Як продати торгові картки Steam

Steam - це набагато більше, ніж цифровий ринок для ігор для ПК. Протягом багатьох років Valve по-різному розширював платформу, перетворюючи її на більшу платформу соціальних мереж. Разом із досягненнями ви будете заробляти торгові картки для гри. Торгові картки пропонують графічне зображення з гри, яке ви можете завантажити та зробити, як завгодно. Ви також можете використовувати торгові картки для створення значків, які відображаються на вашій сторінці профілю та сприяють підвищенню рівня Steam.

Однак є підвох. Ви ніколи не можете заробити всі торгові карти в грі. Кількість крапель обмежена, і як тільки ви досягнете цієї межі, ви більше не будете заробляти торгові картки. Єдиний спосіб доповнити свій набір - купити решту карток на ринку спільноти Steam, які продаються по кілька центів кожна. Якщо вас не може турбувати, ось покроковий посібник із продажу торгових карток Steam.

Подальше читання

  • Як ділитися іграми в Steam
  • Найкращі ігри Steam
  • Найкращі безкоштовні ігри в Steam

Завантажте програму Steam Guard Mobile Authenticator

посібник із парових торгових карт завантажити мобільний додаток

Для того, щоб використовувати ринок спільноти Steam для продажу карток (або чогось іншого), Valve вимагає встановити двофакторну автентифікацію за допомогою програми Steam Guard Mobile Authenticator. Додаток можна знайти в магазині Google Play, iOS App Store та Microsoft Store. Увійдіть у програму за допомогою облікового запису Steam, щоб використовувати її та активувати двофакторну автентифікацію. Тримайте це під рукою - воно вам знадобиться для підтвердження деяких дій при спробі продати картки.

Пограйте в деякі ігри, заробіть кілька карт

сторінка магазину путівників по парових торгових картках

Не кожна гра в Steam видає торгові картки, але якщо ви знайдете ігри, у яких є деякі, придбати кілька так само просто, як встановити гру та грати. Карти падають після того, як ви витратили певний час на гру, і зазвичай існує обмеження на кількість крапель за сеанс - скільки карт ви можете отримати, залежить від гри. Щоб перевірити, чи підтримує гра карту, перевірте її сторінку магазину під списком функцій, щоб побачити, чи позначена вона як така, що містить торгові картки Steam. Це не зовсім надійно - деякі ігрові картки випускають карти, хоча їх немає в списку як особливість, - але позначення досить надійне. Ви також можете шукати в Steam за допомогою тегу Steam Trading Cards, щоб знайти більше ігор з картами.

Знайдіть картки, які ви не хочете у своєму інвентарі

меню торгових карт парової торгової картки

Коли картки додаються до вашого облікового запису, вони з’являються у вашому інвентарі Steam. Ви можете знайти свій інвентар, навевши курсор на назву вашого облікового запису у верхній частині вікна Steam і натиснувши “інвентар” у спадному меню, що з’явиться. На сторінці Інвентаризація натисніть саму ліву вкладку “Steam”, щоб побачити свої картки. Звідти ви можете вибрати картки та знайти ті, від яких ви готові позбутися на ринку.

Натискання картки дає змогу прочитати її опис та знайти іншу інформацію, включаючи номер, який продано на ринку за останні 24 години, та найнижчу стартову ціну на ринку.

Перелічіть свою картку

парові торгові картки путівник меню продажу

Коли ви будете готові продати, клацніть на своїй картці та прокрутіть до кінця екрана, до нижньої частини розділу праворуч, що містить інформацію на картці. Під інформацією про обсяг продажу та стартову ціну на ринку спільноти ви побачите кнопку з написом «Продати», яка допоможе вам розпочати роботу. Клацнувши на ньому, ви отримаєте вікно, в якому ви зможете встановити ціну картки та відобразити графік того, скільки карток продано останнім часом і за якою ціною. Використовуйте цю інформацію, щоб вирішити, скільки вимагати картки, коли ви перераховуєте її.

Ви можете встановити свою ціну одним із двох способів: скільки грошей ви отримаєте від покупця вашої картки або скільки вони заплатять загалом. Ці дві ціни різні, оскільки Steam додає невелику винагороду до кожної транзакції на ринку спільноти, тому ціна, яку платить покупець, завжди трохи вища, ніж ви отримуєте в кредиті Steam.

Підтвердьте список

парові торгові картки керівництво підтвердження меню мобільний додатокпарні торгові картки керівництво підтвердження мобільний додаток

Тепер настав час захопити свій додаток Steam Guard Authenticator. Увійдіть до програми та перейдіть на вкладку «Підтвердження» в головному меню, до якого ви можете отримати доступ, натиснувши три рядки у верхньому лівому куті програми. Знайдіть списки, які хочете підтвердити, і торкніться великого сірого вікна з правого боку, а потім натисніть «Підтвердити вибране». Як тільки ви натиснете цю кнопку, ваша картка потрапляє на ринок спільноти.

Перевірте свої списки

парні торгові картки путівник на ринку перевірки списків

Опублікувавши листівку, легко знайти та переглянути ваші списки або відкоригувати за потребою. Щоб їх знайти, наведіть курсор на вкладку "Спільнота" у Steam, щоб витягнути спадне меню та натисніть "Ринок". Steam покаже ваші поточні активні списки, які ви можете видалити, якщо вам потрібно (і перелічити, якщо ви хочете змінити ціни), а також повну історію ринку на іншій вкладці. В іншому випадку все - ви перерахували свої торгові картки Steam на ринку спільноти, і вам залишається лише почекати, поки кредит Steam обернеться на копійки.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found