Як працює VTEC: Чому у Хонд такий раптовий сплеск швидкості?

Honda розробила технологію електронного керування синхронізацією та підйомом змінних клапанів (VTEC), щоб зробити свої автомобілі швидшими, ефективнішими та приємнішими для загальної їзди. Часта поява цієї технології у фільмах "Форсаж" перетворила її на широко відомий мем. Багато хто чув фразу "VTEC щойно вийшов, йо!" але мало хто знає, як це працює. Ось що вам потрібно знати про систему.

Основи двигуна

Бензинові двигуни вимагають чотирьох речей для отримання кінських сил: повітря, паливо, стиснення та іскра. Для розуміння системи VTEC ми зосередимося головним чином на повітряній частині цього рівняння. Частина двигуна, відома як розподільний вал, контролює, коли і наскільки відкриваються і закриваються клапани, а отже, скільки повітря надходить у двигун. На цьому розподільному валу підняті точки, відомі як пелюстки, які під час обертання розподільного валу будуть штовхати клапани відкритими, а потім закритими через коромисла. Більші частки відкриють клапани далі, ніж менші.

Бредлі Ігер / Цифрові тенденції

Якщо ви не знайомі з внутрішніми елементами двигуна, можливо, ви трохи заблукали в цьому останньому абзаці, тож давайте визначимо, що таке розподільні вали та клапани, і дамо вам аварийний курс роботи двигуна.

У двигуні розподільний вал - це довгий шток, який зазвичай сидить над циліндром і поршнем, і який управляє клапанами, що закупорюють і впускний, і випускний канал. Одне обертання відкриває впускний канал, пропускаючи паливо та повітря в циліндри вашого двигуна. Ваша свічка запалювання розряджається, дозволяючи паливу спалюватися всередині, а інше обертання відкриває випускний канал, коли впускний канал закритий, витісняючи вихлопні гази.

Під час цього процесу поршні рухаються вгору і вниз по циліндрах. Двигуни можуть використовувати один або два розподільних валу, і їх приводить у дію ланцюг ГРМ або ремінь ГРМ.

У наведеному нижче відео пояснюється, про що ми щойно говорили (початок приблизно 49 секунд).

Досить багато змінних контролюють, як двигун виробляє потужність, необхідну для руху автомобіля. Більше надходження повітря в двигун означає більшу потужність, оскільки процес згоряння прискорюється, але занадто велика його кількість не обов’язково хороша річ. Процес відкриття та закриття клапанів, який ми щойно описали, працює добре при низьких оборотах в хвилину (об / хв), але клапани відкриваються і закриваються так швидко, як двигун нарощує швидкість, що в кінцевому підсумку починає страждати.

Чим відрізняється VTEC

Австралійський підрозділ Honda опублікував відео нижче, щоб пояснити, як працює його технологія VTEC. Пропонуємо переглянути його перед тим, як прочитати решту, оскільки це допоможе нашому поясненню набагато більше сенсу.

У традиційному двигуні розподільний вал відкриває і закриває клапани, а його стулки мають однакові розміри. У двигуні Honda VTEC розподільний вал має два різних розміри стулки: дві зовнішні стулки стандартного розміру та більшу центральну стулку. При нижчих оборотах в хвилину клапанами керують лише зовнішні частки. Оскільки двигун починає обертатися швидше, центральна стулка набирає обертів, а клапани відкриваються все швидше і ближче пізніше, що призводить до раптового сплеску швидкості та кращих характеристик.

Ця зміна також спричиняє раптову зміну кроку двигуна - це "VTEC штовхає".

VTEC насправді щось робить?

Так і ні; це залежить від того, як ви їдете. Автомобілі Honda, оснащені технологією VTEC, як правило, ефективніші в ширшому діапазоні оборотів в хвилину, ніж багато подібних транспортних засобів, і їм дуже цікаво їздити в належних умовах, але більшість автомобілістів не помітять, як їх VTEC вдарить. Він активний коли двигун працює відносно високо в діапазоні оборотів, і ви рідко потрапляєте туди в звичайних умовах руху, особливо якщо у вашому автомобілі є автоматична коробка передач. Але якщо ви перемикаєте свої передачі і вам подобаються звивисті дороги, VTEC робить помітну різницю.

Останні повідомлення