Як оновити до iOS 7

Завантажте iOS 7 на початку

Немає сумнівів, що останнє оновлення платформи Apple виходить за рамки звичайної щорічної ялини. Це основна візуальна реформа, і вона відкриє деякі чудові нові функції. Ви можете ознайомитись із повним описом у нашому посібнику щодо всього, що вам потрібно знати про iOS 7. Оновлення доступне для вибраної групи моделей iPhone та iPad з 18 вересня.

Якщо припустити, що ви ще не скочили пістолет і вже встановили iOS 7 до того, як він офіційно вийшов, ми швидко розглянемо, які пристрої підтримуватимуть оновлення, як підготуватися до нього та як зачепити його, як тільки воно з’явиться доступні.

Які пристрої підтримують iOS 7?

Повний список пристроїв, що підтримують iOS 7, такий: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPad 2, iPad з дисплеєм Retina, iPad Mini та iPod Touch 5-го покоління. Деякі функції не працюватимуть на всіх цих пристроях, і в певних країнах є кілька обмежень (докладнішу інформацію див. Внизу цієї сторінки).

iOS_7_сумісність

Архівуйте все

Використовуйте iTunes або iCloud для резервного копіювання всіх даних на випадок, якщо у вас виникне проблема. Ви не хочете ризикувати втратою контактів, повідомлень чи фотографій.

Для реєстрації в iCloud Налаштування> iCloud> Резервне копіювання та зберігання щоб переконатися, що резервне копіювання ввімкнено, або зробіть це вручну, коли ви підключені до Wi-Fi, перейшовши на Налаштування> iCloud> Зберігання та резервне копіювання і постукування Резервне копіювання зараз.

Для iTunes підключіть iPhone до комп’ютера та запустіть iTunes. Відкрийте Файл меню і виберіть Пристрої> Резервне копіювання. Ви можете перевірити, коли ви робили останню резервну копію через Преференції в iTunes під Пристрої вкладку.

Очистіть своє сміття

Скористайтеся цією можливістю, щоб очистити деякі старі мультимедійні файли, програми, якими ви не користуєтеся, та інші зайві дані. Перегляньте наш посібник з очищення iPhone, щоб отримати кілька корисних порад.

Оновіть iOS та iTunes

Переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія iOS і у вас є остання версія iTunes, щоб уникнути будь-яких проблем. У вас повинна бути версія 6.1.4 iOS, і ви можете перевірити, перейшовши до Налаштування> Загальне> Про програму і дивлячись на Версія. Що стосується iTunes, у вас повинна бути версія 11.1, і ви можете перевірити через Довідка> Про iTunes.

Оновіть свої програми

Ви також повинні переконатися, що будь-які програми, які ви хочете зберегти, повністю оновлені. Нова платформа iOS 7 автоматично оновлюватиме програми, але зараз вам все одно потрібно завантажити App Store і торкнутися Оновлення і потім Оновити все щоб отримати найновіші версії своїх програм. Багато розробників випускатимуть оновлення, щоб підтримувати свої програми у верхній формі, коли вийде нова платформа, тому варто перевірити.

Як завантажити оновлення iOS 7

Хоча ви можете технічно обдурити та завантажити iOS 7 зараз, ми рекомендуємо вам почекати. З завтрашнього дня оновлення iOS 7 почне розповсюджуватися бездротово. Переконайтеся, що ваш iPhone, iPad або iPod Touch підключено до зарядного пристрою та підключено до Wi-Fi. відчинено Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення а потім натисніть Завантажити при запиті. Коли він готовий, натисніть Встановити і у вас буде кілька хвилин від iOS 7.

Ви також можете використовувати iTunes. Підключіть пристрій до свого Mac або ПК і виберіть його в розділі Пристрої у iTunes, а потім натисніть Перевірки оновлень. Ви можете вибрати Тільки завантажити, але ви, мабуть, захочете вибрати Завантажте та оновіть.

Якщо на вашому пристрої немає багато місця, можливо, найбезпечніше вибрати метод iTunes. Не переривайте процес, як тільки він розпочався. Завантаження може зайняти деякий час.

Повідомте нас, як для вас проходить оновлення та що ви думаєте про iOS 7.

Останні повідомлення