Як отримати монети в Pokémon Go

Як частина безкоштовного заголовка, цифрова валюта PokéCoins робить Покемон Го світовий спін. Вони звикли купувати додаткові покебали, малювати покемонів за вашим місцезнаходженням і навіть змінювати вигляд вашого персонажа. Починаючи з покупки та перетираючи їх безкоштовно, ми покажемо вам, як завести монети Покемон Го.

Покупка PokéCoins

Покемон Го це безкоштовна гра, яка, як така, управляється віртуальною валютою PokéCoins. Хоча ви можете подрібнювати монети безкоштовно - ми покажемо вам, як буквально за мить - вам потрібно буде викласти трохи готівки, якщо ви хочете швидко придбати оновлення. На щастя, PokéCoins досить дешеві.

 • 100 монет - 0,99 дол
 • 550 монет - $ 4,99
 • 1200 монет - 9,99 доларів
 • 2500 монет - 19,99 доларів
 • 5200 монет - 39,99 доларів
 • 14500 монет - $ 99,99

Конверсія становить близько копійки за монету, але ви можете заощадити, придбавши їх оптом. Наприклад, найдорожчий пакет включає монети на 145 доларів за 99,99 доларів. Хоча ніколи не весело скидати 100 доларів на мобільну гру, більші пачки монет - найкращий варіант, якщо ви хочете отримати найкращий удар за свої гроші.

Щодо того, наскільки ваші реальні гроші заберуть вас у грі, це залежить від того, що ви хочете придбати. Покебали - близько нікеля, а приманки - долар. Як і монети, ви можете заощадити великі кошти, купуючи речі оптом, про що ми докладно розповімо в останньому розділі цього посібника.

Отримати PokéCoins безкоштовно

Незважаючи на те, що різні компанії проводили рекламні акції за допомогою PokéCoins - кілька років тому Sprint видав клієнтам монети на 100 доларів - єдиним способом отримати PokéCoins безкоштовно є розміщення покемонів у спортзалах. Якщо ви не обізнані, тренажерними залами керує одна з трьох команд, з якими ви можете об’єднатись Покемон Го. Якщо ваша команда керує тренажерним залом, ви можете розмістити там своїх покемонів. Якщо ні, то вам потрібно буде битися за контроль.

Коли ваша команда керує тренажерним залом, ви можете розмістити там до одного покемона, вилучивши його зі свого реєстру. Кожен покемон, який ви помістили на тренажерних залах, - 10 монет і 500 Зоряний пил, останні з яких ви можете використовувати для вирівнювання та розвитку свого Покемона. Ви можете розмістити Pokémon у скільки завгодно тренажерних залів, але є момент, коли настає час заробляти гроші.

Ви можете викуповувати до 10 тренажерних залів за монети щодня, залишаючи при цьому максимум 100 монет і 5000 Зоряного пилу. Технічно ви можете викупити більше за 24 години - опція "готівкою" скидається кожні 21 годину - але для всіх цілей це 100 монет на день.

Це 1 долар ігрової вартості щодня, але це має досить гасло. Як і більшість безкоштовних ігор, Покемон ГоСистема досягнення монет у грі трохи підхоплює 22. Вам потрібно буде контролювати багато тренажерних залів, щоб заробляти монети щодня, а це також означає, що вам потрібно буде запастися предметами, вартість яких монети.

Що можна купити за допомогою PokéCoins

Тепер, коли у вас є кілька PokéCoins, які підкладають ваші кишені, настав час їх витратити. Ось що ви можете придбати за допомогою PokéCoins.

Покебали

Здебільшого ви купуєте Pokéballs зі своїми монетами, і на щастя, вони досить дешеві. Ви можете використовувати Pokéballs для лову диких покемонів, хоча в магазині можна придбати лише стандартні Pokéballs. Якщо ви хочете спеціальні Pokéballs, ви можете отримати їх у PokéStops.

 • 20 покебалів - 100 монет
 • 100 покебалів - 460 монет
 • 200 покебалів - 800 монет

Ладан

Ви можете використовувати Incense, щоб залучити покемонів до свого місця на 30 хвилин, хоча який покемон ви залучаєте випадковий, не залежить від місця, в якому ви перебуваєте. На відміну від приманок, Incense не дає поштовху всім гравцям у межах певного діапазону ти. Якщо ви збираєтеся ним користуватися, це працює лише на вас.

 • 1 Ладан - 40 монет
 • 8 Ладан - 250 монет

Щасливе яйце

Lucky Eggs дарують вам подвійний XP протягом 30 хвилин, що дозволяє вам отримати вигоду від лову нових покемонів, інкубації яєць та участі в битвах у спортзалі. Як і Ладан, цей ефект стосується лише вас і триває півгодини, незалежно від того, активно ви граєте в гру чи ні.

 • 1 щасливе яйце - 80 монет
 • 8 щасливих яєць - 500 монет

Приманка

Приманки - це велика справа в Покемон Го, залучаючи покемонів до PokéStop протягом 30 хвилин. Однак, на відміну від Incense, ефект застосовується до всіх, хто знаходиться поблизу PokéStop. Це означає, що якщо хтось скидає приманку на PokéStop кожні 30 хвилин, це може означати години стаціонарного подрібнення покемонів.

На додаток до стандартних приманок, є кілька спеціальних приманок, які можна придбати. На відміну від більшості інших предметів гри, ви можете отримати ці спеціальні предмети різними способами. Ви можете дізнатись більше про це в нашому посібнику про те, як отримати спеціальні предмети Покемон Го.

 • 1 приманка - 100 монет
 • 8 приманок - 680 монет
 • Льодовикова приманка - 200 монет
 • Мшиста приманка - 200 монет
 • Магнітна приманка - 200 монет

Інші предмети в магазині Pokémon Go

Окрім Pokéballs, Incense, Lures і Lucky Eggs, є й різні інші предмети, покращення та косметика, які ви можете придбати в Покемон Го. Опори включають Інкубатор яєць на 150 монет, 10 макс. Позицій на 200 монет і шість Max Revives на 180 монет. Крім того, ви можете придбати сумку з предметами та розширене сховище покемонів, кожна з яких коштує 200 монет.

Тим не менш, ви отримаєте найкращий виграш за свої гроші, придбавши коробки. Ці обмежені видання об’єднують кілька предметів разом із великою знижкою. Наприклад, на момент написання статті існувала коробка для пригод на 1480 монет, яка включає 10 супер-інкубаторів, три ладани, три зіркові шматки та сім інкубаторів для яєць. Нехтуючи зірковими шматками, ця коробка мала б вартість понад 3000 монет.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found