Як поділитися списком відтворення Spotify

Списки відтворення та Spotify. Вони йдуть разом, як Леннон і Маккартні. Від кваліфіковано підібраних списків відтворення музичного сервісу до тих, що збираються автоматично, і, звичайно, списків відтворення, які його користувачі складають мільйонами, це надзвичайно важлива функція Spotify. Ось чому компанія доклала всіх зусиль, щоб зробити свої списки відтворення спільними. Якщо ви поділитесь списком відтворення Spotify з друзями, є велика ймовірність, що вони теж стануть слухачами Spotify. Але як саме ви ділитесь списком відтворення від Spotify, і в чому різниця між мобільним і настільним досвідом? Ну, візьміть навушники та покладіть улюблені мелодії - ми покажемо вам, як саме це робиться.

Безкоштовно або Преміум

Spotify - це одна з небагатьох потокових музичних служб, яка пропонує безкоштовний план підписки, що підтримується рекламою. І хоча в цих безкоштовних облікових записах є вбудовані обмеження, ви все одно можете створювати власні списки відтворення та ділитися ними з іншими. Облікові записи Premium Spotify, звичайно, отримують повний доступ до всіх функцій сервісу, включаючи створення та спільний доступ до списку відтворення. Якщо ви ніколи не створювали обліковий запис Spotify, ознайомтеся з нашим Пояснювачем про використання Spotify, і ви швидко почнете працювати.

Поділіться будь-яким списком відтворення Spotify

Можливість створювати списки відтворення на Spotify - одна з найкращих функцій сервісу, але Spotify також легендарна своєю величезною колекцією як кураторів, створених людиною, так і алгоритмічно створених списків відтворення та подкастів. Незалежно від того, як список відтворення з’явився на Spotify, його розподіл відбувається за тим самим процесом. Ось як це зробити за допомогою мобільного додатка, настільного додатка та веб-програвача.

Поділіться списком відтворення з Spotify mobile

Щоб надати спільний доступ до списку відтворення Spotify за допомогою мобільного додатка, спочатку виберіть список відтворення - з Дім, Пошук, або Ваша бібліотека вкладки. Перше, що ви побачите, це назва та обкладинка списку відтворення. Під описом ви побачите серце, значок завантаження та три крапки.

Клацніть на три крапки, і відкриється меню. Ви також помітите, що безпосередньо під обкладинкою є кольорова смужка, яка має, здається, графіку звукової хвилі - ряд довгих і коротких вертикальних ліній поруч із логотипом Spotify. Це код спільного доступу вашого списку відтворення, унікальний ідентифікатор, за допомогою якого кожен, хто користується програмою Spotify, може негайно перейти до списку відтворення. Просто торкніться цього спільного кодового зображення і дозвольте другові відсканувати його за допомогою камери свого смартфона. Крім того, ви можете зберегти цей екран у рулоні камери та надіслати (або опублікувати) кожному, хто вам подобається. Звичайно, не всі хочуть надати додатку Spotify дозвіл використовувати свою камеру, і як би круто не був такий спосіб обміну, не кожному це може заважати.

Щоб отримати більше можливостей спільного доступу, продовжуйте прокручувати список під обкладинкою списку відтворення, поки не знайдете "Поділитися", який, ймовірно, буде другим до останнього варіанту. Постукування Поділитися відкриє новий екран, цього разу з усіма вашими параметрами спільного доступу. Пам’ятайте, ці параметри спільного доступу можуть бути не однаковими на кожному пристрої. Наразі в iOS параметри спільного доступу включають:

 • Snapchat
 • Повідомлення
 • WhatsApp
 • Історії Instagram
 • Facebook Messenger
 • Facebook
 • Twitter
 • Копіювати посилання
 • і опція "Більше", яка використовує вбудовані в iOS параметри спільного доступу, такі як електронна пошта та AirDrop.

Дотримуйтесь вказівок, які надає кожна опція для надсилання списку відтворення через ці служби. Пам’ятайте, вони не всі поділяють однаково. Наприклад, Twitter використовує посилання за URL-адресою і автоматично попередньо заповнює ним твіт. Натомість немає можливості надіслати DM. Спільний доступ через Facebook, навпаки, надсилає зображення в додаток Facebook разом із індивідуальною кнопкою “Грати на Spotify”, яку ви потім можете поділитися зі своїм каналом або своєю історією на Facebook. Люди, які натиснуть цю кнопку, потраплятимуть до того самого веб-програвача Spotify, що і в Twitter.

Поділіться списком відтворення з настільної програми Spotify

Існує два способи спільного використання списків відтворення у настільному додатку Spotify. Перший спосіб - знайти список відтворення, яким ви хочете поділитися, у розділі Списки відтворення на навігаційній панелі програми в лівій колонці. Клацнувши правою кнопкою миші на будь-якому списку відтворення в цьому розділі, з’явиться контекстне меню, що включає різноманітні доступні дії, зокрема “Поділитися”. Переміщення курсора до опції Спільний доступ відкриває другий шар із усіма параметрами спільного доступу:

 • Facebook
 • Facebook Messenger
 • Twitter
 • Телеграма
 • Skype
 • Tumblr
 • Скопіювати посилання на список відтворення
 • Скопіюйте вбудований код
 • Скопіюйте Spotify URI

Як і в мобільному додатку, кожен із цих варіантів обміну поводиться дещо інакше. Найбільша різниця з параметрами спільного використання на робочому столі полягає в останніх двох: Копіювати вбудований код та Копіювати Spotify URI.

Копіювання вбудованого коду дозволяє вставити фрагмент HTML на веб-сторінку, а іноді і на сайт соціальних мереж, наприклад Facebook. Це додає автономний веб-програвач Spotify до веб-сторінки, яка попередньо заповнена для відтворення списку відтворення, яким ви ділитесь. За допомогою URI Spotify ви копіюєте менший фрагмент коду, подібний до веб-адреси або URL-адреси, але такий, який працює лише в мобільних або настільних додатках Spotify. Ви можете надіслати комусь URI Spotify по електронній пошті, якщо ви знали, що у них є один із додатків на їх пристрої, але в іншому випадку звичайне посилання на список відтворення - це більш безпечна ставка.

Ви також можете поділитися списком відтворення з настільної програми. Опинившись у списку відтворення, ви знайдете кнопку меню з трьома крапками під його назвою - як у мобільному додатку. Вибравши це, ви побачите різні дії, включаючи опцію Поділитися. Це знову ж таки, як і в мобільному додатку.

І це, у вас є два різні способи поділитися своїми списками відтворення Spotify. Незалежно від того, чи ділитеся з друзями чи родиною, ви всі можете насолоджуватись думками музичної індустрії.

Якщо ви бажаєте отримати невелику допомогу у складанні ідеального списку відтворення Spotify, скажімо, на вечірку чи інший захід, загляньте в наш посібник: Як створити спільний список відтворення Spotify.

Останні повідомлення