Як користуватися програмою Find My App на вашому iPhone

Find My - це фантастична та недооцінена функція на вашому iPhone, яка стане в нагоді, коли вона вам найбільше потрібна. Ви можете використовувати програму для відстеження будь-яких загублених або загублених пристроїв, як задумав його попередник Find My iPhone. Однак нова версія поєднує в собі Find My iPhone і Find My Friends, щоб запропонувати одну енергетичну станцію геолокації.

Дізнайтеся, як легко відстежувати своїх друзів та родину. Крім того, використання Find My - це ідеальний спосіб відстежувати свої улюблені гаджети Apple, як-от новий набір AirPods або навіть ваш iPhone, який щойно загубився на дивані.

як користуватися функцією пошуку мого додатка на iphone setup1як користуватися програмою "Знайди мою програму" на iphone setup2 -як користуватися програмою "Знайди мою програму" наЗнайти Моє налаштування
 • Запуск Налаштування і виберіть свій ідентифікатор Apple.
 • Вибирайте Знайти Моє і увімкніть його.
 • Щоб переглядати пристрій у режимі офлайн, увімкніть Пошук в автономному режимі.
 • Увімкніть, щоб місцезнаходження вашого пристрою надсилалося Apple, коли заряд акумулятора низький Надіслати останнє місце.
 • Якщо ваш Apple Watch та AirPods поєднані з вашим пристроєм, вони автоматично налаштовуються, коли ви вмикаєте функцію Find My.

Як знайти свій iPhone або інший пристрій Apple

як користуватися програмою find my на iphone finddevice1як користуватися програмою find my на iphone finddevice2 -як користуватися програмою find my на iphone finddevice3як користуватися програмою find my на iphone finddevice4як користуватися програмою find my на iphone finddevice6як користуватися програмою find my на iphone finddevice7Знайди мій пристрій

Суть програми Find My полягає у допомозі у пошуку iPhone, iPad та годинників, які ви загубили, втратили або викрали. Функція "Знайти моє" працює із службами локації, тому для початку спочатку натисніть Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації та увімкніть елемент керування. Ви можете використовувати Find My, щоб пристрій відтворював звуковий сигнал будильника, навіть якщо він востаннє був у тихому режимі. Ви також можете встановити сповіщення про те, коли функція "Знайти моє" знаходить ваш пристрій - корисно, якщо акумулятор загубленого пристрою розряджений або розряджений або пристрій не підключено до Wi-Fi або стільникової мережі. Щоразу, коли пристрій виявляється, ви отримуєте сповіщення.

Якщо його позначено як загублений, пристрій буде заблоковано, для чого потрібен ваш пароль, щоб переглянути його вміст. Якщо ваш телефон у режимі офлайн, він заблокується під час увімкнення, і ви отримаєте сповіщення електронною поштою про відстеження місцезнаходження вашого телефону. Якщо ви налаштували функцію «Знайти мене», ваш номер телефону та повідомлення можуть відображатися на заблокованому пристрої, щоб кожен, хто його знайшов, міг повідомити та навіть повернути його вам. Ви також можете віддалено стерти свій пристрій, щоб жоден шукач не втручався у ваше приватне життя, фотографії, електронні листи чи будь-яку іншу документацію. Якщо у вас були кредитні, дебетові або передоплачені картки в Apple Pay, Lost Mode призупиняє цю функцію, щоб ніхто не міг нарахувати кошти на ваш рахунок. Ось як налаштувати функцію Find My для обробки загубленого пристрою.

 • Запустіть програму Find My.
 • Торкніться значка Пристрої , щоб побачити, де на карті знаходяться всі ваші пристрої.
 • Торкніться пристрою, якого вам не вистачає.
 • Проведіть пальцем угору та торкніться однієї з таких кнопок:

Відтворити звук: Ваш пристрій відтворює сигнал попередження. (Не носіть AirPods, оскільки звук гучний і пронизливий.)

Напрямки: Карти дають вказівки до місця розташування вашого пристрою.

Сповіщення: Торкніться, якщо ви шукаєте пристрій і хочете отримати сповіщення, якщо хтось знайде його.

Позначити як втрачене: Постукування Активувати позначає пристрій як Втрачений.

 • Якщо ви позначили пристрій як Втрачений, торкніться Продовжуйте. Ви можете ввести свій номер телефону або ввести повідомлення для кожного, хто знайде ваш пристрій, щоб він міг повідомити та повернути пристрій вам.
 • Щоб віддалено стерти пристрій, запустіть Find My на вашому iPhone або iPad.
 • Торкніться значка Пристрої , а потім пристрій, який потрібно стерти.
 • Проведіть пальцем угору та торкніться Стерти цей пристрій.
 • Ви також можете ввести свій номер телефону або повідомлення.

Коли ви стираєте пристрій, вся інформація, включаючи кредитні, дебетові або передплачені картки для Apple Pay, також видаляється, і ви більше не зможете її знайти за допомогою програми Знайти мій або Знайти iPhone на iCloud.com. Якщо ви видалите пристрій зі свого облікового запису після його стерття, блокування активації вимкнеться, що дозволить іншій особі користуватися вашим пристроєм. Регулярно створюйте резервні копії iPhone на iCloud, якщо вам коли-небудь знадобиться відновити стерті дані на старому чи новому телефоні.

Як поділитися своїм місцезнаходженням

як користуватися програмою find my на iphone findintro1 -як користуватися програмою find my на iphone findintro22 -як користуватися програмою find my на iphone findintro2 -Знайти Моє якяк користуватися програмою "Знайди мою програму" на iphone add1 -

Нова консолідована програма Find My в iOS 13 дозволяє вам ділитися своїм поточним місцезнаходженням з друзями та родиною. Коли ви вперше запускаєте програму, вона пропонує вам увімкнути Служби локації та вибрати, коли програма може використовувати ваше місцезнаходження: Дозволити під час використання програми, Дозволити один раз або Не дозволяти. Дозволити під час використання програми є найкращим та найбільш обмеженим використанням, завдяки чому одне і те ж запит з’являється щоразу, коли ви відкриваєте Find My на своєму пристрої. Ви можете змінити це, перейшовши до Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації.

 • Натисніть Я внизу праворуч на екрані.
 • Включити Поділитися моїм місцезнаходженням.
 • Виберіть пристрій, з якого ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням. За допомогою декількох пристроїв ви можете вибрати лише по одному за раз.
 • Коли ви ділитесь своїм місцезнаходженням з iPhone, у парі з GPS Apple Watch, ваше місцезнаходження перемикається на годинник, коли воно поза межами дії iPhone.
 • Ви можете легко вимкнути цю опцію, коли хочете, щоб ваше місцезнаходження було приватним.

Спільне використання місцезнаходження вимагає згоди, тому навіть якщо ви поділитесь своїм місцезнаходженням, це не означає, що особа, з якою ви ділитесь, відповість вам взаємністю.

Як знайти родину та друзів

як користуватися програмою "Знайди мою програму" на iphone sharelocation3як користуватися програмою "Знайди мою програму" наяк користуватися програмою find my app на iphone sharelocation1Спільне використання геоданихяк користуватися знайди мою програму на iphone follow3як користуватися програмою find my на iphone follow44

У iOS 13 ви можете використовувати програму Find My, щоб знайти друзів або членів сім'ї, замінивши попередню програму Find My Friends у попередніх версіях iOS. Щоб вибрати, які контакти ви хочете знайти, спочатку потрібно поділитися з ними своїм місцезнаходженням. Щоб побачити місцезнаходження друга, він повинен запросити вас із програми Знайти мого на своєму пристрої. Ось як це зробити.

 • Натисніть на Люди внизу ліворуч у меню Знайти мене та торкніться значка Почніть ділитися місцезнаходженням кнопку. Функція "Знайди моє" пропонує контакти, з якими можна поділитися місцезнаходженням, але ви можете запросити кого завгодно.
 • Поділіться своїм місцезнаходженням протягом наступних інтервалів: Діліться протягом однієї години, Діліться до кінця дня або Діліться на невизначений час.
 • Переглядайте інформацію під іменем свого контакта та просіть дозволу стежити за їх місцезнаходженням.
 • Якщо вони схвалюють ваш запит, їх місцезнаходження відображається на вашій карті. Тепер ви можете припинити ділитися своїм власним місцезнаходженням, якщо хочете.
 • Apple розробила програму Find My для автоматичного оновлення місцезнаходжень як для людей, так і для пристроїв, щохвилини за хвилиною, але якщо це не спрацьовує, торкніться імені людини або пристрою, щоб відкрити їх картку та оновити їх місцезнаходження, або просто закрити та перезапустити програму.

Find My - це глибока програма, яка зосереджена на пошуку та відстеженні як людей, так і пристроїв. Його використання забезпечує найкращий спосіб знайти зниклий пристрій і вжити заходів, якщо ви вважаєте, що пристрій потрапило в чужі руки. Це також хороший спосіб переконатись, що ви стежите за друзями чи коханими під час подорожей або в режимі дня. Однак ви повинні налаштувати його на всіх своїх пристроях раніше трапляється надзвичайна ситуація, коли вона може вам оптимально допомогти.

Останні повідомлення