Як заблокувати когось у програмі WhatsApp Messenger

Соціальні мережі спростили як ніколи підтримувати зв’язок з усіма нашими друзями та родиною. Це також - на жаль - середовище для розмноження тролів, і ніхто не хоче і не потребує зайвого негативу у своєму житті. Отже, як же піднятися над усім цим і заблокувати тролів, які вас турбують?

Ми дамо вам все, що вам потрібно знати, за допомогою нашого посібника про те, як заблокувати та розблокувати людей із WhatsApp. У цьому популярному додатку для обміну повідомленнями ми також маємо кілька захоплюючих порад щодо того, як мати справу з незнайомцями чи невідомими номерами.

Як заблокувати контакт

На Android

WhatsApp Block Androidяк заблокувати когось на WhatsApp android 2як заблокувати когось на WhatsApp заблокований Android 44як заблокувати когось на WhatsApp android 3як заблокувати когось на WhatsApp заблокований Android 55як заблокувати когось на WhatsApp android 4як заблокувати когось на WhatsApp android 5
 • Під Налаштування, торкніться Обліковий запис> Конфіденційність> Заблоковані контакти.
 • Торкніться значка Додати новий і знайдіть у списку контактів контакт, якого потрібно заблокувати, а потім торкніться контакту та торкніться Блок із меню з трьома крапками у верхньому правому куті екрана.
 • Крім того, ви можете відкрити чат із контактом і торкнутися його імені, щоб заблокувати їх.
 • Торкніться Блок або Звіт і Блок.

На iOS

Блок WhatsApp на iOSяк заблокувати когось на WhatsApp ios2як заблокувати когось на WhatsApp заблокований ios4як заблокувати когось у WhatsApp, додати new5як заблокувати когось на WhatsApp ios4як заблокувати когось на WhatsApp заблокований ios5як заблокувати когось на WhatsApp заблокований ios7
 • На головному екрані натисніть Налаштування> Обліковий запис> Конфіденційність.
 • Унизу екрана ви знайдете Заблоковано кнопку.
 • Торкніться значка Заблоковано , а потім натисніть на Додати новий , щоб переглянути список контактів.
 • Торкніться контакту, якого потрібно заблокувати.
 • Ця особа з’являється на заблокованій сторінці. Ви можете додати іншу особу, але якщо закінчите, ще раз натисніть на ім’я, і воно переведе вас на їх інформаційну сторінку.

Інші процедури блокування

Існує кілька способів заблокувати невідомий номер телефону, деякі з яких є підозрюваним як спам. Якщо ви вперше взаємодіяли з цим номером, ви можете відкрити чат і торкнутися Блок> Блок. Або розпочніть чат з невідомою стороною, а потім торкніться номера телефону>Блокувати контакт> Блокувати або Звіт і Блок.

Report and Block є більш серйозним, ніж проста дія Block. Якщо ви повідомляєте та блокуєте, це повідомляє базу даних WhatsApp, щоб контакт був доданий до списку повідомлених та заблокованих контактів.

Якщо ви отримуєте текст у WhatsApp з невідомого номера, який не зберігається на вашому телефоні, ви можете повідомити та заблокувати, щоб більше ніколи не отримувати жодних повідомлень з цього номера. Якщо хтось, кого ви не знаєте, надсилає вам спам, функція звітування та блокування гарантує, що вони не надсилатимуть вам більше небажаних повідомлень, і WhatsApp може заборонити їх.

Як розблокувати

Заблокувати когось у WhatsApp легко, а також розблокувати. Один із поширених способів - торкнутися заблокованого контакту та спробувати поспілкуватися з ним. Потім ви побачите запит на їх розблокування. Ви також можете змінити процес блокування.

Розблокувати з Android

 • Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті екрана, а потім Розблокувати.
 • Торкніться або торкніться і утримуйте ім'я контакту, який потрібно розблокувати, і торкніться Розблокувати зі спливаючого сповіщення.
WhatsApp Розблокувати Androidяк заблокувати когось на WhatsApp unblock223як заблокувати когось на WhatsApp розблокуватияк заблокувати когось на WhatsApp розблокуватияк заблокувати когось на WhatsApp розблокувати

Розблокувати з iOS

WhatsApp Розблокувати iOSяк заблокувати когось на WhatsApp розблокувати ios3WhatsApp розблокує iOS
 • Перейдіть до Заблоковані контакти екран.
 • Торкніться Редагувати, а потім червоною крапкою до Розблокуватиабо просто проведіть пальцем ліворуч і торкніться значка Розблокувати кнопку.

Або:

 • Перейдіть до заблокованого контакту через Налаштування> Обліковий запис> Конфіденційність> Заблоковано.
 • Торкніться імені, прокрутіть до кінця область Контактна інформація та торкніться Розблокувати контакт.

Блокування контактів тимчасово або назавжди може запобігти знущанню, зловживанням або просто небажаним контактам з людьми, з якими ви не хочете спілкуватися протягом певного періоду часу. Функція звіту може допомогти зменшити спам у службі. Блокування не повинно бути назавжди, і ви можете легко надати заблокованій людині другий шанс, коли завгодно.

Останні повідомлення