Коментарі в Instagram тепер можуть бути обмежені лише послідовниками

зупинка руху instagram в тестуванні 24Instagram працює над тим, щоб приборкати ці образливі коментарі - у вівторок, 26 вересня, Instagram запустив кілька нових інструментів, які, за словами платформи, покликані зміцнити свою прихильність до безпеки та доброзичливості.

Перша зміна дозволяє користувачам із загальнодоступним профілем вибирати, хто може коментувати їх публікації. За допомогою нового інструменту інстаграмери можуть тримати коментарі відкритими для всіх або лише для певних груп. Наприклад, загальнодоступні профілі можна налаштувати таким чином, щоб коментувати могли лише користувачі, які підписалися. Нові параметри коментарів Instagram дозволяють користувачам обмежувати коментарі лише обліковими записами, за якими вони підписані, обліковими записами, підписаними за ними, або обома.

Функція обмеження коментарів лише для підписників призначена для загальнодоступних облікових записів Instagram, тоді як користувачі з приватними обліковими записами можуть блокувати певних користувачів коментувати публікації. Фільтр, який у першу чергу запобігає образливим коментарям, який був запущений на початку цього року, тепер також доступний арабською, французькою, німецькою та португальською мовами, а також оригінальний запуск цього інструменту на англійській мові. Оскільки засіб базується на штучному інтелекті, в Instagram кажуть, що програма з часом буде вдосконалюватися.

Instagram також посилює свої інструменти звітування. Користувачі можуть анонімно повідомляти про прямі відео. Інструмент призначений для допомоги користувачам, які борються з проблемами психічного здоров'я. Коли повідомляється відео в прямому ефірі, Instagram відображає спливаюче вікно з ресурсами для телефонних ліній довідки, статей в Інтернеті або пропозиції поговорити з надійним другом. Спливаюче вікно відображається під час прямого відео, але запис не припиняється, і глядачі не можуть бачити інформацію.

Анонімне повідомлення не є новим, але спливаюче вікно тепер з’являється під час прямої трансляції, а не пізніше.

Зміни містять нову наклейку у формі серця та хештег #KindComments. Instagram також використовуватиме фрески у містах по всьому світу, заохочуючи користувачів писати позитивні коментарі.

"З самого початку ми намагалися зробити Instagram приємним місцем для всіх", - написав Кевін Систром, співзасновник та генеральний директор Instagram у своєму дописі в блозі. «Наша громада зросла до 800 мільйонів, і 500 мільйонів використовують її щодня. Як ніколи важливо зміцнити нашу відданість безпеці та доброзичливості ".

Оновлення з’являється відразу після того, як Instagram поділився своїми останніми номерами користувачів, показуючи, що послуга зараз охоплює 800 мільйонів активних користувачів щомісяця та 500 мільйонів щоденних користувачів.

Останні повідомлення