Як змінити ім'я користувача на Mac

Важливо знати, як змінити ім’я користувача на Mac, особливо якщо комп’ютером користується кілька людей. Ви можете змінити своє ім’я користувача у своєму обліковому записі в будь-який час, якщо у вас є правильний пароль адміністратора. Ось як можна змінити ім’я користувача на Mac, не створюючи жодних проблем.

Перш ніж почати, не забудьте створити резервну копію будь-якої важливої ​​інформації, яка може вам знадобитися, з цього облікового запису користувача. Якщо щось піде не так, ви можете випадково заблокувати обліковий запис або створити інші проблеми, які можуть залишити вас без доступу, тож підготуйтеся відповідно.

Примітка: Цей метод працює з останніми оновленнями MacOS. Деякі піктограми чи імена можуть дещо відрізнятися, але основні кроки однакові. Якщо у вас немає одного з останніх оновлень, ваша ОС вже застаріла на кілька років, і ми пропонуємо оновити її перед тим, як спробувати змінити імена користувачів.

Крок 1: Увійдіть в інший обліковий запис адміністратора

Apple Login

Ви не можете перейменувати обліковий запис, який ви зараз використовуєте. Отже, вашим першим кроком є ​​вихід із системи, а потім вхід у свій обліковий запис адміністратора (той, який надає дозвіл змінювати такі речі, як імена користувачів). Ви можете вийти в будь-який час, вибравши Логотип Apple у верхньому лівому куті вашого Mac і виберіть Вийти [Ім'я].

Якщо обліковий запис, яким ви зараз користуєтеся, має права адміністратора, то вам потрібно буде знайти обхідне рішення. Найпростіший спосіб - створити альтернативний обліковий запис адміністратора для цих кроків. Ви можете видалити цей тимчасовий обліковий запис, коли закінчите з іншими кроками.

Крок 2: Перейменуйте домашню папку

Для повної зміни імені вам потрібно буде почати з домашньої папки. Ваші домашні папки знаходяться в папці Користувачі. Ви зможете знайти папку Користувачі, перейшовши до Меню Finder> Іди > Перейдіть до папки, а потім введіть "Користувачі". Або відкрийте Шукач та натисніть Cmd + Shift + C. Двічі клацніть на Назва вашого завантажувального приводу, потім двічі клацніть на Користувачі папку.

Тут знайдіть папку з короткою назвою імені користувача, яке потрібно змінити. Наприклад, якщо повне ім'я - Джон Мак, то коротеньке ім'я може бути просто Джон - або, воно може бути ідентичним повному імені. Запишіть це ім’я (воно вам знадобиться пізніше), а потім змініть коротке ім’я на потрібне ім’я. Зверніть увагу, що в ньому не повинно бути пробілів. На цьому етапі вам доведеться знову ввести пароль адміністратора.

Крок 3: Увійдіть до користувачів та груп, щоб знайти свій профіль користувача

Користувачі та групи Mac

Йти до Рядок менюСистемні налаштування. Тут виберіть Користувачі та групиі клацніть на Навісний замок , щоб почати вносити зміни. На цьому етапі вам, мабуть, доведеться ввести пароль адміністратора ще раз.

Шукайте ім’я користувача, яке ви хочете змінити, і клацніть на ньому правою кнопкою миші або клацніть Ctrl. У контекстному меню виберіть Розширені опції. Це повинно привести вас до нового вікна.

Крок 4: Перейменуйте відповідні поля та перезапустіть

Змініть ім’я користувача облікового запису та ім’я домашньої папки в MacOS

В Розширені опції, шукайте поля, що називаються Назва рахунку і Домашній каталог. В Назва рахунку поле, ви захочете змінити ім'я на те саме ім'я, яке ви дали домашній папці на кроці 3. Типовою помилкою, яку люди роблять на цьому кроці, є забування точно відповідати іменам: якщо ви додаєте нові символи або пробіли, ви не зможе перейти до наступного кроку.

В Домашній каталог поле, зробіть точно те саме. Введіть нове ім’я користувача, яке потрібно для вашого Mac.

Назва рахунку і Домашній каталог обидва впливають на короткі назви рахунків. Якщо ви хочете змінити своє повне ім'я користувача, ви можете змінити це в Повне ім'я поле. Він може містити пробіли.

Тепер перейдіть до Додаткові параметри> Добре. Останнім кроком у процесі є перезавантаження Mac та повторний вхід у змінений обліковий запис. Ви повинні побачити своє нове ім’я користувача під час входу. Переконайтесь, що всі ваші файли та програми видимі та чи все працює належним чином. Щоб переконатись, що нічого іншого не змінилося, спробуйте відкрити кілька документів або програм. Якщо все виглядає добре, тоді ваше нове ім’я користувача готове до використання!

Останні повідомлення