Ось як створити персоналізовані смайли в Gboard Google

Apple випускає iOS 12.1, яка має безліч нових смайлів, розроблених, щоб бути більш привабливими для тих, хто має руде волосся, кучеряве волосся і взагалі не має волосся. Однак Google не залишається осторонь і оголосив про оновлення Gboard, яке додає новий стиль наклейки, а також можливість створювати смайли, схожі на вас.

Іншими словами, ви можете створювати смайлики з різними кольорами волосся, різними відтінками шкіри, веснянками в окулярах тощо. Нові так звані Emoji Minis насправді існують у формі наклейок, це означає, що, хоча вони будуть легше надсилати повідомлення між пристроями Android, ви також зможете надсилати їх на пристрої iOS без будь-яких проблем. Оновлення Gboard доступне як на Android, так і на iOS.

Зацікавлені у створенні нового персоналізованого Emoji Mini для себе? Ось як це зробити.

  1. Переконайтеся, що у вас найновіше оновлення Gboard.
  2. Відкрийте повідомлення чи електронну пошту та відкрийте клавіатуру.
  3. Натисніть на значок Стікери внизу. Це виглядає так:
  4. Натисніть на значок Emoji Mini. Це виглядає так:
  5. Натисніть “Створити” у підказці, що з’явиться.
  6. Сфотографуйте своє обличчя. Спробуйте переконатися, що світла достатньо для гарної фотографії.
  7. Потім Gboard запропонує вам кілька варіантів. Виберіть той, який вам сподобався, і натисніть на нього.
  8. Тоді ви зможете змінити свій Mini Emoji, щоб зробити його більш схожим на вас. Ви можете змінити форму обличчя, колір волосся, форму носа тощо. Якщо ви коли-небудь робили Nintendo Mii, це дуже схоже на цей процес.
  9. Натисніть «зберегти» у верхньому правому куті.
  10. Потім вам буде представлений ряд наклейок Mini Emoji, які ви можете надіслати друзям.

Це не надто складний процес, але це займає кілька хвилин. Однак, коли ви зробите це вперше, вам не доведеться повторювати процес знову - Gboard запам’ятає ваші уподобання та подасть смайлики, пристосовані до цих уподобань. Звичайно, ви можете ще раз пройти кроки, якщо хочете налаштувати або змінити смайли, або налаштувати вже створені міні-смайлики.

Останні повідомлення