Найпоширеніші проблеми Google Hangouts та способи їх усунення

Коли технологія працює правильно, вона збагачує наше життя і може полегшити вирішення раніше втомливих завдань. Але коли це не спрацьовує, більшість із нас розчаровуються і не знають, з чого почати усунення несправностей. Якщо у вас виникли проблеми з Google Hangouts, ми готові допомогти вам.

Використовуючи його протягом певного часу, ми зібрали список найпоширеніших проблем із Google Hangouts та способи їх усунення. Якщо ви не можете підключити свою камеру або зіткнулися із запрошеннями нових друзів, дізнайтеся, як їх виправити, тут.

Подальше читання

  • Як виглядати чітко для зустрічей веб-камери
  • Найкраще програмне забезпечення для відеоконференцій

Я не можу надіслати повідомлення зі свого комп’ютера, а також не можу робити або приймати дзвінки

Повідомлення та дзвінки - це основний досвід роботи Google Hangouts, і насправді може бути неприємно, якщо ці функції не будуть працювати для вас. Однак не потрібно турбуватися, оскільки для цієї проблеми існує кілька виправлень.

Як правило, коли на комп’ютері не вдається надіслати повідомлення чи зателефонувати з Google Hangouts, помилка може бути пов’язана з проблемою сервера. Коли ви надсилаєте повідомлення, воно не надходить до приймача, і ви побачите червоне коло зі знаком оклику посередині.

У цьому випадку вам потрібно перевірити з’єднання з Інтернетом на своєму пристрої та спробувати надіслати повідомлення ще раз. У нас є путівник, який може допомогти. Ви також можете спробувати спочатку підключитися до іншого веб-сайту, щоб перевірити, чи надійне з’єднання з Інтернетом.

Якщо ви отримаєте цю помилку, ваше повідомлення може не зберігатися в історії розмов. Повідомлення може також не відображатися на інших пристроях. Нарешті, якщо ваш контакт не в мережі, він може не побачити повідомлення під час входу.

Якщо проблеми все ще виникають, проблема може бути пов’язана із власними серверами Hangouts від Google. Google рекомендує почекати кілька хвилин, а потім спробувати надіслати повідомлення ще раз. Ви також можете спробувати вийти та ввійти знову. Це можна зробити, клацнувши зображення профілю у верхньому правому куті екрана та клацнувши Вийти з аккаунта.

Моя веб-камера не буде працювати, або люди не чують мене під час дзвінка

Знімок екрана налаштувань веб-камери та мікрофона Google Hangouts скріншот

Проблеми з відео та аудіо - одні з найпоширеніших для таких служб відеоконференцій, як Google Hangouts. Якщо це так, є кілька речей, які потрібно перевірити.

По-перше, переконайтеся, що ви дозволили Google Hangouts використовувати вашу веб-камеру та мікрофон. Це можна зробити, натиснувши Дозвольте під час першого запуску служби.

Ви також можете перевірити, чи використовує Google Hangouts правильну веб-камеру та мікрофон. Ви можете зробити це, натиснувши на Налаштування значок шестірні у верхньому правому куті екрана. Під Відео, ви хочете переконатися, що там відображається ваша веб-камера, і виберіть її зі списку. У нашому випадку це вказано як Вбудована камера. Якщо веб-камера чи мікрофон не відображаються, спробуйте завантажити драйвери зі свого ноутбука або виробника ПК або зв’яжіться з ними за допомогою.

Нарешті, переконайтеся, що ви не надали камері чи мікрофону доступ до іншої програми. Це заблокує Google Hangouts доступ до будь-якого джерела вхідного сигналу.

Я не можу використовувати Hangouts у Firefox

Якщо у вас виникають проблеми з використанням Google Hangouts у Firefox, існує проста причина. Класичні відеодзвінки Google Hangouts не підтримуються браузером Firefox.

За словами Google, це пов’язано з тим, що Firefox „більше не підтримує плагіни, необхідні для класичних голосових та відеодзвінків Hangouts”. Як рішення, рекомендується перейти на підтримуваний браузер, такий як Google Chrome або Microsoft Edge.

Мій веб-браузер зависає, коли я ділюся своїм екраном у Google Hangouts

Скріншот екрана Google Hangouts скріншот

Якщо ваш веб-браузер замерзає під час спільного використання екрана під час дзвінка Google Hangouts, проблема, швидше за все, закінчилася. Це може статися, якщо ви використовуєте несумісний відеоадаптер, відеодрайвер або аудіоадаптер. Якщо ви працюєте в ОС Windows, вам слід спробувати оновити драйвери для вашого відеоадаптера.

Отримати оновлений адаптер досить просто. Для початку клацніть правою кнопкою миші Меню «Пуск», вибираючи Диспетчер пристроїв і двічі клацніть на Відеоадаптери щоб його розширити.

Далі клацніть правою кнопкою миші на запис під Відеоадаптери, і виберітьОновити драйвер.ВибирайтеШукати драйвери автоматично, і нехай Windows знаходить відповідне програмне забезпечення для вас.

Я отримую помилку "Спроба повторного підключення"

Ще однією поширеною помилкою в Google Hangouts є помилка "Спроба повторного підключення". Помилка означає, що ваш комп'ютер намагається підключитися до сервера, але не може.

Якщо ви отримуєте цю помилку, то це, мабуть, проблема з підключенням до Інтернету. Ви отримаєте свої повідомлення лише після того, як ви знову під’єднаєтесь до Google Hangouts.

Для виправлення Google рекомендує перевірити підключення до Інтернету. Виконуйте типову процедуру спробування іншого веб-сайту, вимкнення Wi-Fi, а потім повторного ввімкнення та перевірки підключення маршрутизатора. Інша можливість полягає в тому, що ваш ІТ-адміністратор може обмежувати вашу мережу, щоб блокувати домени Google. Домени * .client-channel.google.com або clients4.google.com можливо, вам доведеться дозволити вам підключитися до сервера Google.

Останні повідомлення