Керівництво квести Destiny 2: Як отримати екзотику Bad Juju

Bad Juju, улюблена вентилятором екзотична імпульсна гвинтівка з оригіналу Доля, нарешті пробився до Доля 2 через нову лінію завдань, прив’язану до останнього оновлення. Потужна зброя отримує збільшений збиток і додатковий суперзаряд енергії, чим більше ви вбиваєте ланцюгом разом завдяки перку ​​String of Curses. Придбання Bad Juju є складним завданням, яке вимагатиме від гравців виконати кілька нових моментів Тріумфу ... Або витратьте човен на блиск і матеріали.

Розблокуйте Tribute Hall

Щоб розпочати квест Bad Juju, вам потрібно буде спочатку розблокувати новий Tribute Hall. Щоб отримати доступ до залу, підніміться на борт баржі на Нессу (розташованому поблизу пункту швидкої подорожі Могили Вартові). Тут ви знайдете Вернера 99-40 і сундук біля нього. Розблокуйте сундук на 5000 проблисків, щоб отримати запрошення від імператора. Тепер ви зможете швидко подорожувати до Tribute Hall на Нессу, який знаходиться поруч із пунктом запуску звіринця на карті Несса.

Після прибуття поговоріть із великим, золотим візажем Калуса. Щоб отримати повний доступ до залу, вам потрібно виконати одну з його нагород. Ці виграші вимагають, щоб ви виконували завдання, не вмираючи, наприклад, вбили 50 ворогів. Виберіть найбільш керований, заповніть його і здайте, щоб отримати Благодать пишноти.

Віднесіть благодать назад до Залу Данини і дайте Калусу. Він винагородить вас, давши знижку в його магазині та прапор. Посадка прапора відкриє зал, даючи вам доступ до наступного кроку квесту.

Відкривши зал, ви помітите світиться скриню в центрі кімнати, а також кілька майданчиків, розкиданих по всьому залу. Ваша мета - поставити 18 статуй данини (включаючи 5 статуй собак, які ви отримаєте під час проходження квесту) у залі, що відкриє наступний крок.

Отримайте данину від тріумфів

Є два способи отримати данину. Перший - це здійснення різних Тріумфів. Відкрийте вкладку Triumphs у своєму меню та натисніть вкладку Destination. Ви знайдете нові тріумфи Tribute Hall, які ви зможете виконати, кожен з яких дасть вам статую данини.

Щоб виконати їх, вам потрібно мати принаймні 1 обладнану броню або зброю на тему Калуса. Сюди входить спорядження від будь-якого рейду чи більшості частин із звіринця Сезону розкоші. Чим більше одиниць спорядження ви обладнаєте, тим більше балів ви отримаєте за завершення Тріумфів, тому обладнайте якомога більше деталей на тему Калуса, щоб пришвидшити процес.

Покупка данини у Калуса

Якщо вам не хочеться шліфувати справи, є швидший спосіб отримати данину. Visage of Calus продасть вам данину. Однак вони дуже дорогі, вимагають тонн блиску, яскравого пилу та планетних матеріалів. Ви можете знизити вартість, виконавши нагороди Калуса, кожен з яких дасть вам Благодать пишноти, яку можна використати для знижки 1% у його магазині, складаючи до 80%.

Spider стане для вас корисним ресурсом, якщо ви хочете скористатися цим методом. Ви зможете придбати у нього проблиски та матеріали, тож сперся на нього, якщо вам не хочеться шліфувати, щоб отримати необхідні матеріали для придбання данини.

Виконайте іншу побічну місію

Після того, як ви розмістите всі 18 данини, перейдіть до світиться скрині в Tribute Hall і взаємодійте з нею, щоб відкрити портал і розпочати місію «Друга сторона». Це відносно проста місія рівня 350 потужності без обмеження за часом, коли вам потрібно буде вбити багато захоплених ворогів і боса Taken Cabal.

Після того, як ви виконаєте місію, ви повернетесь до Залу данини. Поверніться до скрині і знову взаємодійте з нею, щоб претендувати на Bad Juju! Якщо ви хочете каталізатор зброї, вам потрібно буде сплатити 45 данини, перш ніж Калус продасть вам її, тому прив’яжіться до довгої погоні.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found