Як підтримувати чистоту та гігієнічність екрану телефону чи планшета

Екрани телефонів - це поверхні з високим дотиком. Ми щодня проводимо години на своїх телефонах і планшетах і часто нехтуємо чистити ці пристрої. Бактерії та мікроби можуть потрапляти на екран вашого телефону, коли ви використовуєте пристрій, і поширюватися між користувачами.

Вам слід регулярно чистити телефон та планшет на екрані, щоб запобігти поширенню мікробів. На жаль, більшість людей нехтують чищенням екранів телефонів або планшетів. Якщо ви давно не чистили екран, ці методи та недорогі продукти працюють.

УФ-світло

Очевидно, що якщо ви хочете продезінфікувати телефон, вода поки що вас доставить. Оскільки чистячі засоби на спиртовій основі можуть пошкодити ваш телефон, про них мова не може йти, але ультрафіолетові лампи можуть виконати роботу за необхідності. Ультрафіолетовий дезінфікуючий засіб HoMedics має дві лампи UV-C, які виробляють певну довжину хвилі світла, яке проникає в клітинні стінки бактерій та вірусів, руйнуючи їх. Просто переверніть телефон, щоб очистити його з будь-якої сторони, і телефон може бути дезінфікований в найкоротші терміни.

Недоліком цього конкретного варіанту є те, що навряд чи вмістяться планшети та деякі найбільші телефони. Хоча у нас не було можливості перевірити, внутрішні виміри означають, що iPhone 11 Pro Max повинен підходити - просто - але Samsung Galaxy S20 Ultra не буде. Але якщо у вас телефон меншого або середнього розміру, це чудовий варіант санітарної обробки, і він також хороший для подорожей завдяки портативному розміру.

Набори для чищення

Універсальні набори для чищення постачаються з усім необхідним, щоб підтримувати телефон достатньо чистим, і навіть з інструментами, що забезпечують його чистоту в дорозі. Цей набір від Tech Armor робить саме це, і включає тканину з мікрофібри, два спреї для чистячих розчинів різного розміру (один для дому, один для виїзду) та набір 20 серветок для подвійної міцності.

Tech Armor стверджує, що розчин для чищення повністю не містить алкоголю та аміаку, тому він не повинен пошкодити екран під час використання, а м’які тканини з мікрофібри добре збирають залишки бруду, що залишилися від чистячих тканин, або протирають миючий розчин. Використовуйте велику пляшку, перебуваючи вдома, і запакуйте у свою сумку кілька серветок і меншу пляшку, на випадок, якщо вам потрібно буде освіжити пристрій протягом дня.

Захисний футляр

Tech21 має ряд випадків з антимікробними властивостями

Можливо, ви цього не знаєте, але деякі випадки мають антимікробні властивості, які можуть допомогти підтримувати ваш телефон у чистоті. Tech21 спеціалізується на цій формі футлярів і має ряд футлярів для ряду телефонів, які стверджують, що зменшують мікроби до 99,99%, а також захищають від пошкоджень. Найкраще, на даний момент вони мають знижку 20%.

Але вам не потрібно вибирати антимікробний випадок, оскільки звичайні випадки все одно допомагають. Захищаючи корпус або екран вашого телефону від бруду, бруду або пальців, ви можете уникнути його пошкодження, і багато випадків мають додаткові переваги, такі як підняті краї, щоб підняти телефон з поверхонь. Якщо ви не впевнені, з чого почати, ми написали посібники для чотирьох телефонів, але найкращим місцем для початку, мабуть, є наш посібник з вибору чохла для смартфона.

Протимікробний захисний екран

Ви проводите пальцями по екрану пристрою, а потім піднімаєте його до обличчя, тож має сенс, що ця зона є одним з найгірших місць накопичення бактерій. На щастя, є захисний варіант, який захищає від мікробів та інших мікробів. InvisibleShield додав протимікробні властивості своїм захисникам екрану, і він стверджує, що лікування вбиває 99,99% бактерій та пригнічує ріст водоростей, цвілі та цвілі. Це багато жахливих речей, які ви не хочете поруч із пальцями, не зважайте на своє обличчя.

Протектори для екрану InvisibleShield не просто додають стійкості до забруднення - додавання одного з них на екран вашого пристрою також додасть захист від інших пошкоджень, таких як подряпини та удари. InvisibleShield має безліч різних захисників для різних телефонів, тож якщо це вас цікавить, перевірте їх. Однак вони недешеві.

Рідкий захисник та засіб для чищення екрану

Протягом багатьох років ми бачили деякі рідкі розчини, призначені для очищення та захисту екранів. Shark Proof - один із таких прикладів, який ви можете застосувати до свого екрану за кілька простих кроків. Ви можете сприймати це як рідке скло для свого смартфона або планшета. Хороша сторона цього розчину для нанопокриття полягає в тому, що після нанесення він твердне і може відштовхувати як рідини, так і відбитки пальців. Shark Proof також стійкий до подряпин і протимікробний препарат, і компанія гарантує, що це покриття захистить ваш пристрій від подряпин і мікробів протягом двох років. Це також безпечно для використання на сканерах відбитків пальців, включаючи вбудовані ультразвукові сканери відбитків пальців лінійки Galaxy S20.

Тканина з мікрофібри

Найпростіший і найдешевший спосіб ретельно очистити екран пристрою - це тканина з мікрофібри. На відміну від рушників на паперовій основі, тканини з мікрофібри м’яко очищають чутливе скло на вашому смартфоні чи планшеті без ризику подряпин. Мікрофібра також привертає і видаляє небажані оливи та пил, тоді як інші продукти можуть просто розподілити їх навколо.

Чистий телефон Intel / Flickr

Ми рекомендуємо запастися багатьма з них, оскільки вони творять чудеса для очищення та очищення буквально будь-якої поверхні - лінз, екранів комп’ютерів, телевізорів та будь-чого подібного. Деякі речі, такі як окуляри, постачаються з тканиною з мікрофібри, тому у вас, ймовірно, вже є номер, який томиться в ящиках.

Щоб очистити дисплей, вимкніть екран, оскільки це дозволяє краще бачити бруд та бруд. Це також обов’язково при використанні води (див. Нижче). Повторно рухайте тканину в горизонтальному або вертикальному напрямку. Закінчивши область екрану, перейдіть до наступної брудної області та продовжуйте протирати, поки поверхня не стане повністю чистою.

Для брудних робіт або для тих, які вимагають більше тканини з мікрофібри та трохи жиру для ліктя, рекомендується використовувати мінімальну кількість води. Спочатку вимкніть смартфон і вийміть акумулятор (якщо це можливо). Далі змочіть один кут тканини водою -не використовуйте при цьому будь-яке мило - і очищайте поверхню екрана так само, як описано вище. Закінчивши, використовуйте суху частину тканини, щоб видалити частину води (ви також можете залишити екран на повітрі).

Крім того, ми рекомендуємо підтримувати чистоту тканини з мікрофібри, щоб уникнути натирання пилу та бруду, які ви вже забрали на дисплеї. Щоб почистити тканину, просто змочіть її у суміші теплої води з милом, повністю промийте тканину, а потім повністю просушіть на повітрі перед повторним використанням.

Скотч

Коли про тканину з мікрофібри не може бути й мови - і вам потрібно швидко почистити екран - смужка скотча (або іншого типу клейкої стрічки) може творити чудеса. Просто приклейте стрічку до поверхні екрану та відклейте її, щоб видалити небажані бруд та бруд. Повторюйте так часто, як це потрібно, щоб очистити весь екран. Для цього фокусу найкраще працює стрічка з широким корпусом. Це простий фокус, але він працює добре.

Речей, яких слід уникати

Не кожен метод очищення створюється рівним, і є деякі методи, які спочатку здаються очевидними, але їх слід уникати. Ось кілька таких.

Засоби для чищення на спиртовій основі

На брудному екрані планшета вашим першим інстинктом може бути тяга до Windex, але вам слід триматися подалі від цих важких розчинників. Ці миючі засоби можуть не тільки пошкодити захисне покриття на вашому пристрої, але якщо ви розпорошите їх безпосередньо на телефоні, вони можуть потрапити всередину і завдати шкоди портам.

Однак простий пошук у Google дає тисячі спеціальних розчинників або засобів для чищення, які здатні правильно очистити екран вашого пристрою. І все ж частіше це просто прославлені версії алкоголю та води. Немає сенсу витрачати 60 або 70 доларів на «засіб для чищення екрану смартфона», коли використовується трохи води, а тканина з мікрофібри працює так само добре (якщо не краще).

Звичайно, якщо ви турбуєтесь про мікроби і хочете продезінфікувати пристрій, деякі пропонують змішати дотик алкоголю з водою, щоб очистити екран. Але, навіть якщо він розбавлений, вам слід бути дуже обережним щодо використання цих сумішей, оскільки вони все одно можуть завдати шкоди.

Серветки на паперовій основі

Ніколи не протирайте та не чистіть екран смартфона паперовими рушниками, тканинами для обличчя або грубими тканинами, оскільки вони мають великий ризик подряпати поверхню. Ці подряпини можуть накопичуватися з часом і можуть зробити ваш сенсорний екран нечутливим або марним. Знову ж таки, тканина з мікрофібри - це єдиний вид тканини, який потрібен для правильного очищення екрана смартфона.

Останні повідомлення