Як додати посадковий талон до Apple Wallet

Погодьмося, аеропорти можуть бути стресовими, особливо якщо ви не часто летите. На щастя, ви можете зняти частину напруги зі складу, поспіху, обшуків та високої безпеки, заздалегідь підготувавши посадковий талон на телефоні. Ще одна річ, про яку слід подумати, так?

Якщо у вас встановлено iPhone із встановленим Apple Wallet, ви можете легко пред’явити свій цифровий посадковий талон, не перебираючи сумку. Ось усе, що вам потрібно знати про додавання посадкового талону до Apple Wallet.

Примітка: Майже 70 аеропортів у всьому світі приймають посадкові талони через Apple Wallet, тому переконайтеся, що аеропорти, якими ви користуєтесь, підтримують цю мобільну функцію.

Якщо ви отримаєте пропуск електронною поштою, текстовим повідомленням або браузером

Після реєстрації на рейс - за допомогою браузера Safari або Chrome - авіакомпанія може надіслати вам посадковий талон електронною поштою. Користувачі Apple Mail отримують додаткову зручність, коли програма розпізнає посадковий талон і автоматично додає його до вашого гаманця Apple. На випадок, якщо цього не трапиться, у вас все ще є можливість додати посадковий талон у свій гаманець вручну.

  • Відкрийте вкладення електронної пошти внизу повідомлення.
  • Торкніться значка Додати до Apple Wallet і натисніть Додати.

Деякі посадкові талони відображаються автоматично залежно від місцезнаходження вашого пристрою або часу. Наприклад, коли ви прибуваєте в аеропорт, ваш посадковий талон може відображатися як повідомлення на екрані вашого iPhone. Звідти просто натисніть Додати до Apple Wallet , щоб зберегти його.

Якщо ви використовуєте додаток авіакомпанії

Якщо ви нервовий тип, який хоче переконатись, що ви не повністю покладаєтесь на iOS для виконання своєї роботи, завантажте власний додаток вашої авіакомпанії та використовуйте його для реєстрації на рейс. Хоча не всі авіакомпанії мають спеціальний додаток, більшість гучних - United, Delta, Southwest, American, JetBlue, Hawaiian, Virgin Atlantic та численні міжнародні авіакомпанії - мають додатки, які допоможуть вам спланувати та відстежувати подорожі. Після реєстрації знайдіть кнопку зі значком Apple Wallet для зберігання посадкового талону.

  • Створіть або увійдіть у свій обліковий запис.
  • Введіть код підтвердження.
  • Слідкуйте за своїм посадковим талоном або запрошенням зареєструватися на рейс, щоб мати доступ до нього.
  • Перегляньте інтерфейс програми, щоб знайти Додати до Apple Wallet натисніть і торкніться його, а потім натисніть Додати.

Отримавши посадковий талон в Apple Wallet, вам просто потрібно запустити програму та представити її персоналу авіакомпанії. Для кількох посадкових талонів зберігайте кожен мобільний посадковий талон окремо для реєстрації на рейс.

Тепер, коли ваш посадковий талон відсортований, ознайомтеся з найкращими гаджетами для подорожей та найкращими додатками для подорожей, щоб отримати максимум від своєї поїздки.

Останні повідомлення