Як грати зі своїм приятелем у Pokémon Go

Покемон Го отримав багато нового вмісту протягом багатьох років, але оновлення Buddy Adventure залишається одним із найкращих. Ця класна функція надає гравцям більше свободи, коли справа доходить до взаємодії з їх віртуальними покемонами, а також включає кілька чудових ігорних пільг. Ось як можна грати зі своїм приятелем Покемон Го.

Подальше читання

 • Грати в Pokémon Go з дому простіше, ніж будь-коли
 • Як отримати спеціальні предмети в Pokémon Go
 • Як грати в Pokémon Go

Що таке Buddy Adventure?

Оновлення Buddy Adventure було випущено Niantic наприкінці 2019 року. Це дало тренерам можливість призначити покемонів своїм приятелем і повільно будувати з ними зв'язок. Тренери могли нагодувати їх ласощами в AR, пограти з ними і навіть разом прогулятися по карті світу. У міру зростання дружби тренери також отримують доступ до безлічі привілеїв, таких як підсилення CP та новинки.

Як вибрати приятеля

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Гра з вашим приятелем у Покемон Го зробити це просто. По-перше, вам доведеться вибрати, який покемон буде вашим приятелем. Не хвилюйтеся з цього приводу занадто багато - ви можете змінювати приятеля до 20 разів на день. Якщо ви вперше використовуєте систему Buddy, торкніться зображення вашого тренера внизу екрана. Потім перейдіть до Бадді меню. Тут гра проведе вас через основи механіки Buddy Adventure.

Якщо ви хочете змінити свого приятеля, це ще простіше. Просто натисніть на зображення свого приятеля внизу екрана, потім прокрутіть меню і натисніть Поміняти місцями друзів. Вас попросять підтвердити ваш вибір, тоді ваш новий приятель з’явиться на екрані.

Який покемон повинен бути моїм приятелем?

Як правило, ви хочете, щоб ваш приятель був покемоном, за якого ви намагаєтеся заробити цукерки. Бадді Покемон отримує цукерки, коли ви досліджуєте світ, і може заробити їх ще швидше, якщо вони перебувають у "збудженому" настрої - не хвилюйтеся, ми розглянемо це нижче.

Покемони також отримують підвищення CP, коли вони стають "Кращими друзями". Це означає, що важливо перетворити своїх найсильніших покемонів на свою BFF, зробивши їх справжньою силою, з якою слід рахуватися. Якщо ви не хочете заробляти додаткові цукерки, настійно рекомендуємо вам товаришувати з найкращими покемонами.

Як взаємодіяти та грати зі своїм приятелем

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Тепер, коли ви вибрали приятеля, ви можете взаємодіяти з ними різними способами. Перше, що ви захочете зробити, - нагодувати їх - коли вони наповняться, вони можуть приєднатися до вас на Карті. Щоб нагодувати свого приятеля, виконайте такі прості кроки:

 • Клацніть портрет свого приятеля внизу екрана.
 • Клацніть на піктограму Беррі у верхній частині екрана
 • Виберіть відкрите місце у своєму оточенні, щоб з’явилася AR-версія вашого приятеля. Якщо вам трохи тісно для простору, ви можете натиснути Швидке лікування кнопку, щоб відмовитись від AR-можливостей телефону.
 • Нарешті, виберіть ласощі для свого приятеля і киньте його до рота так само, як кинули поке-м'яч у дикого покемона. Ви можете відстежувати рівень голоду у верхній частині екрана, і коли він наповниться, він приєднається до вас на карті.

Тренери також можуть грати зі своїм приятелем, вибравши Грати після натискання на портрет Покемона. Знайшовши місце у своєму оточенні, щоб випустити свого AR Buddy, просто потріть екран, щоб грати з ними. Ви дізнаєтесь, що це спрацювало належним чином, якщо отримаєте реакцію від покемонів Грайте разом опція також повинна відображати червоне серце в меню друзів.

Бадді Рівень і Настрій

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Гра з вашим приятелем та спільне вивчення карти - це ключ до того, щоб стати Кращими Друзями та підвищити їх Настрій. Настрій Покемонів продиктоване тим, як часто Ви годуєте та взаємодієте з ними, а це означає, що воно з часом зменшиться, якщо нехтувати ним. Найкращий настрій, який може досягти покемон, - це «Схвильований», що дозволить тренерам того дня заробити більше сердець прихильності. Захоплені покемони також зменшують відстань ходьби, необхідну для заробітку Кенді.

З іншого боку, рівень приятеля не зменшується. Вони накопичуються з часом, заробляючи серця прихильності за допомогою різних завдань. Якщо ви не впевнені, чим можете заробити серця, перейдіть до меню друзів, щоб побачити повний список. Завдання включають спільну прогулянку, частування та спільну гру. Виконуючи ці завдання щодня, ви повільно пройдете шлях від «Добрих друзів» до «Найкращих друзів». Ось короткий огляд різних рівнів приятелів, яких ви можете досягти.

 • Хороший приятель: Покемон відображатиметься на карті під час вивчення, а індикатор настрою - у меню приятеля.
 • Великий приятель: Допоможіть ловити диких покемонів, відбиваючи відхилені кулі Поке назад у ціль. Вони також принесуть вам подарунки під час вивчення довкілля.
 • Ультра приятель: Шанс знайти сувеніри та заробити бонусне серце прихильності. Ваш приятель також спрямовуватиме вас до визначних місць - обертайте ці PokéStops, щоб заробити ще одне серце прихильності.
 • Кращий приятель: Заробіть CP Boost, коли їх встановлять як вашого приятеля. Вони також матимуть вигадливу стрічку, яка позначає їх досягнення «Найкращий приятель».

Грайте зі своїм приятелем якомога частіше

Важливо взаємодіяти зі своїм приятелем щодня, щоб підтримувати їхній настрій і швидко підніматись до найкращого приятеля. Заходи скидаються щодня, тобто завжди має бути щось нове для вирішення. Крім того, ви можете змінювати свого приятеля 20 разів на день, і кожен приятель має свій унікальний список заходів. Стати найкращими друзями з улюбленим покемоном нелегко, але регулярні ігри з ними - це гарне місце для початку.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found