Як перенести дані з PS4 на PS4 Pro

PlayStation 4 Pro виконує цілі, яких ми раніше не бачили з ігрової консолі. Хоча система не є частиною нового “покоління”, вона служить надійним оновленням для відтворення вашої існуючої бібліотеки PlayStation 4. Якщо ви хочете залишити свої ігри, зберегти файли, теми та налаштування користувача при переході до нової системи, ви можете зробити це за допомогою дуже простого та швидкого процесу передачі даних, який Sony представила в останній версії PlayStation 4 системне програмне забезпечення. Ось як.

Цей процес також буде працювати, якщо ви переносите свої дані з PS4 на «тонку» модель або навіть з PS4 Pro назад на оригінальну PS4.

Рекомендована література:

  • Поради та підказки щодо максимального використання вашого PlayStation 4 Pro
  • Xbox One X проти PlayStation 4 Pro
  • PS4 проти PS5: чи варто оновлення?

Крок 1: Завантажте збереження в хмару на оригінальному PlayStation 4

Огляд PlayStation 4 Pro Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Якщо під час передачі даних все буде добре, цей крок не буде необхідним. Однак, якщо виключено ваше живлення або виникає технічна несправність під час цього процесу, можливо, ваша дорогоцінна гра пошкоджена. Щоб цього уникнути, завантажте важливі дані збереження в хмару через PlayStation Plus. Станом на січень 2019 року члени PS Plus мають 100 ГБ місця для зберігання.

Щоб завантажити бажані збереження, перейдіть до Налаштування розділ головного екрану системи та виконайте пошук управління даними додатків. Звідти знайдіть Збережені дані в системі, виберіть усі ігри, які ви хочете завантажити, і виберіть Завантажити в Інтернет-сховище.

Щоб завантажити збережені дані у новій системі, просто підставте вибір Збережені дані в системі для Збережені дані в Інтернет-сховищі, виберіть усі збережені файли у вашій новій системі та завантажте їх із хмари.

Примітка. Цей крок неможливий без передплати на PlayStation Plus. Якщо ви не є членом, розпочніть процес із кроків нижче.

Крок 2: Синхронізуйте трофеї

Перш ніж розпочати процес передачі, також переконайтеся, що відкрили програму Trophies у вихідній системі та дозволили їй синхронізуватися з мережею PlayStation. Ці трофеї, швидше за все, будуть повністю втрачені, якщо ви цього не зробите заздалегідь.

Крок 3: Підготуйте PlayStation 4 Pro до передачі даних

Огляд PlayStation 4 Pro Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Перш ніж розпочати передачу даних між двома машинами, вам потрібно виконати початкове налаштування на PlayStation 4 Pro. Дотримуйтесь вказівок на екрані, підключіть контролер, а потім підключіть консоль до Інтернету так само, як і оригінальну систему.

Після підключення до Інтернету ваш PlayStation 4 Pro повинен розпочати завантаження останнього оновлення системного програмного забезпечення. Нехай цей процес закінчиться і почекайте, поки консоль потім встановить програмне забезпечення та перезавантажиться. Ви повинні ввійти в один і той же обліковий запис PlayStation Network в обох системах, тому не поспішайте входити у свій обліковий запис, перш ніж переключити увагу на інший PlayStation 4.

Крок 4: Увімкніть оригінальну PlayStation 4 і підключіть обидві консолі

Після того, як ваш новий PlayStation 4 Pro встановить нове програмне забезпечення та перезавантажиться, увімкніть оригінальну машину та переконайтеся, що вона також увійшла в той самий обліковий запис PlayStation Network.

Далі візьміть кабель Ethernet - він може бути практично будь-якої довжини - і підключіть кожен кінець до PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro, відповідно. Sony виступає за створення резервної копії оригінального PlayStation 4 на жорсткому диску або підключення обох консолей до маршрутизатора двома окремими кабелями Ethernet, але ми виявили, що процес з одним кабелем набагато простіший і напрочуд швидкий.

Крок 5: Почніть процес передачі

Огляд PlayStation 4 Pro Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Після перезапуску PlayStation 4 Pro він запитає вас, чи хочете ви перенести дані зі старої PlayStation 4 на вашу нову модель. Якщо ви не отримали цього запиту, ви також можете знайти опцію під Система розділу меню налаштувань.

Виберіть Так, дотримуйтесь інструкцій на екрані, і система почне сканувати вашу мережу Wi-Fi на наявність іншої консолі. Знайшовши обидві системи в одній мережі, він попросить вас підключити їх за допомогою кабелю Ethernet. Хороша новина полягає в тому, що якщо ви пройшли так далеко процес, ви вже підключили цей кабель Ethernet.

Потім новий PlayStation 4 Pro попросить вас утримувати кнопку живлення натиснутою на оригінальній консолі, поки вона не подасть звуковий сигнал, що займає близько однієї секунди. Після того, як пролунає звуковий сигнал, ваші дані повинні почати передаватись на PS4 Pro. Для нашого тесту ми передавали близько 300 ГБ даних, і процес зайняв годину.

Після завершення процесу передачі ваш новий PlayStation 4 Pro буде на 100% таким самим, як і ваша початкова система, але покращить ваш вигляд та роботу. Система попросить вас зробити його новою «основною» консоллю PlayStation 4. Виберіть це, оскільки без основних прав консолі ви не можете грати в цифрові ігри, придбані в автономному режимі.

Крок 6: Зберіть стару систему!

Оригінальна версія PlayStation 4 автоматично вимкнеться, коли передача буде завершена, тож ви зможете з’ясувати, що з нею робити - можете упакувати її на чорний день або продати комусь іншому. Якщо ви ввімкнете його знову, ви побачите, що всі ваші ігри, збереження та профіль все ще будуть там (переформатуйте консоль, якщо ви хочете її віддати або продати), якщо вам доведеться переключитися назад на будь-яка причина.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found