Як приховати панель завдань у Windows

як приховати панель завдань у Windows microsoft surface pro keyboard1 800x533 cТе, що панель завдань Windows містить масу корисної інформації, не означає, що ви хочете її бачити постійно. Якщо ви хочете дізнатись, як приховати панель завдань у Windows - принаймні, коли ви займаєтесь іншими справами, крім ігор - ви потрапили в потрібне місце.

Залежно від того, яку версію Windows ви зараз використовуєте, процес може дещо відрізнятися. У будь-якому випадку, це все ще відносно просто. Навпаки теж легко, тому, якщо вам знадобиться панель завдань у майбутньому, повернути її так само просто. Ось як.

Подальше читання

  • Як зробити скріншот на ПК
  • Як записати екран комп'ютера

Автоматично приховати панель завдань Windows

Windows 10

Якщо ви один з більшості користувачів Windows, у вас встановлена ​​Windows 10 і, найімовірніше, її останній випуск - Fall Creators Update. Щоб приховати панель завдань, поки вона вам не знадобиться, вам потрібно виконати лише ці кілька коротких кроків.

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть "Налаштування панелі завдань" у меню, що з’явиться.

Як приховати панель завдань в Windows - Налаштування

Крок 2: На сторінці “Налаштування”, що з’явиться, виберіть, коли потрібно, щоб панель завдань автоматично приховувалась. Незалежно від того, натисніть на відповідну кнопку робочий стіл чи планшет (або обидва). Якщо їх увімкнути та вимкнути, ви отримаєте попередній перегляд того, як це, якщо прихована панель завдань - вона повинна вислизнути з сайту внизу екрана.

Крок 3: Якщо ви задоволені результатами, просто закрийте вікно налаштувань. Панель завдань тепер прихована!

Якщо вам знадобиться панель завдань у майбутньому, просто наведіть курсор на нижню частину екрана, і панель завдань чарівно з’явиться. Закінчивши, відсуньте мишу, і панель завдань знову висунеться з поля зору.

Якщо зрештою, ви виявите, що вам не вистачає вашої старої панелі завдань для приятеля, повернути її до основи екрана весь час так само просто, як і приховати її спочатку. Просто повторіть кроки, описані вище, і вимкніть кнопку налаштувань, а не активуйте її.

Windows 7 або старішої версії

Якщо у вас запущена старіша версія Windows, процес приховування панелі завдань майже однаковий, меню просто не таке гарне.

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і натисніть «Властивості».

Крок 2: У вікнах меню панелі завдань, що з’являться, поставте прапорець біля пункту «Автоматично приховувати панель завдань».

Тепер панель завдань має бути прихованою, і ви можете отримати до неї доступ так само, як і в Windows 10. Якщо ви хочете відновити панель завдань, просто повторіть наведені вище кроки та зніміть відповідне поле.

Тепер, коли у вас є панель завдань, де ви її хочете, ось кілька інших порад щодо того, як максимально використати її. Поки ви це робите, чому б не зробити кілька додаткових кроків, щоб пришвидшити роботу з Windows?

Останні повідомлення