Як користуватися Android Beam

як користуватися андроїд променями - Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Google може бути добрим у багатьох речах, але виділення чудових можливостей - не одна з них. Наприклад, візьміть зараз на Кран. Це функція, представлена ​​в Android 6.0 Marshmallow, яка поступово вдосконалюється та стає потужнішою. Пошуковий гігант не демонструє цю функцію ніде в Android, натомість - натомість ви її "виявляєте", натискаючи та утримуючи кнопку головного. У такому випадку більшість людей досі не знають, що це таке. Подібним чином ми розглядаємо функцію, яка впроваджена в мобільну операційну систему Google з 2011 року за допомогою версії 4.0 Ice Cream Sandwich: Android Beam.

Що таке Android Beam?

Android Beam - це інструмент передачі даних від пристрою до пристрою, який використовує зв’язок ближнього поля (NFC) та Bluetooth для надсилання фотографій, відео, контактної інформації, посилань на веб-сторінки, навігаційні вказівки, URL-адреси YouTube тощо з одного пристрою на інший. натрапивши на них. Вперше функція була представлена ​​в 2011 році, але її вдосконалили після придбання Google колись популярного додатка Bump.

На даний момент технологія “Beaming” та технологія NFC навряд чи були новими. Тим не менш, Apple лише представила альтернативу Wi-Fi та Bluetooth під назвою AirDrop у 2013 році через iOS 7, а Samsung також представила S Beam, яка використовує NFC та Wi-Fi Direct, у 2012 році. Apple Pay та Android Pay.

Перевага використання Android Beam полягає в тому, що це швидкий і простий спосіб безпосередньої передачі даних на інший пристрій без необхідності завантажувати їх на хмарні платформи, такі як Google Drive і Dropbox. Недоліком є ​​те, що пристрій, до якого ви випромінюєте, повинен мати датчик NFC, і він повинен бути поруч з вами.

Google також використовує цю саму технологію в процесі налаштування для всіх телефонів Android - Tap & Go. Якщо ви переходите на новий смартфон, а ваш старий має датчик NFC, ви можете просто торкнутися двох пристроїв у процесі налаштування, щоб новий телефон переніс усі ваші облікові записи та дані. Таким чином, вам не потрібно вручну налаштовувати новий телефон з нуля.

Як користуватися Android Beam

Налаштування Android Beam досить проста. Спочатку переконайтеся, що у вашому телефоні є датчик NFC. Найпростіший спосіб зробити це, не рятуючи уваги, - це перейти доНалаштуванняБільше.

Більше повинен сидіти прямо внизуВикористання даних, але це місцезнаходження може відрізнятися залежно від вашого пристрою. Це повинно привести вас до Бездротові мережі та мережі. Тут ви повинні побачити перемикач для NFC. Деякі смартфони, як-от пристрої Nexus від Google, також повинні мати короткий опис та перемикання для Android Beam.

Якщо ви не бачите NFC або Android Beam, швидше за все, у вашому телефоні їх немає. Якщо ви бачите NFC, але не бачите Android Beam - не хвилюйтеся, він все одно повинен працювати. Як правило, бюджетні пристрої не мають сенсорів NFC, але майже всі смартфони Android від середнього та високого класу мають.

як користуватися андроїд променями -як користуватися андроїд променями -як користуватися андроїд променями -

Знову ж таки, обом пристроям потрібен NFC, щоб це працювало, тому переконайтесь, що на пристрої, на який ви хочете передати дані, також є.

Оскільки він використовує NFC, Android Beam не вимагає підключення до Інтернету, тобто ви можете передавати файли та вміст в автономному режимі. Ви також можете ввімкнути Bluetooth, але це не обов’язково, оскільки зв’язок NFC увімкне його автоматично та вимкне після завершення передачі. Щойно NFC увімкнеться, у рядку стану ви побачите логотип N, що означає, що ви готові до роботи.

Далі вам потрібно підняти конкретний вміст, яким ви хочете поділитися. Зауважте, що деякі пристрої, наприклад HTC 10, не підтримують передачу великих файлів через Beam. У цей момент вам краще спробувати використовувати Wi-Fi Direct за допомогою такої програми, як Super Beam, або завантажити вміст у хмарну службу зберігання, як Google Drive, і поділитися ним. Однак це не означає, що ви не можете використовувати Beam.

По-перше, відкрийте файл, фото, відео, відео YouTube, додаток або інше, що ви хочете передати. Помістіть два пристрої один до одного і переконайтеся, що екран увімкнено для обох. Ви повинні негайно відчути вібрацію, і ви побачите на екрані пристрою, з якого ви надсилаєте вміст, з’явитись надпис „Tap to Beam”.

Якщо ви цього не бачите, можливо, датчик NFC розташований в іншій області. Пристрої Android не завжди оснащені датчиком NFC в одній області, тому, можливо, доведеться пересувати задню панель обох пристроїв, поки не відчуєте вібрацію. Коли ви торкаєтесь екрана, щоб передавати вміст, ви побачите сповіщення на обох пристроях - на одному говориться, що він надсилає вміст, а на іншому - що отримує. Це воно! Після завантаження вмісту ви можете відкрити його за допомогою сповіщення.

Попередня Наступна 1 з 5 як користуватися андроїд променями - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції як користуватися андроїд променями - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції як користуватися андроїд променями - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції як користуватися android-пучком dsc 3580 - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції як користуватися андроїд променями - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Те саме працює, якщо ви хочете надіслати вміст з іншого додатка, наприклад веб-URL-адреси або, скажімо, відео YouTube. Відкрийте відео YouTube, яке потрібно надіслати, розмістіть обидва пристрої спиною до спини та торкніться екрана, щоб передати посилання. Інший пристрій повинен автоматично відкрити програму YouTube, і відео має почати відтворюватися, хоча ви можете отримати сповіщення із запитом, чи хочете ви схвалити відкриття посилання. Якщо у вас немає YouTube або програми, з якої встановлений вміст, ви перейдете в Google Play Store, щоб встановити його. І якщо ви не зовсім стежите за нами, ви можете скористатися покроковим процесом, описаним у галереї вище.

Зрозуміло, що Google важко продавати Android Beam, оскільки існує так багато змінних, які визначають успішний результат. Обидва пристрої повинні мати NFC, один пристрій може не приймати передачу великих файлів, а тег NFC може розміщуватися в різних місцях, що вимагає від людей натирання телефонів, поки вони не знайдуть його. Останнє може бути трохи незручним.

Однак це зручна та корисна функція, яка працює в режимі офлайн. Якщо у вас на вашому пристрої є NFC та Android Beam, ми рекомендуємо постійно тримати їх увімкненими, оскільки їх вплив на час автономної роботи вашого пристрою незначний. Таким чином, ви завжди будете готові швидко передати щось із іншим користувачем Android.

Останні повідомлення