Як розфарбувати чорно-біле фото, щоб повернути старі фотографії до життя

Попередня Наступна 1 з 2 як розфарбувати чорно-білу фотографію, перефарбовану фотографії раніше Раніше як розфарбувати чорно-білу фотографію Після

Історія записується чорно-біло, але техніки цифрового редагування фотографій полегшують уявлення минулого в кольорі. І якщо ви захочете трохи штучного інтелекту чи якоїсь вишуканості Photoshop, вам не потрібно бути Пітером Джексоном, щоб перефарбувати власну історію.

Перефарбування старої фотографії у Photoshop пропонує найбільший контроль над тим, які об’єкти стають яким кольором, але такі програми, як Colorize та Photoshop Elements, пропонують варіанти забарвлення, коли у вас немає кількох годин або необхідних навичок Photoshop.

Швидкий і брудний спосіб розфарбувати чорно-білу фотографію

Завдяки штучному інтелекту розфарбування фотографії вручну - не єдиний варіант. У міру вдосконалення технології все більше додатків, як мобільних, так і настільних, інтегрують можливість перефарбувати стару фотографію. Colorize (iOS), Colorize Images (Android) та Photoshop Elements - одні з найкращих програм для цього.

Colorize - це програма для iOS, яка використовує А.І. щоб перефарбувати фотографії. Після імпорту фотографій одним дотиком зображення перетворюється на кольорове. Додаток можна безкоштовно завантажити та спробувати, але для завантаження нової версії фотографії потрібна або передплата, або плата за зображення.

Colorize Images - подібний додаток іншого розробника для користувачів Android. Завантаження безкоштовне, але для збереження перефарбованих фотографій програма вимагає плати за зображення або передплати.

Для перефарбовування фотографій на робочому столі Photoshop Elements додав новий інструмент перефарбування на базі А.І. це працює в кілька кліків. Окрім простого перефарбовування фотографії, Elements пропонує ще кілька різних варіантів, тому ви можете вибрати результат, який виглядає найкращим.

Google Photos також дражнив інструмент розфарбовування, але він ще не вийшов за межі бета-версії.

Як розфарбувати чорно-білу фотографію в Adobe Photoshop

Потрібен більше контролю над процесом? Перефарбування фотографій у Photoshop пропонує більше контролю. Додавання кольору до цієї весільної фотографії моїх прабабусь і дідусів зайняло кілька годин, але, правда, це було досить весело.

1. Переконайтеся, що зображення має CMYK.

Для початку переконайтеся, що ваша фотографія перебуває у режимі CMYK, а не у відтінках сірого. Перейдіть до Зображення> Режим і перевірте колір CMYK.

2. Виберіть один кольоровий предмет.

Щоб перефарбувати стару фотографію, потрібно зробити вибір, по одному для кожного кольору, який ви хочете додати.

Photoshop має десяток різних способів зробити вибір - немає неправильного шляху, але деякі варіанти будуть простішими, ніж інші. Я знайшов найшвидший спосіб зробити вибір для перефарбування фотографії - це інструмент «Виділити та маскувати», до якого можна перейти, вибравши «Виділити»> «Виділити та маскувати».

Усередині вікна Виділення та маска зробіть вибір за допомогою інструменту пензля - першого інструменту в панелі інструментів ліворуч. Потім уточнюйте виділення за допомогою пензля «Уточнити» або другого пензля на цій панелі інструментів. За допомогою піктограм плюса та мінуса у верхній частині визначте, чи хочете ви, щоб область була додана або видалена з виділеного, та за потреби відрегулюйте розмір інструменту пензля. Праворуч використовуйте плавні та функціональні повзунки, щоб запобігти нерівним краям виділення.

Коли ви задоволені вибором, натисніть кнопку ОК.

3. Створіть суцільний колірний коригувальний шар.

Коли виділення все ще активне, створіть суцільний колірний коригувальний шар для виділення. Перейдіть до Шару> Новий шар заливки> Суцільний колір або на панелі шарів натисніть на піктограму коригувального шару та виберіть Суцільний колір. Виберіть колір, який ви хочете для цього об’єкта, і натисніть OK. Тепер ваш вибір повинен виглядати як жахливо перефарбований об’єкт, який є лише одним суцільним кольором.

Далі на панелі шарів виберіть режим поєднання кольорів - клацніть на спадне меню, яке за замовчуванням говорить “нормальний”, і виберіть “колір” зі списку параметрів. Вибравши кольоровий режим, ви повинні побачити градації оригінальної фотографії, і виділення більше не повинно виглядати так, ніби ви щойно заповнили його за допомогою інструмента "відро фарби".

Щоб правильно отримати колір, використовуйте опцію непрозорості на панелі шарів. Ви також можете двічі клацнути на суцільному кольоровому полі, що знаходиться на коригуючому шарі всередині панелі шарів, щоб вибрати новий колір для шару.

Порада: Якщо у вас виникають проблеми з правильним кольором, відкрийте фотографію натхнення з подібними кольорами та скористайтеся інструментом піпетка, щоб схопити цей колір. Я не міг повністю зрозуміти тони шкіри прямо на зразку зображення, поки не спробував схопити колір шкіри з іншої фотографії.

4. Уточніть виділення.

Після того, як об’єкт перефарбовано, часто легше побачити помилки, допущені при первинному виділенні. Оскільки ви використовуєте коригувальні шари, а не редагуєте сам фоновий шар, ці помилки легко скорегувати. Вибравши коригувальний шар, поверніться до опції Виділити та Маскувати, щоб зробити більше уточнень. Крім того, ви також можете натиснути на маску шару на панелі шарів (чорно-біла версія шару) і скористатися пензлем білої фарби, щоб додати до виділення, а пензлем чорної фарби відняти. Для напівпрозорих предметів зменште непрозорість пензля.

5. Повторіть кроки 2-4 для кожного кольору на фотографії.

Процес потрібно повторити для кожного кольору, який ви хочете додати до фотографії. Якщо два предмети однакового кольору - наприклад, листя на букеті та бутоньєр на зразку фотографії, - ви можете додати їх до одного виділення та до одного коригувального шару.

6. Налаштуйте чорний.

Після перефарбовування вам може знадобитися додати трохи контрасту до зображення, особливо якщо це стара фотографія. Чорні ділянки на фотографії не потрібно вибирати та перефарбовувати, оскільки за визначенням чорному не вистачає кольору - але якщо це стара або відсканована фотографія, чорні можуть виглядати не зовсім правильно.

Виберіть фоновий шар, а потім перейдіть до Зображення> Налаштування> Криві. Виберіть чорний колір зі спадного меню каналу, щоб налаштувати лише чорний. Налаштуйте криву відповідно до вашого зображення - на нашому зразку ми освітлили білі кольори та затемнили середні тони та чорний колір.

Після того, як ви будете задоволені своїми налаштуваннями, збережіть зображення у форматі JPEG для спільного використання або друку. Можливо, ви також захочете зберегти зображення як файл PSD, на випадок, якщо ви захочете повернутися назад і зробити подальші налаштування. Файл PSD збереже ці коригувальні шари недоторканими.

Останні повідомлення