Як зловити Smeargle в Pokémon Go

Niantic продовжує випускати нові Pokémon для гравців, які можуть ловити в Pokémon Go, і в даний час мобільна версія популярної серії RPG monster catching вже є до четвертого покоління ігор. Як не дивно, це не означає, що в грі доступні всі монстри попередніх поколінь. Одним з таких прикладів є унікальний та художній Smeargle.

Smeargle спочатку дебютував у іграх другого покоління - Покемон Золото, Срібло, і Кришталь. Усі інші покемони покоління Smeargle вже доступні або були доступні в певний момент Покемон Го, включаючи різні легендарні покемони з цього ігрового тріо.

Як зловити Смаргла Покемон Го

Ви не можете зустріти Smeargle у світі традиційним способом, як це було б з іншими покемонами. Натомість вам потрібно виконати певні кроки, щоб Smeargle з’явився у вашій грі.

Що робить справи ще складнішими, так це те, що в тому, щоб зробити Smeargle першим, з’являється багато удачі. Домогтися цього насправді може бути дуже важко. На щастя, саме тут ми заходимо. Ми отримали покроковий посібник (із зображеннями) про те, як зловити Smeargle Покемон Го.

По-перше, відкрийте Pokémon Go на своєму мобільному пристрої. Після того, як ви потрапили в головний світ, де ви бачите свого персонажа та всіх диких покемонів навколо вас, відкрийте головне меню за допомогою кнопки Pokeball внизу екрана. Звідси виберіть вкладку “Покемон”.

На цій вкладці розміщуються всі покемони, якими ви зараз володієте в грі, за винятком будь-якого, що ви могли передати в Ходімо ігор або до професора за цукерками. Виберіть одного зі своїх покемонів, бажано одного зі списком переміщення, який вам подобається. Хоча вибраний тут покемон не впливає на ваші шанси знайти Smeargle, він буде диктувати список переміщень, який матиме ваш Smeagle.

як зловити мазку в покемонах

Вибравши свій покемон і перейшовши на їх сторінку, виберіть маленький значок камери у верхньому правому куті екрана. Це перенесе вас до функції «Знімок», де ви зможете сфотографувати покемонів.

Коли ви будете готові, і ваш покемон буде в режимі знімка, просто зробіть до 10 фотографій поспіль. Закінчивши фотографувати вибраний вами покемон, ви захочете залишити Знімок, натиснувши кнопку у верхньому лівому куті.

Потім ви потрапите на екран результатів. Показ усіх зображень може зайняти хвилину чи дві. Опинившись там, ви можете прокручувати ліворуч та праворуч, щоб переглянути всі зроблені вами фотографії. Мета тут - знайти картину, де Сміргл її бомбив.

Маючи фотобомбу Smeargle, одну з ваших фотографій у режимі знімка - це єдиний спосіб змусити Покемона з’являтися для вас у грі. На щастя, для цього вам не потрібен режим AR + на вашому телефоні. На жаль, є одна проблема з отриманням Smeargle фотобомби одного з ваших знімків у Покемон Го. Проблема в тому, що пошук Smeargle на ваших фотографіях повністю пов’язаний із випадковістю.

Ви могли б зробити 500 фотографій за допомогою свого покемона, і все одно не мати б фотобомби Smeargle для однієї зі своїх фотографій. Це відносно рідкісне явище, тому вам може знадобитися трохи терпіння, щоб це сталося. На наше щастя, наш перший Smeargle ми знайшли на нашому сьомому фото.

Як тільки ви знайдете його, вийдіть зі Знімка в головний світ, і там з’явиться Smeargle. Потім ви можете вибрати його і зловити. Зверніть увагу, що воно може втекти, тому не забудьте взяти з собою кілька ягід і найкращі покеболи, які у вас є.

Смішний список переміщень та помилки в Pokémon Go

як зловити мазку в покемонах

У Smeargle немає ходу Ескіз у Pokémon Go. Натомість його кроки засновані на покемонах, з якими він сфотографувався. Якщо у покемонів, яких ви фотографуєте, є «Снасть» та «Швидка атака», «Сміргле» матиме «Снастію» та «Швидку атаку», коли ви її зловите. Це означає, що вам потрібно буде ретельно продумати, які рухи ви хочете мати у покемонів.

Крім того, є деякі збої, про які повідомляють користувачі, про що варто згадати. Якщо укладений вами “Smeargle” має різні ходи, ніж передбачається, вийдіть і перезапустіть гру, і це слід виправити.

Якщо трапляється, що у вас є фотографія з бомбою Smeargle, але вона не з’являється в потойбічному світі, можливо, вам доведеться вийти і перезапустити гру. Деякі користувачі навіть повідомляють, що потрібно почекати кілька хвилин, поки він з’явиться. Якщо ви хочете зловити другий Smargle або більше, ми рекомендуємо почекати кілька годин або до наступного дня, оскільки, здається, знадобиться багато часу, щоб інший з’явився інакше.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found