LinkedIn забороняє повій - найдавніше заняття у світі

проституція3

Будь-який поважаючий себе мисливець за роботою має обліковий запис LinkedIn - наявність профілю показує, що ви віддані пошукам, і рекрутеру легше вас знайти. Однак, хоча кожен може хотіти мати обліковий запис LinkedIn, не кожен може мати його: Мережевий сайт оновив свою політику конфіденційності та угоду користувача, включивши пункт, що забороняє членство в ескортах та повіях.

Новий пункт зазначає, що користувачі не можуть, "навіть якщо це законно, де ви знаходитесь, створювати профілі або надавати вміст, що рекламує послуги ескорту або проституції".

проституція

Поряд з вимогами, рекетом, вбивствами в Інтернеті, злочинами в Інтернеті та водінням у нетверезому стані, проституція - це «навичка», яку користувачі можуть додати до своїх профілів. Хоча це офіційно є основною галуззю правоохоронних органів, воно може легко стосуватися груп та осіб, які надають та рекламують послуги для дорослих. Люди також можуть підтримати вас за наявність цих навичок.

За даними Huffington Post, LinkedIn завжди виступав проти публікації незаконних профілів (ні, ви не можете заявити про себе як «наркоторговця» на LinkedIn… принаймні, недовго до того, як ваш обліковий запис буде виправлено), а оновлення користувальницької угоди просто робить це кристально чистішим що проституція - це практика, яку компанія не терпить, незважаючи на те, що вона є законною в багатьох регіонах світу.

Здивовано дізнавшись, що LinkedIn використовується секс-працівниками для накопичення потенційних клієнтів? Простий пошук призведе до безлічі облікових записів, які виглядають так:

проституція2

Використання професійних мережних сайтів, таких як LinkedIn, стає все більш поширеним методом, який застосовують секс-практики для просування своїх послуг. Місяць тому CNNMoney випустила функцію про "секс-підприємців", які ефективно маніпулюють своєю присутністю в Інтернеті, щоб зачепити високозаробітних в Силіконовій долині. Інтелектуальні супровідники - як і всі інші - використовують соціальні мережі, такі як Twitter, Tumblr, Instagram та Facebook, а також додатки, такі як Google Voice та Hootsuite, поряд із власним веб-сайтом, тільки вони використовують його для залучення заможних клієнтів з технічної галузі.

Хоча багато користувачів LinkedIn будуть вдячні за чіткішу угоду користувачів, вона може суттєво змінити засоби до існування тих, хто займається індустрією розваг для дорослих, і може бути визнана несправедливою для тих, хто перебуває в районах, де це вважається законною формою роботи. Денніс Хоф, власник "Moonlight Bunny Ranch" у місті Маунд-Хаус, штат Невада, заявив Huffington Post, що зміни є необгрунтованими, оскільки, незважаючи на характер його бізнесу, він все ще дотримується закону (регульована проституція є законною в частині штату Невада). "Тоді ви збираєтеся закрити казино Стіва Вінна у Вегасі, де азартні ігри легальні? Не малюйте мене так само, як людей, які роблять щось незаконно », - сказав Хоф. Хоча він розуміє, навіщо потрібні зміни, Хоф вважає, що їх слід доопрацьовувати, щоб орієнтуватися на торгівців людьми та виключати легальних секс-працівників.

Останні повідомлення