Як дивитися березневе божевілля в Інтернеті чи на мобільному

Це офіційно. Турнір NCAA буде закритий для вболівальників як чоловічих, так і жіночих баскетбольних змагань, оскільки занепокоєння щодо коронавірусу (формально відомого як COVID-19) продовжує зростати. Президент NCAA Марк Еммерт оголосив у середу, що після консультацій з посадовими особами з питань охорони здоров’я та дорадчим радником NCAA COVID-19 турнір буде проводитись лише з необхідним персоналом та обмеженою кількістю присутніх сімей.

«Березневе божевілля», як традиційно називають турнір, досі є одним із найбільших спортивних видовищ у світі. На даний момент, принаймні, шоу триватиме. В результаті заборони вболівальників єдиним способом прослідкувати за подією буде трансляція турніру, який розпочнеться 17 березня і триватиме через Чемпіонат NCAA 6 квітня. Ось усі способи перегляду акція з дому цього року.

Перегляд ігор по телевізору

Цього року ігри турнірів транслюватимуться на CBS, TBS, TNT та TruTV. Крім того, ви можете переглянути одну зі служб потокового передавання, перелічених нижче.

Параметри потокового передавання

Березневе божевілля в прямому ефірі

Готовий до божевілля,Березневе божевілля в прямому ефірі але вдома немає телевізора? Все, що вам потрібно зробити, - це відвідати веб-сайт March Madness Live від NCAA, щоб отримати доступ до потокових ігор, актуальну статистику та короткий огляд поточної категорії. CBS і Turner Broadcasting знову об'єдналися з NCAA, щоб запропонувати всебічне висвітлення всіх ігор березневого божевілля, але гра чемпіонату спеціально стосується CBS.

Клацніть тут, щоб перевірити список місцевих каналів та наявність.

Додаток March Madness Live

Логотип програми March Madness LiveNCAA також пропонує програму March Madness Live як програму, яка зможе транслювати поточні програми кожного березневого конкурсу Madness. Додаток, доступний для різноманітних пристроїв (див. Нижче), є безкоштовним.

Сумісні пристрої
пристрої iOSПристрої Android
Apple TVApple Watch
Пристрої Amazon EchoПланшети Amazon Fire
Amazon Fire TVGoogle Daydream
Mac / ПКChromecast
РокуSamsung Gear VR
Xbox OneВиберіть розумні телевізори

Потокові послуги

Якщо ви хочете переглянути повний список ігор без підписки на платне телебачення, найкращим варіантом є одна з цих потокових послуг, номінально відома як „велика п’ятірка”. Будь-яка послуга, яка пропонує CBS, повинна працювати. Потокова послуга CBS All Access, що коштує 6 доларів за місяць, також буде включати всі турнірні ігри, що транслюються в самій мережі.

Кожна з цих послуг обійдеться вам у готівку за щомісячну передплату, але є два важливі застереження: по-перше, всі вони дешевші за аналогічні кабельні або супутникові пакети, а по-друге (і найголовніше) кожна з них має безкоштовну пробну версію довжини, тому, якщо ви новачок у послузі, можливо, вам не доведеться платити ні копійки. Для отримання детальної інформації дотримуйтесь нижче.

DirecTV зараз

Щоб отримати всі мережі Тернера на DirecTV Now, вам просто потрібно підписатись на пакет "Живи трохи" за 40 доларів США, який є найдешевшим з доступних пакетів. Послуга пропонує семиденну безкоштовну пробну версію. DirecTV Now доступний на таких пристроях:

Сумісні пристрої
Apple iPadПристрої Amazon Fire
Apple iPhoneПристрої Roku
Apple iPod TouchТелефони Android
Apple TVПланшети Android
СафаріGoogle Chromecast
Гугл хромВиберіть розумні телевізори

PlayStation Vue

З PlayStation Vue вам знадобиться принаймні основний план, який коштує 50 доларів на місяць (Vue пропонує безкоштовну п’ятиденну пробну версію). PlayStation Vue доступний на таких пристроях:

Сумісні пристрої
PlayStation 3/4Google Chromecast
Пристрої AndroidAndroid TV
пристрої iOSApple TV
Пристрої RokuПристрої Amazon Fire
Гугл хромСафарі
FirefoxMicrosoft Edge

Хулу з прямим телебаченням

Логотип Hulu

Трансляційна програма Hulu Live TV, запущена в середині 2017 року, пропонує лише один пакет телевізійних каналів у прямому ефірі за щомісячну плату в 45 доларів. Hulu with Live TV пропонує семиденну безкоштовну пробну версію та доступна на таких пристроях:

Сумісні пристрої
пристрої iOSПристрої Amazon Fire TV
Пристрої AndroidПристрої Roku
МакПК
Apple TVGoogle Chromecast
Xbox OneXbox 360
Виберіть розумні телевізориNintendo Switch

YouTube TV

Логотип Youtube TV

Досить нова телевізійна платформа YouTube доступна лише у вибраних місцях, що підтримуються. Послуга коштує 40 доларів на місяць після безкоштовної п’ятиденної пробної версії та включає CBS. Якщо вашої області немає в списку, просто запустіть процес реєстрації, і вам буде запропоновано ввести свій поштовий індекс.

YouTube TV доступний на таких пристроях:

Сумісні пристрої
пристрої iOSApple TV
Пристрої AndroidПристрої Roku
Android TVГугл хром
Google ChromecastВиберіть розумні телевізори
Xbox OneXbox One S / X

Інші ресурси

YouTube-канал NCAA March March Madness

YouTube-канал NCAA March Madness на YouTube надає шанувальникам найкращі ролики та оновлення ігор протягом усього турніру чемпіонату. Відвідувачі мають доступ до перед- та післяігрових інтерв’ю, експертного аналізу та безлічі основних моментів та особливостей у грі. Якщо перегляд кожної секунди гри не входить у ваш вечірній графік, періодична реєстрація через YouTube - чудовий спосіб не відставати від дій.

Коледж баскетболу subreddit

Неймовірний ресурс для вболівальників NCAA, спеціальний форум коледжу баскетболу Reddit має постійний потік контенту, який надсилають уболівальники. З охопленням турніру протягом наступних кількох тижнів очікуйте безлічі вмісту, пов’язаного з Великим танцем, таких як командні інтерв’ю, експертний аналіз, історичні факти та епатажні меми. Лояльна база користувачів Reddit створює багатство вмісту сайту, що є і благом, і прокляттям.

У дні ігор ви знайдете безліч фотографій, відео та навіть альтернативних потокових сайтів на тему NCAA, але знову ж таки, ми застерігаємо користувачів триматися подалі від несанкціонованих сторонніх сайтів. Застереження. Хоча Reddit - чудовий ресурс для всього і всього, що стосується Березневого божевілля, неймовірно просто витрачати години на тиски навколо решти сайту. Не кажіть, що ми вас не попереджали.

Ігрова трансляція ESPN

Хоча це не варіант відео, ESPN пропонує свою фірмову презентацію Gamecast за програванням Gamecast для всіх поєдинків March Madness. Просто перейдіть на сторінку табло NCAA через веб-сайт ESPN, клацніть гру, за якою ви хочете стежити, і відкриється відповідне вікно Gamecast. Ця функція відображає події в режимі реального часу, включаючи кожне зроблене данк, кожен фол і кожну тривку, що бить зумера. Gamecast також перелічує статистику кожної команди, висвітлює відео та те, що є популярним у Twitter.

Останні повідомлення