Як оновити Android Auto

Android Auto розміщує часто використовувані програми та функції для смартфонів прямо на приладовій панелі вашого автомобіля. Це перекриває рідну інформаційно-розважальну систему завдяки звичному, простому у використанні інтерфейсу, якому віддають перевагу багато автомобілістів. Це зменшує небезпеку, яка відволікає увагу, принаймні згідно з Google (але не згідно з AAA), і робить модернізацію старого автомобіля новими функціями легким.

Як і більшість речей у нашому цифровому житті, Android Auto та смартфони в цілому доводиться часто оновлювати за допомогою найновішого програмного забезпечення, але процес оновлення тут дещо інший, ніж ви можете подумати. Важливо пам’ятати, коли думаєте про найкращий спосіб оновлення Android Auto, це те, що зображення та функції, які ви бачите на екрані в тире, є прямою проекцією вашого смартфона. Це означає, що версія Android Auto, яку ви використовуєте, є відображенням версії Android, на якій працює ваш телефон. Можливо, неможливо запустити останню версію програмного забезпечення на старих телефонах, але новіші версії програмного забезпечення телефону дозволять побачити і останню версію Android Auto. Ось як оновити Android Auto.

Подальше читання

  • Що таке Android Auto?
  • Усі машини з Android Auto
  • Кращі інформаційно-розважальні системи в 2020 році

Оновіть операційну систему Android

Перше, що вам потрібно буде зробити, це з’ясувати, на якій версії Android працює ваш телефон. Для цього відкрийте свій телефон Налаштування і перейдіть до нижньої частини меню, де ви повинні побачити Розширений варіант. Звідти виберіть Оновлення системи, де ви побачите свою поточну версію Android та рівень виправлення безпеки. Ви отримаєте сповіщення, коли нова версія Android стане доступною для вашого смартфона, але якщо ви цього не зробите або випадково очистите сповіщення, ви можете виконати ті самі дії, щоб фактично оновити програмне забезпечення.

Навіть проскочивши ці обручі, все одно цілком можливо пропустити оновлення Android Auto. Додаток на вашому смартфоні повинен мати власну опцію налаштувань, яка дозволить вам перевірити можливість увімкнення його там. У налаштуваннях Android Auto є спосіб увімкнути новий інтерфейс та функції, вибравши Спробуйте новий Android Auto варіант.

Google іноді додає функції або змінює функціональність Android, не видаючи повне оновлення. Це той випадок, коли нові функції розгортаються для Android Auto, оскільки вони, як правило, з’являються часом, не узгоджуючись із повним календарем випуску програмного забезпечення. На жаль, якщо ви не використовуєте телефон Pixel, ви не зможете побачити останні випуски, як тільки Google випустить їх. Окремі компанії-розробники смартфонів витрачають додатковий час на оптимізацію програмного забезпечення для своїх конкретних телефонів, що може спричинити значні затримки з випуском нового програмного забезпечення.

Оновлення для вашого автомобіля

Оскільки Android Auto працює в основному на вашому телефоні, оновлень не так багато, щоб не відставати з боку автомобіля. Якщо ваш транспортний засіб на даний момент не підтримує Android Auto із запасною інформаційно-розважальною системою, ви навряд чи отримаєте можливість оновлення, але для тих, хто вже використовує Android Auto, рекомендується постійно оновлювати прошивку / програмне забезпечення вашого автомобіля. якомога.

Це може означати отримання ефірних оновлень (OTA) від виробника вашого транспортного засобу, коли вони стануть доступними, або в найбільш прикрих випадках може знадобитися поїздка до дилерського центру, щоб технічний спеціаліст здійснив оновлення. Цей процес може не активувати нові функції Android Auto, але наявність найновішого програмного забезпечення забезпечить безпеку та безперебійну роботу інформаційно-розважальної системи вашого автомобіля.

Останні повідомлення