Дізнайтеся, як отримати смайлики на свій телефон Android або планшет

emoji-feature-image

Емоджі - ці крихітні малюнки, що зображують повний спектр людських емоцій, природного середовища існування та повсякденного життя - тепер функціонують як своєрідний піктографічний есперанто. Якщо раніше смайлики були просто цікавим способом додати смайлик до випадкового тексту чи електронного листа, то зараз вони використовуються як місток між різними мовами та культурами. Хоча різні форми невербальних висловлювань можуть відрізнятися по всій планеті, посмішка чи підморгування - не кажучи вже про кота із сердечними очима - є справді універсальним.

Незважаючи на те, що iPhone швидко сприймали, Apple зробила красиво оформлені смайлики доступними для людей на Заході (слідом за Японією, яка продає товари для смайлів у секторі мобільних телефонів з 1990-х років), деякі варіанти Android трохи пізно прийшли на вечірку . Зараз вони в основному наздогнані, тож ось ось як отримати смайлики на телефоні Android.

Чи читає ваш пристрій смайли?

Emoji - це системний шрифт, який повинен підтримуватися для того, щоб ви могли друкувати та переглядати символи. Деякі старі пристрої Android не бачать і не читають смайли, тож спочатку переконайтеся, що ваш пристрій підтримує смайли, здійснивши пошук у Google за терміном Emoji на вашому телефоні. Якщо все з’являється із смайликами, то на вашому пристрої ввімкнено смайли. Якщо все, що ви бачите, це загальні квадрати, ваш телефон не може відображати смайли.

Підказка: Телефони під управлінням Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) або старішої версії не можуть відображати або вводити смайлики взагалі. Будь-який телефон з ОС Android 4.3 може відображати чорно-білі смайлики лише за допомогою клавіатури iWnn IME, але ви можете завантажити сторонні клавіатури для більш звичних кольорових символів смайликів. Телефони з Android 4.1 (Jelly Bean) та 4.2 можуть переглядати деякі смайли, але не мають вбудованої клавіатури. Можливо, ви зможете використовувати сторонні клавіатури для смайлів.

Увімкніть клавіатуру смайлів

мінуум

В ОС Android 4.4 (KitKat) або новішої версії стандартна клавіатура Google пропонує опцію смайликів. Ви можете вимкнути клавіатуру за замовчуванням, вибравши деякі варіанти Налаштування> Мова та введення> За замовчуванням і вибрати клавіатуру, яку ви хочете використовувати.

Якщо ви не мавпували навколо своїх клавіатур, швидше за все, ви використовуєте клавіатуру за замовчуванням для свого телефону. Доступні символи та стилі залежать від вашої версії Android. Але ви можете легко завантажити одну з найкращих програм для клавіатури з магазину Google Play. Клавіатура Google (Gboard) сумісна з пристроями під управлінням Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) та новіших версій, а інші клавіатури, такі як Swype, SwiftKey та Minuum, можуть задовольнити вашу пристрасть до смайликів. Facebook, WhatsApp, Instagram, Hangouts, Snapchat та інші мають власні вбудовані смайли, тож якщо ви хочете смайлики зі старим пристроєм Android, соціальні медіа - це один із способів досягти цього. Наприклад, за замовчуванням клавіатура Samsung має вбудовані смайли, до яких ви можете отримати доступ у будь-якій програмі.

Смайли схожі, не однакові

як отримати смайлики на телефон андроїд apple apple emoji day invalidity arm dog 335x335android emojis-invalidity-arm-dog-2-335x335
  • 1. Яблучний смайлик
  • 2. Емодзі для Android

Майте на увазі, що смайли можуть виглядати по-різному - навіть кардинально по-різному - на різних телефонах. Смайли Apple, Google і Samsung відображаються по-різному навіть за однакових специфікацій. Смайли Apple, як правило, виглядають більш реалістичними, тоді як Google здаються більш мультяшними. Різні набори символів смайлів з’явилися між різними версіями Android, різними програмами і навіть між телефонами Samsung та LG. Веб-сайт Emojipedia викладає стилістичні відмінності між наборами, щоб допомогти вам інтерпретувати, як може виглядати ваше повідомлення для людей з різними фірмовими телефонами.

текстраяк отримати смайлики на телефоні android textra2 -

Є способи узгодження стилю Apple та візуалізації Android. Для обміну текстовими повідомленнями на Android ви можете використовувати додаток Textra, який може замінити ваш додаток для обміну текстовими повідомленнями за замовчуванням. Textra має всі найновіші смайлики, а також додатковий плагін, який може відображати згенеровані Android смайлики в стилі iOS - тим самим уникаючи переплутань між цілями.

Більше змін

Дизайн Emoji постійно розвивається, оскільки консорціум Unicode, який контролює виробництво смайлів, постійно додає нові зображення до реєстру. Відстежуйте оновлення системи вашого пристрою, щоб з часом увімкнути більше символів смайлів.

Останні повідомлення