Як скопіювати та вставити на Chromebook

Ми живемо у світі, повному цифрових ярликів. Вони дещо відрізняються від використання сенсорної панелі ноутбука, але загалом деякі ярлики, такі як копіювання та вставлення, здаються універсальними для різних платформ. Це справедливо для Chromebook, які пропонують ідентичні функції копіювання та вставлення в Windows та MacOS.

Однак існує кілька різних способів застосувати традиційні методи Ctrl + C та Ctrl + V. Дізнайтеся їх усіх тут.

Подальше читання

  • Як скинути Chromebook
  • Як зробити скріншот на Chromebook
  • Як встановити Windows на Chromebook

Копіювання виділеного тексту

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Копіювати та вставляти текст на Chromebook легко. Насправді метод подібний до MacOS та Windows. Все, що вам потрібно зробити, це виконати три простих кроки.

Крок 1: На сенсорній панелі Chromebook натисніть одним пальцем вниз, а другим пальцем намалюйте невидиме поле навколо тексту, який потрібно скопіювати, а потім відпустіть обидва пальці. На миші натисніть кнопку, створіть поле навколо тексту та відпустіть.

Крок 2: Щоб скопіювати, натисніть Ctrl + C. клавіші одночасно. Крім того, ви можете вибрати Копіювати у спливаючому меню, коли ви клацаєте правою кнопкою миші, натисніть Alt натискаючи клавішу, торкаючись сенсорної панелі, або торкніться двома пальцями сенсорної панелі.

Крок 3: Щоб вставити, клацніть на області, де потрібно розмістити скопійований текст, і натисніть на Ctrl + V клавіші одночасно. Крім того, ви можете вибрати Вставити у спливаючому меню, коли ви клацаєте правою кнопкою миші, натисніть Alt натискаючи клавішу, торкаючись сенсорної панелі, або торкніться двома пальцями сенсорної панелі.

Оскільки текст залишається в буфері обміну, доки ви не введете текст Ctrl + C знову ж таки, ви можете вставити поточний текст кілька разів. Однак ОС Chrome не зберігає форматування тексту в буфері обміну, тому відрегулюйте стиль за потреби.

Копіювання зображень та відео

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Хочете скопіювати кумедний котячий мем? Як щодо URL-адреси, якою ви дійсно хочете поділитися? Поки оригінальне джерело дозволяє копіювати (не всі), це простий процес.

Крок 1: Наведіть вказівник миші на зображення або відео, яке потрібно скопіювати, і клацніть правою кнопкою миші. На Chromebook можна натиснути Alt , натискаючи тачпад одним пальцем, або торкніться сенсорною панеллю двома пальцями.

Крок 2: Ми розділили це на дві частини:

  • При копіюванні зображення - Виберіть Скопіювати зображення або Скопіюйте адресу зображення у спливаючому меню. URL-адреса корисна для певних завдань кодування або публікації, але, як правило, саме ви хочете скопіювати саме зображення.
  • При копіюванні відео - Виберіть Скопіювати URL-адресу відео, Скопіюйте вбудований код, або Скопіюйте URL-адресу відео в поточний час у спливаючому меню. Ви можете скористатися URL-адресою та вбудувати код, щоб скопіювати посилання на відео. Щоб вставити відео в потік чату або інше випадкове використання, вам потрібна лише URL-адреса.

Крок 2: Щоб вставити, клацніть на області, де потрібно розмістити скопійований текст, і натисніть клавішу Ctrl + V клавіші одночасно. Крім того, ви можете вибрати Вставити у спливаючому меню, коли ви клацаєте правою кнопкою миші, натисніть Alt натискаючи клавішу, торкаючись сенсорної панелі, або торкніться двома пальцями сенсорної панелі.

Зверніть увагу, що якщо ви натискаєте мініатюру або пов'язане зображення, ви побачите опцію Скопіювати адресу посилання. Це просто посилання на батьківський веб-сайт, на якому розміщено фото чи відео. В іншому випадку ви можете скопіювати ескіз та його URL-адресу.

Копіювання повної веб-сторінки

Якщо вам потрібно скопіювати все, що є на певній веб-сторінці, дотримуйтесь цього методу. Він копіює все, включаючи заголовки та кнопки та інші об’єкти веб-вмісту, але не обов’язково з незмінним макетом.

Якщо ви хочете замість цього отримати повне зображення веб-сайту, найкраще скористатися функцією знімка екрана.

Крок 1: Клацніть де завгодно на веб-сторінці (без зображень) і натисніть Ctrl + A клавіші одночасно. Ця комбінація клавіш виділяє (вибирає) все на сторінці.

Крок 2: Не натискаючи ще раз, натисніть Ctrl + C клавіші одночасно для копіювання всього виділеного.

Крок 3: Щоб вставити, клацніть на області, де потрібно розмістити скопійований вміст, і натисніть на Ctrl + V клавіші одночасно. Крім того, ви можете вибрати Вставити у спливаючому меню, коли ви клацаєте правою кнопкою миші, натисніть Alt натискаючи клавішу, торкаючись сенсорної панелі, або торкніться двома пальцями сенсорної панелі.

Скопіюйте та вставте розширення для більш конкретних завдань

Однією з переваг Chrome є те, що користувачі мають доступ до безлічі розширень, що полегшують їх роботу - включаючи розширення копіювання та вставлення. Деякі з них були розумно розроблені для подолання перешкод копіювання та вставлення, з якими рідні інструменти не завжди можуть боротися. Нижче наведено кілька наших фаворитів та завдання, які вони призначені для виконання.

MultiCopy: MultiCopy - це інструмент для тих, кому потрібно одночасно копіювати багато різних розділів та керувати ними всіма разом, а не по одному. Він працює із сховищем Chrome, щоб створити зайвий простір, щоб ви могли зберігати стільки копій одночасно, скільки вам потрібно. Ви можете вибрати ці копії по черзі, щоб вставити їх, як вам потрібно, або вставити їх усі одразу один за одним. Копії резервно копіюються в Chrome, щоб уникнути втрат.

Office Увімкніть копіювання та вставлення: Це додає невеликий набір інструментів до веб-програми Office, що дозволяє швидко скопіювати або вставити за допомогою меню правої кнопки миші - варіант, який традиційно не пропонується. Зауважте, що це для веб-програми, а не для незалежної програми Office, але вона дуже ефективна, якщо ви працюєте з онлайн-версією.

Копіювати та вставляти ADP: Якщо ви або ваш бізнес працюєте з великою кількістю аркушів автоматичної обробки даних, які потрібно заповнити, введення всіх цих полів може бути нудним. Копіювати та вставляти не завжди можна, особливо у веб-версіях. Це розширення гарантує можливість копіювання та вставлення під час роботи з документами ADP. За правильних обставин це може заощадити багато часу та допомогти запобігти основним помилкам обробки.

Copy Paste Pro: Незалежно від вибору дизайну чи з міркувань безпеки, деякі веб-сайти блокують основні функції копіювання та вставлення для свого вмісту. Це розширення спеціалізується на увімкненні копіювання, вставки, виділення тексту та клацання правою кнопкою миші для веб-сайтів, які зазвичай цього не дозволяють.

Копіювати як звичайний текст: Цей зручний інструмент видаляє всі форматування з розділу тексту під час його копіювання. Це дозволяє вставити його в електронний лист, веб-форму чи інші поля, не турбуючись про те, що форматування спричиняє проблеми. Якщо ви заповнюєте багато веб-форм, і форматування викликає у вас часті головні болі, цей інструмент може вам допомогти.

Останні повідомлення