви завжди можете використовувати Apple Pay для придбання музики, фільмів, додатків, книг тощо.

Як налаштувати Apple Pay

Ви можете додати вісім карток до Apple Pay на різних підтримуваних пристроях. Якщо ви хочете використовувати Apple Pay з кількома пристроями, вам потрібно додати інформацію про свою картку окремо до кожного пристрою.

як користуватися гаманцем для оплати Apple1як користуватися гаманцем для оплати Apple2як користуватися гаманцем для оплати Apple3як користуватися гаманцем для оплати Apple4як користуватися гаманцем для оплати Apple5як користуватися гаманцем для оплати Apple7Як користуватися Apple Pay Watch 1010101010як користуватися гаманцем для оплати Apple8як користуватися гаманцем для оплати Apple9як користуватися гаманцем для оплати Apple10

Як додати картки на iPhone та iPad

 • На своєму iPhone відкрийте програму Wallet. На своєму iPad перейдіть до Налаштування> Гаманець та Apple Pay. Торкніться значка Плюс знак, а потім Продовжуйте щоб почати додавати свою кредитну або дебетову картку в Apple Pay. Далі торкніться Додайте кредитну або дебетову картку.
 • Щоб додати картку, розмістіть її у рамці. Додаток автоматично сканує лицьову сторону вашої картки, щоб отримати ваш номер, і записує його на сторінці Деталі картки. Торкніться Далі.
 • Використовуйте коліщатко прокрутки, щоб записати дату закінчення терміну дії вашої картки та ввести код безпеки.
 • Торкніться Далі.
 • Екран додавання картки з’являється, коли Apple Pay спілкується з вашим банком для підтвердження вашої картки. Коли це буде зроблено, ви отримаєте сторінку Загальних положень та умов, де ви повинні погодитися.
 • Сторінка додавання картки та сторінка підтвердження картки відображаються послідовно, показуючи вашу адресу електронної пошти та номер телефону.
 • Ви можете вибрати, як підтвердити свою картку по телефону або завершити підтвердження пізніше.
 • Можливо, вам буде запропоновано зв’язатися зі своїм банком, щоб завершити процес підтвердження. Одне підтвердження завершено, торкнітьсяДаліі ви готові використовувати Apple Pay.
 • З’являється набір інструкцій, що пояснюють, як використовувати Apple Pay із пристроями для зчитування карток. Торкніться Продовжуйте.
 • Ви можете продовжувати додавати свою картку на Apple Watch, натискаючи Додати зараз. Якщо ви не хочете додавати Apple Watch, торкніться Готово.

Підтвердження може включати короткий дзвінок до вашого банку та розмову з людиною, яка з’явиться в додатку. Мені знадобилося менше п’яти хвилин, щоб розмістити дебетову картку в Apple Pay та на годиннику. Після підтвердження підтвердження на вашому годиннику з’явиться повідомлення.

Як додати картки до вашого Mзмінного струму

Щоб додати картку в Apple Pay, потрібно використовувати модель Mac із Touch ID. Однак на моделях Mac без вбудованого Touch ID ви все одно можете платити за допомогою Apple Pay, використовуючи пов’язаний iPhone.

Ось як увімкнути цю функцію для Mac, що не мають Touch ID: перейдіть на свій iPhone Налаштування> Гаманець та Apple Pay> Дозволити платежі на Mac та увімкніть елемент керування.

Як додати картки на Mac за допомогою Touch ID

 • Йти до Системні налаштування> Гаманець і Apple Pay і торкніться Додати картку.
 • Виконайте кроки, щоб додати нову картку. Якщо вас попросять додати картку, яку ви використовуєте з вашим ідентифікатором Apple, введіть його код безпеки.
 • Торкніться Далі. Ваш банк або емітент картки перевірить вашу інформацію та вирішить, чи можете ви додати свою картку в Apple Pay. Якщо вашому банку або емітенту потрібна додаткова інформація для підтвердження вашої картки, вони попросять її. Коли у вас буде інформація, поверніться до Системні налаштування> Гаманець і Apple Pay і торкніться своєї картки.
 • Після підтвердження банком або емітентом вашої картки натисніть Далі. Після цього ви можете почати користуватися Apple Pay.

Як додати картки в Apple Watch

як користуватися Apple Pay Watch1як користуватися apple pay watch2 - -як користуватися Apple Pay Watch6як користуватися apple pay watch4Як користуватися Apple Pay Watch 55як користуватися Apple Pay Watch 1010101010як користуватися apple pay watch7як користуватися apple pay watch8як користуватися apple pay watch12
 • Щоб додати картку на Apple Watch, відкрийте програму Watch на вашому iPhone. Перейдіть на вкладку Мої годинники та виберіть годинник, який ви збираєтеся використовувати з Apple Pay. Торкніться Wallet & Apple Pay> Додати картку.
 • Можливо, вас попросять встановити пароль. Зробити це. Ви можете обрати простий чотиризначний код доступу або розблокувати годинник за допомогою iPhone, поки ви його носите. Перемикач Erase Data стирає годинник після 10 помилкових спроб введення пароля. Виявлення зап’ястя блокує ваш годинник, коли ви його не носите, щоб захистити ваші дані.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб додати свою картку, або введіть код безпеки, пов’язаний із картою, яку ви вже використовуєте в iTunes. Додавання нової картки до годинника - це, по суті, те саме, що і кроки, описані вище для вашого iPhone. Додаток зберігає номер вашої картки та запитує дату закінчення терміну дії та код безпеки.
 • Торкніться Далі і ваша інформація буде перевірена, і вас попросять затвердити умови. Торкніться Погодьтеся.
 • З’явиться аркуш підтвердження картки, і ви можете набрати свій банк, щоб завершити процес або завершити перевірку пізніше.
 • У деяких випадках вашому банку може знадобитися додаткова інформація. Щоб перевірити перевірку Телефонуйте в банк і торкніться Далі.
 • Після підтвердження вашої інформації натисніть Далі ще раз, щоб закінчити процес налаштування. Ви отримаєте повідомлення, що ваша картка готова до використання на годиннику.

Як користуватися картками нагород

Ви також можете додати різні нагородні картки до програми Wallet для використання з Apple Pay. Замість вибору Додайте кредитну або дебетову картку, ви хочете додати його як один із своїх пропусків. Щоб додати такий ваучер, відкрийте програму Wallet, прокрутіть вниз і торкніться Редагувати пропуски. Звідти торкніться будь-якого Сканувати кодабоЗнайдіть програми для гаманця, залежно від ваучера.

Після додавання можна автоматично з’являтись у магазині, відкривши програму Wallet, торкнувшись картки та значка Більше і ввімкнення Автоматичний вибір.

Якщо у вас виникли проблеми з додаванням картки на будь-який із ваших пристроїв, спробуйте перезапустити пристрій. Потім переконайтеся, що на ньому встановлена ​​остання версія iOS, WatchOS або MacOS. Також подумайте про видалення картки, а потім додайте її знову.

як використовувати винагороду за виплату яблук1як використовувати винагороду за виплату яблук2як користуватися винагородою за виплату яблук3як використовувати винагороду за виплату яблук6як користуватися винагородами за виплату яблук5як користуватися винагородою за виплату яблук

Як використовувати Apple Pay у додатках

Все більша кількість програм приймає Apple Pay. Ви дізнаєтесь, чи можете ви скористатися послугою, коли побачите кнопку під час виписки або коли Apple Pay є одним із необов’язкових способів оплати.

 • Для оплати натисніть будь-яку кнопку, яка з’явиться під час оплати, або просто виберіть Apple Pay як бажаний спосіб оплати.
 • Якщо ви хочете заплатити іншою карткою, просто натисніть>” біля вашої картки за замовчуванням.
 • На вашому iPhone або iPad тримайте палець на Touch ID, щоб підтвердити платіж, або двічі клацніть бічну кнопку, щоб використовувати Face ID (залежно від вашої моделі). На Apple Watch двічі клацніть бічну кнопку. Коли процес оплати буде завершено, ви побачите те саме Готово підтвердження та галочку.

Як користуватися Apple Pay у магазинах

Легко помітити роздрібних продавців, які приймають Apple Pay. Магазини, що підтримують Apple Pay, мають логотип на дверях або в реєстрі біля безконтактного зчитувача. Щоб користуватися Apple Pay у магазинах, вам повинен бути доступний ваш iPhone або Apple Watch. Ви можете оплатити своїм паролем, якщо у вас не налаштовано Touch ID або Face ID.

 • Якщо у вас iPhone з Touch ID, покладіть палець на сканер Touch ID і тримайте телефон на відстані одного дюйма від пристрою зчитування, поки не побачите Готово і галочку. Щоб скористатися іншою карткою, торкніться картки за замовчуванням, коли вона з’явиться, перед тим як пройти автентифікацію за допомогою Face ID.
 • Для моделей iPhone X та пізніших моделей з Face ID двічі торкніться бічної кнопки та погляньте на телефон. Тримайте телефон близько до безконтактного зчитувача, поки не побачите Готово і галочку. Щоб використовувати іншу картку, тримайте телефон біля зчитувача. Коли з’явиться ваша картка, ви можете торкнутися її, щоб поміняти її іншою карткою у вашому гаманці.
 • Щоб оплатити за допомогою Apple Watch, двічі клацніть бічну кнопку і тримайте годинник біля зчитувача, доки не з’явиться слово Готово і галочку. Щоб змінити картки на Apple Watch, двічі клацніть бічну кнопку, перш ніж тримати її біля зчитувача. Коли з’явиться ваша картка за замовчуванням, проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб змінити картки. Тримайте годинник біля зчитувача, щоб завершити платіж.

Якщо вам буде запропоновано вибрати між кредитом або дебетом, виберіть кредит. Якщо вас попросять вказати останні чотири цифри на картці, використовуйте замість цього номер свого облікового запису пристрою. Щоб знайти це на своєму iPhone, відкрийте програму Wallet, торкніться своєї картки, а потім натисніть Більше кнопку. Для Apple Watch відкрийте програму Watch на вашому iPhone, а потім торкнітьсяГаманець та Apple Pay >Вашу картку.

Як користуватися Apple Pay у Safari

за допомогою браузера apple-pay-in-safari

Користуватися Apple Pay у Safari може бути просто. Але вам все-таки потрібен iPhone, iPad або Mac, який підтримує цю функцію. Щоб визначити, чи працює ваш пристрій з Apple Pay, може знадобитися певна робота, особливо якщо ваш телефон чи iPad старшого покоління.

Здійсніть платіж за допомогою iPhone, iPad або MacBook із Touch ID

 • Торкніться значка Apple Pay або Купуйте за допомогою Apple Pay кнопку.
 • Перевірте свою платіжну інформацію, доставку та іншу інформацію. Щоб використовувати іншу картку на iPhone або iPad, натисніть > ”Біля вибраної картки. Щоб використовувати інший варіант оплати на MacBook, натисніть стрілки вгору або вниз біля поточного номера.
 • Коли ви будете готові підтвердити свою покупку та оплатити: на iPhone та iPad покладіть палець на сканер Touch ID. Якщо оплата буде прийнята, ви побачите Готово і галочку. На MacBook вам потрібно буде виконати ряд кроків на сенсорній панелі. Покладіть пальцем на сенсор Touch ID, як зазвичай на пристрої iOS. Якщо Touch ID вимкнено, торкніться піктограми Apple Pay, і ви зможете ввімкнути цю функцію. Коли ваш платіж буде завершено, ви побачите повідомлення про підтвердження та галочку.

Здійсніть платіж за допомогою MacBook без Touch ID

Використання MacBook без Touch ID майже те саме, що використання Apple Pay на MacBook з Touch ID. Однак є кілька дрібних деталей, які різняться. Ось процес оплати без Touch ID на вашому Mac.

 • Увійдіть в той самий обліковий запис iCloud, що і ваш iPhone, iPad або Apple Watch.
 • Увімкніть Bluetooth для свого Mac, щоб використовувати будь-яку кредитну або дебетову картку, додану до вашого пристрою iOS або Apple Watch.
 • Торкніться значка Купуйте за допомогою Apple Pay або Apple Pay , потім перевірте свою інформацію або поміняйте картки, як це було б на MacBook Pro.
 • Щоб сплатити, покладіть палець на сенсор Touch ID вашого iPhone або двічі клацніть бічну кнопку для Face ID (залежно від вашої моделі). Якщо ви використовуєте Apple Watch, двічі клацніть бічну кнопку. Коли ваш платіж буде успішним, ви побачите повідомлення та галочку.

Незалежно від того, яким типом пристрою iOS ви працюєте, Apple Pay, ймовірно, є одним із способів оплати для кожного сценарію цифрових покупок. Залежно від версії вашого пристрою (та стану оновлення програмного забезпечення), можливо, вам доведеться оновити, щоб отримати доступ до Apple Pay. Якщо вам зручно їхати, ви можете розпочати покупки з будь-якого місця за кілька простих кроків.

як користуватися операціями оплати за допомогою яблука -як користуватися номером рахунку пристрою Apple Pay -

Останні повідомлення