Як завантажити Windows 8.1 безкоштовно

Як завантажити та встановити Windows 8 1 безкоштовно копію -

Сказати, що Windows 8 є нокаутом для натовпу, було б відвертою - і підлою - брехнею. Якою б гладкою, стрімкою та творчою не здавалася операційна система з сенсорним екраном після першого випуску, вона не точно відзначилася поєднанням найкращих з мобільного та настільного світу, незадоволенням покровителів Microsoft і тим, що вони намагаються перейти до меню «Пуск», як 8-річний хлопець маніакально гортається Де Вальдо? На щастя, нещодавно випущене оновлення Windows 8.1 стосується деяких найбільших проблем, включаючи покращені функції пошуку, чудову інтеграцію в хмару та швидшу швидкість завантаження серед інших удосконалень. Звичайно, Windows 8.1 залишається Window 8 у своїй основі, але ми все ще можемо думати про колосальні причини 8.1 для оновлення до Windows 8.1.

Незважаючи на те, що працюючі машини, обладнані Windows 7, можуть придбати стандартну версію (120 доларів США) та про версію (200 доларів США) програмного забезпечення, нове оновлення ОС наразі доступне для безкоштовного завантаження через Магазин Windows на будь-якому пристрої Windows 8. Покупка не потрібна.

Ось наш короткий посібник про те, як безкоштовно завантажити та встановити Windows 8.1, щоб ви могли перестати жаліти те, що було колись, і насолоджуватися деякими найкращими функціями ОС - і повірте нам - це не кнопка Пуск.

Крок 1: Перевірте системні вимоги - Оновлення до Windows 8.1 не повинно бути проблемою, оскільки вимоги до ОС майже ідентичні вимогам Windows 8, але обов’язково перевірте повний перелік вимог Windows 8.1 про всяк випадок.

Крок 2. Резервне копіювання комп’ютера - Незважаючи на те, що ви збережете критично важливі файли та програми під час оновлення до Windows 8.1, завжди є гарною ідеєю зробити резервну копію всього, що не хочете втратити, оскільки трапляються помилки. Перш ніж продовжувати, ознайомтеся з нашим посібником щодо створення резервної копії комп’ютера та нашими найкращими виборами найкращого безкоштовного програмного забезпечення для резервного копіювання.

Крок 3: Підключіть та встановіть останні оновлення - Перед встановленням Windows 8.1 переконайтеся, що ваш ПК підключений до джерела живлення, підключений до Інтернету та оснащений останніми оновленнями. Це допоможе забезпечити належне встановлення оновлення. Хоча оновлення Windows автоматично завантажуються та встановлюються за замовчуванням, ви завжди можете перевірити наявність необхідних оновлень за допомогою служби Windows Update.

Крок 3: Встановіть Windows 8.1 -Перейдіть на початковий екран, клацніть або торкніться плитки магазину Windows, на якій розміщена сумка для покупки, і виберіть панель Windows 8.1, переважно відображену на домашній сторінці магазину Windows. Якщо його не можна переглянути, швидше за все, вам потрібно встановити інші оновлення Windows перед оновленням ОС. Крім того, можливо, ви використовуєте випуск Windows 8, наприклад Windows 8 Enterprise, який не підтримує безкоштовне оновлення з магазину.

Магазин Windows 8.1

Знайшовши, клацніть або торкніться фіолетовогоЗавантажитиу верхньому лівому куті. Windows 8.1 автоматично завантажується та встановлюється у фоновому режимі, перевіряючи, чи є у вас необхідний простір на диску та необхідні оновлення, поки ви продовжуєте використовувати пристрій. Інсталятор повідомить вас, чи потрібні подальші оновлення або дії, перш ніж ви зможете завершити процес оновлення, а якщо перервано, натисніть або торкніться кнопки завантаження ще раз, щоб продовжити з того місця, де ви зупинилися.

Windows 8.1

Крок 4: Перезавантажте та налаштуйте - Перезапустіть комп’ютер, коли з’явиться відповідний запит після первинної інсталяції - процес, який може зайняти до кількох годин залежно від вашої системи - або дозвольте Windows автоматично запускатися через 15 хвилин. Після перезавантаження комп'ютера прийміть умови ліцензії на програмне забезпечення Microsoft і продовжуйте роботу з майстром екранного налаштування. Хоча ваші настільні програми з’являться після повного оновлення Windows 8.1, усі завантажені раніше програми Магазину Windows потрібно буде перевстановити вручну. Для цього перейдіть на екран «Пуск», клацніть або торкніться плитки Windows Store, перейдіть до розділу «Ваші програми» магазину та виберіть усі програми, які потрібно встановити, перш ніж натискати або Встановити. Як і оновлення Windows 8.1, програми автоматично завантажуються у фоновому режимі під час роботи.

Крок 5: Насолоджуйтесь -Тепер просто насолоджуйтесь останніми зусиллями Microsoft у світі операційних систем.

Що ви думаєте про наш короткий посібник із завантаження та встановлення Windows 8.1 безкоштовно? Ми щось пропустили? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення