Скорр використовує А.І. вимірювати - і вдосконалювати - соціальний охоплення

Дізнавшись, скільки людей досягли цієї публікації, це вже не лише для великих брендів - за допомогою штучного інтелекту та понад двох десятків різних точок даних, Skorr - це новий додаток, що вимірює вплив соціальних медіа за кількома каналами для приватних осіб та малого бізнесу. Запуск в App Store та Google Play у понеділок, 7 травня, Skorr вимірює та контролює вплив соціальних мереж, а також надає пропозиції щодо вдосконалення та створює соціальні проблеми серед друзів.

Додаток від розробника Slaicos Lda, стартапу, що базується в Португалії, який нещодавно подолав річну межу. Skorr буде вимірювати та аналізувати вплив шести основних платформ - Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, Tumbler та YouTube - щоб надати користувачам індекс Skorr за шкалою від 1 до 100.

Хоча низка програм працює для вимірювання впливу соціальних мереж, Скорр використовує як дані, так і штучний інтелект, щоб запропонувати соціальну інформацію. Поєднуючи тверді дані з машинним навчанням для обробки природної мови, аналізу емоцій та аналізу посилань, Skorr дає кожному користувачеві соціальну оцінку або Skorr, продовжує відстежувати ефективність та створює розуміння для розширення охоплення.

"Ми хотіли надати людям такий самий ступінь розширення можливостей та контролю над своєю присутністю в Інтернеті, як це вже мають великі бренди та компанії", - зазначив у заяві генеральний директор і засновник Skorr Мігель Каейро. «Завдяки швидкозмінному середовищу в соціальних мережах, що пропонує чудові можливості та виклики, а також деякі загрози, ми побачили необхідність надати цю можливість коучингу всім користувачам».

Окрім таких факторів, як сподобання та перегляди, Skorr використовує обробку природними мовами для виявлення найбільших тенденцій у публікаціях. Потім за допомогою AI програма запропонує негайний відгук про нові публікації і навіть спробує передбачити успіх публікації. Машинне навчання дозволяє програмі генерувати підказки на основі Skorr кожного користувача, причому додаток стає більш інтуїтивним у цих підказках, чим більше кожен користувач впливу (або потенційний впливовик) використовує програму.

Каейро каже, що компанія понад рік працювала з "найвимогливішими клієнтами" - підлітками. Незважаючи на те, що Skorr розроблявся та тестувався з урахуванням підлітків, він також може використовуватися для впливових представників, власників малого бізнесу та інших у соціальних мережах.

У міру зростання додатка, Скорр також додасть можливість кинути виклик іншому другові Скорра. Проблеми не обов’язково базуються на загальній системі Skorr, оскільки користувачі зможуть створювати власні проблеми.

Розробники кажуть, що Skorr побудований "за найвищими стандартами безпеки та конфіденційності даних". Додаток А.І. інструменти допоможуть додатку вбудувати додаткові функції, орієнтовані на конфіденційність - наприклад, Каейро каже, що вбудоване розпізнавання зображень може також створювати попередження, коли користувачі збираються опублікувати фотографію, яка містить такі дані, як номерний знак, номер кредитної картки або інше особиста інформація у фоновому режимі в майбутньому.

Доступний у США та Європі, Skorr можна безкоштовно завантажити з App Store та Google Play.

Останні повідомлення