Як зупинити встановлення Windows 10 на ПК

935867 автозбереження v1 Windows 10 на домашньому екрані користувача 970x0 Грег Момберт / Цифрові тенденції Користувачі Windows 7 та 8 знають все про Windows 10. Вони, мабуть, бачили піктограму, що рекламує нову операційну систему, у своєму системному треї більше півроку, і мирилися з декількома спливаючими оголошення з проханням встановити безкоштовне оновлення. Якщо у вас увімкнено Центр оновлення Windows, файли встановлення, ймовірно, вже є на вашому комп’ютері, і навіть надходили звіти про встановлення Windows 10 без будь-якого дозволу користувачів. Чи немає способу прямо зупинити встановлення Windows 10 на вашій машині? Більше того, щоб ця піктограма та спливаючі вікна просто зникли? Як виявляється, є.

Windows 10 - це безкоштовне оновлення для користувачів користувачів Windows 7, 8 та 8.1, і ми рекомендували його. У той же час ми знаємо, що не всі хочуть новітню систему від Microsoft з різних причин. Можливо, ви залежате від програмного забезпечення, яке не підтримується, або, можливо, ви просто не хочете перемикати операційну систему прямо зараз. Ось два способи переконатись, що цього не сталося.

Найпростіший спосіб: встановіть панель керування GWX, а потім натисніть деякі кнопки

Найпростіший спосіб переконатись, що випадково не опинитеся з Windows 10 - це програма під назвою Панель керування GWX. Ви можете завантажити його безкоштовно з веб-сайту Ultimate Outsider. Є файл встановлення та портативний екземпляр програми.

Після завантаження відкрийте програму, і ви побачите на своєму комп’ютері огляд різних налаштувань, пов’язаних з Windows 10, а також ряд функцій, які допомагають «захистити» вас від безкоштовного оновлення ОС Microsoft.

gwx-панель управління

Це може залякати на перший погляд, але не панікуйте. У верхній частині віконця показано, які функції, орієнтовані на оновлення, в даний час увімкнені на вашому комп'ютері таПідсумок стану та налаштувань box все це підсумовує простою англійською мовою. Кнопки внизу програми є тим, де справжня дія. Вони дозволяють зупинити встановлення Windows 10. Давайте розглянемо ці кнопки, пояснивши, що вони роблять.

  • Вимкніть додаток "Отримати Windows 10" Кнопка вимкне піктограму лотка, яка постійно нагадує про безкоштовне оновлення Windows 10, а також періодичні спливаючі вікна.
  • Запобігання оновленням Windows 10 Кнопка зупинить будь-які та всі оновлення Windows, пов'язані з Windows 10, і зупинить повідомлення "Оновити до Windows 10" на видному місці в Центрі оновлення Windows.
  • Видалити папки для завантаження Windows 10 кнопка видалить частини Windows 10, вже завантажені у вашу систему, якщо вони є.
  • Видаліть програми Windows 10 кнопка видалить програми на вашому комп'ютері, призначені для підготовки вашої системи до оновлення Windows 10.
  • Змініть налаштування Windows Update кнопка відкриває нове вікно, де ви можете зупинити Windows Update від автоматичного встановлення нових оновлень. Ймовірно, вам не потрібно це робити, щоб зупинити встановлення Windows 10, і це може загрожувати безпеці, якщо ви забудете встановити виправлення, але деякі користувачі, можливо, захочуть бути впевненими.
  • Клацніть, щоб очистити кеш оновлення Windows кнопка очистить тривалу інформацію про завантаження, яка може бути пов’язана з Windows 10, а може і не бути.
  • Увімкніть режим монітора Кнопка налаштує роботу панелі керування GWX у фоновому режимі на вашому комп'ютері з піктограмою на системній панелі. Звідси він може повідомити вас, якщо у вашій системі змінено щось, пов’язане з Windows 10.

Якщо ви відчуваєте себе пригніченими, не панікуйте. Просто натиснітьВимкніть додаток "Отримати Windows 10" таЗапобігання оновленням Windows 10 кнопки, і ви повинні бути накриті. Для додаткового захисту натиснітьУвімкніть режим монітора і вас попереджатимуть, якщо щось зміниться. Інші кнопки можуть бути надмірними, але їх варто використовувати, якщо вас дуже турбує поява Windows 10.

Важкий спосіб: переключіть Windows Update самостійно, а потім уважно спостерігайте за цим

Якщо ви не хочете покладатися на сторонню програму, щоб зупинити встановлення Windows 10, ви можете натомість стати надмірно пильними. Рухайтесь доПанель управління, тодіСистема та безпека, тодіУвімкніть або вимкніть автоматичне оновлення.

рекомендовані оновлення

У спадному меню натиснітьЗавантажте оновлення, але дозвольте мені вибрати, чи встановлювати їх. Увімкнувши це, ви можете переглядати оновлення, встановлені на вашому комп’ютері, і переконатися, що жодне з них не пов’язане з Windows 10. Своєчасна інсталяція оновлень безпеки є важливою для вашої безпеки, тому використовуйте цей метод лише у тому випадку, якщо ви бажаєте перебрати оновлення та з’ясувати, що вони всі означають. Ви, мабуть, закінчите гуглити кілька речей, навіть якщо у вас є досвід.

Як варіант, ви можете просто зняти прапорецьРекомендовані оновлення - Windows 10 є рекомендованим оновленням, а не суттєвим, тому зніміть прапорець, який повинен зупинити його встановлення.

Нарешті, якщо ви також хочете видалити піктограму лотка, яка постійно з’являється, перейдіть доВстановлені оновлення вПрограми та функції розділ панелі управління. Шукайте оновлення KB3035583, яке включає програму Отримати Windows 10 і нічого іншого. Клацніть правою кнопкою миші, а потім клацнітьВидаліть, а піктограма повинна зникнути з вашого лотка. Якщо оновлення з’явиться знову в Центрі оновлення Windows, ви можете клацнути його правою кнопкою миші та клацнути Сховати вигнати його назавжди.

Безкоштовні оновлення зупиняються цього літа - сподіваємось, і ноги теж будуть

Windows 10 - це лише безкоштовне оновлення до 29 липня 2016 р. Після цього користувачам доведеться заплатити за оновлення до Windows 10. Затягування оновлення та автоматична інсталяція можуть припинитися на цьому етапі (якщо Microsoft не вирішить продовжити термін). Або вони можуть просто продовжувати рекламу.

Windows 10 - чудове оновлення, яке варто встановити. Спробувавши навіть 30-денне вікно, ви зможете відновити стару інсталяцію Windows. Однак водночас ми усвідомлюємо, що ваш ПК означає, що це ваш вибір. Ми сподіваємось, що вищевказана інформація допоможе вам.

Останні повідомлення