Як змінити Apple Watch Band

Apple Watch робить заяву. Це показує, що ви перебуваєте на вершині новітніх технологій. Це також демонструє ваше почуття моди, але ви можете додати ще більше стилю за допомогою змінних ремінців годинників.

Зміна діапазону годинника - це дуже швидко, і ми проведемо вас через процес. Ми навіть пропонуємо поради, якщо у вас виникають труднощі під час процесу. Однак від вас залежить, який гурт буде відповідати вашим почуттям стилю.

Підготувати поверхню

Налаштування Apple Watch Band Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Перш ніж почати працювати на годиннику, підготуйте м’яку кришку з мікрофібри на міцному столі, як показано вище. Це запобігає випадковому подряпинню симпатичного циферблата.

Випустіть стару групу

Роз'єм для Apple Watch Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Крок 1: Переверніть годинник, щоб побачити дві тонкі подовжені овальні кнопки відпуску - одну вгорі та одну внизу. Перед тим, як рухатися далі, обов’язково тримайте годинник міцно в руці, або покладіть його лицем вниз на м’яку поверхню тканини.

Зняття ремінців Apple Watch

Крок 2: Утримуйте будь-яку кнопку відпуску та змістіть стрічку вправо або вліво, поки вона не зісковзне з корпусу годинника, як показано вище.

Крок 3: Промийте та повторіть для іншого ремінця годинника.

Якщо у вас виникають проблеми з видаленням стрічки, продовжуйте натискати кнопку та повторіть спробу. Деякі смуги легко видалити, тоді як інші можуть бути надзвичайно впертими, особливо якщо є колекція гарків.

Врешті-решт, ваш Apple Watch повинен нагадувати модель без пошкоджень, зображену нижче.

Ремінець годинників Apple розділився Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Додайте нову групу

Якщо ви подивитесь на нову стрічку, то побачите в центрі трохи пластику. Коли ви вставляєте ремінець, цей шматок переміщається в невеликий замок з обох боків корпусу годинника, закріплюючи ремінець.

Тим не менш, посуньте замінюючий ремінець на місце, доки не почуєте клацання, що означає належне зафіксоване місце. Однак читайте далі, щоб дізнатись фактичні покрокові інструкції.

Вкладений діапазон Apple Watch Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Крок 1: Розташуйте новий ремінець належним чином, щоб він відповідав вашому зап’ястю, щоб він не був назад або догори дном. Якщо ви перемикаєтеся з двошнурової стрічки на петлю, може знадобитися деяка річ, щоб правильно її розташувати.

Крок 2: Просуньте нову стрічку в паз, доки не почуєте клацання. Не натискаючи кнопку звільнення, обережно рухайте стрічку вліво та вправо, щоб переконатися, що вона надійно закріплена - вона не повинна зрушуватися з місця.

Крок 3: Повторіть ці дії для іншої сторони.

Пам'ятайте, будьте впевнені, що ремінець надійно закріплений, перш ніж знову носити годинник. Немає нічого страшнішого, ніж бачити, як цей дорогий пристрій перевертається і вдаряється про тротуар.

Нова заміна діапазону Apple Watch Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Якщо ви щойно придбали новий Apple Watch, компанія має чудову колекцію гуртів з різноманітним дизайном, тобто спосіб їх налаштування може відрізнятися залежно від моделі. Вибираючи стільки чудових ремінців, ви можете створити різний вигляд на кожен випадок і сезон.

Останні повідомлення