Як відключити вкладку у вашому браузері

Під час серфінгу в Інтернеті ніщо не може дратувати, ніж вкладка браузера, яка раптом вирішує, що її потрібно почути. Незалежно від того, чи має сайт автоматичне відтворення відео чи повторюваний звуковий ефект, можна приглушити цю досадну вкладку та відмовитися від своїх стомлених барабанних перетинок. Ось погляд, як ігнорувати вкладку в популярних сьогодні веб-браузерах: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera та Microsoft Edge.

Не знаєте, який веб-браузер використовувати? Перегляньте найкращі веб-браузери для вашого комп’ютера. Якщо ви стежите за конфіденційністю, у нас також є найкращі браузери для вашої цифрової безпеки.

Ігнорування вкладки в Google Chrome

Вкладки вимкнення звуку Chrome

Щоб вимкнути звук вкладки в Google Chrome, просто наведіть курсор на вкладку, що видає звук, і клацніть правою кнопкою миші, а потім виберіть Без звукуСайт у спадному меню. Щоб змінити операцію і дозволити вкладці видавати звук, повторіть наведені кроки.

Google Chrome також пропонує можливість заборонити сайтам взагалі відтворювати звуки. Щоб отримати доступ до цієї функції, виконайте такі дії:

Крок 1: Клацніть на три крапки Еліпси піктограму, розташовану вгорі праворуч, і виберіть Налаштування у спадному меню.

Крок 2: На сторінці Налаштування виберіть Конфіденційністьта безпека перераховані зліва.

Крок 3: Вибирайте Налаштування сайту.

Крок 4: Прокрутіть вниз і розгорніть Додаткові налаштування вмісту якщо це ще не

Крок 5: Виберіть Звук.

Примітка: Ви також можете отримати доступ до цієї панелі, ввівши в адресному рядку: chrome: // settings / content / sound

Крок 5: Виберіть, які сайти ви хочете автоматично вимкнути чи ввімкнути. Ви також побачите перемикач для ввімкнення та вимкнення звуку для всіх сайтів, а також засоби для ручного додавання веб-сайту, який ви не хочете чути.

Приглушити вкладку в Mozilla Firefox

Аудіо вкладки Firefox Mute

Користувачі Firefox можуть виконувати подібний процес до Google Chrome, коли йдеться про приглушення вкладок браузера. Якщо ви хочете вимкнути звук вкладки, наведіть на неї курсор і клацніть маленьку Доповідач значок. Цей значок показуватиме закреслення, щоб показати, що його зараз вимкнено.

Крім того, ви можете клацнути правою кнопкою миші вкладку Firefox, що видає звук, а потім вибрати Без звукуВкладка варіант. Щоб змінити операцію і дозволити вкладці видавати звук, повторіть наведені кроки.

Подібно до Google Chrome, ви також можете вибрати, чи може аудіо відтворюватися автоматично під час відвідування нового веб-сайту. Щоб відрегулювати цю функцію, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Крок 1: Клацніть на Три бари вгорі праворуч і виберіть будь-який Варіанти (Windows) абоПреференції (MacOS) у спадному меню.

Крок 2: Виберіть Конфіденційність та безпека перераховані зліва.

Крок 3: Прокрутіть вниз до Дозволи і натисніть на Налаштування біля кнопки Автоматичне відтворення.

Крок 4: Поруч з За замовчуванням для всіх веб-сайтів, виберіть Блокувати аудіо у спадному меню.

Крок 5: Клацніть на Зберегти зміни кнопку для завершення.

Щоб дозволити певним сайтам відтворювати аудіо, наприклад YouTube, додайте їх у свій білий список:

Крок 1: Клацніть на Навісний замок біля URL-адреси веб-сайту.

Крок 2: Клацніть стрілку вправо поруч із Безпечне підключення.

Крок 3: Виберіть Більше інформації у спадному меню.

Крок 4: У наступному вікні клацніть на Дозволи вкладку.

Крок 5: Під Автоматичне відтворення, зніміть прапорець біля Використовувати за замовчуванням.

Крок 6: Клацніть на кнопку поруч із Дозволити аудіо та відео.

Ігнорувати вкладку в Safari

Safari залишається популярним браузером для користувачів MacOS, а програмне забезпечення не позбавлене функцій, що дозволяє легко вимкнути звук вкладки. Як і в інших браузерах, знайдіть Sпікер , розташована праворуч від назви веб-сайту на вкладці, і натисніть її, щоб вимкнути звук. Ви також можете натиснути на Sпікер піктограми поруч із адресою веб-сайту для виконання тих самих функцій.

Якщо ви бажаєте, ви також можете клацнути правою кнопкою миші на вкладці та вибрати Вкладка відключення звуку у спадному меню. Повторення цих кроків дозволить вам змінити своє рішення та повернути звук на вкладку.

Щоб вимкнути звук інших вкладок, що відтворюють музику, клацніть правою кнопкою миші на Доповідач значок у Розумний пошук поле (адресний рядок) і виберіть Вимкнути інші вкладки у спадному меню.

Щоб вимкнути звук усіх вкладок, натисніть на Доповідач значок, розташований у Розумний пошук поле (адресний рядок). Клацніть ще раз, щоб повернути музику.

Приглушити вкладку в Opera

Веб-браузер Opera використовує той же метод, що і інші програми: Знайдіть Доповідач і натисніть його, щоб вимкнути звук поточної вкладки. Ви також можете клацнути вкладку правою кнопкою миші та вибрати Вкладка відключення звуку як альтернативний метод. Повторення цих кроків призведе до ввімкнення звуку вкладки, щоб ви могли відновити прослуховування будь-якого продукованого звуку.

Однією додатковою особливістю, яку Opera займається спортом, є можливість вимкнення звуку інших вкладок, коли ви клацаєте правою кнопкою миші на вкладці - зручна функція, коли вам потрібно зосередитися на одній вкладці та заблокувати решту.

Вимкнення звуку вкладки в Microsoft Edge (EdgeHTML)

Вкладки відключення звуку Microsoft Edge EdgeHTML

Швидше за все, якщо ви щойно оновили Windows 10 до версії 2004 (тобто оновлення від травня 2020 року), ця версія браузера Microsoft зникла. Заміна цього - нова версія на основі відкритого коду Google Chromium. Однак ось інструкції до оригінальної версії, якщо ви не плануєте найближчим часом оновлювати Windows 10.

Щоб приглушити вкладку безпосередньо, просто натисніть на Доповідач значок, припаркований поруч із назвою сайту на вкладці. Потім поруч із піктограмою динаміка ви побачите «X», що означає, що звуку немає. Щоб увімкнути звук, натисніть Доповідач піктограму знову.

Або ж клацніть правою кнопкою миші на вкладці та виберіть Вкладка відключення звуку у спадному меню. Повторіть процес, щоб знову увімкнути звук.

Вимкнення звуку вкладки в Microsoft Edge (Chromium)

Обмеження звуку Microsoft Edge Chromium

Нова версія Edge від Microsoft заснована на коді Google з відкритим кодом Chromium, що наближує його до Chrome. Як і браузер Google, ви можете натиснути на Доповідач піктограму поруч із назвою сайту на вкладці, яку потрібно вимкнути. Клацніть ще раз, щоб увімкнути звук. Простий.

Так само ви можете клацнути правою кнопкою миші на галасливій вкладці та вибрати Вкладка відключення звуку у спадному меню. Повторіть, щоб знову увімкнути звук.

Версія Microsoft Edge Chromium також надає можливість взагалі заборонити сайтам відтворювати звуки. Щоб отримати доступ до цієї функції, виконайте такі дії:

Крок 1: Клацніть на три крапки Еліпсис піктограму, розташовану у верхньому правому куті, і виберіть Налаштування у спадному меню.

Крок 2: Виберіть Дозволи сайту перераховані зліва.

Крок 3: Прокрутіть вниз і виберіть Медіа Автовідтворення праворуч.

Крок 4: Поруч з Виберіть, чи аудіо та відео автоматично відтворюватимуться на сайтах, виберіть Обмеження зі спадного меню.

Як зазначає браузер, мультимедіа буде заблоковано на основі вкладок, які ви раніше заблокували. Браузер застосує цю зміну до всіх нових вкладок у майбутньому.

Як відключити вкладку на смартфоні?

Chrome Mobile вимкнути звук

Мобільні браузери, такі як Chrome, Safari та Firefox, зазвичай призупиняють відео та аудіо, коли ви перемикаєтесь на іншу вкладку - навіть на планшетах - для економії заряду акумулятора. Це означає, що ви не знайдете жодних засобів безпосереднього ігнорування вкладок, як це видно у настільних версіях. У більшості випадків звук вже вимкнено за замовчуванням.

Однак Chrome для Android має цікаве виправлення, щоб вимкнути звук усіх веб-сайтів, щоб їх аудіо не автоматично розривало театр, коли ви переглядаєте Інтернет під час нудного фільму. Ось як:

Крок 1: Торкніться три крапки Меню кнопку.

Крок 2: Торкніться Налаштування у спадному меню.

Крок 3: Прокрутіть вниз і торкніться Налаштування сайту.

Крок 4: Прокрутіть вниз і торкніться Звук.

Крок 5: Або торкніться перемикача, щоб дозволити всім сайтам відтворювати звук (синій), або торкніться його, щоб вимкнути (сірий).

Якщо вимкнути звук, ви можете додати винятки з правила, щоб дозволити певним сайтам, наприклад YouTube, відтворювати звук.

Крок 6: Торкніться значка Додати виняток сайту варіант.

Крок 7: Введіть адресу веб-сайту, який ви хочете дозволити.

Крок 8: Торкніться Оголошенняd закінчити.

Подібним чином, якщо ви ввімкнули звук на всіх сайтах і хочете заблокувати певний сайт відтворення звуку, виконайте останні три кроки ще раз, щоб додати сайт у свій чорний список.

Інший спосіб заблокувати певний сайт від відтворення звуку - це зробити наступне:

Крок 1: Торкніться значка Замок біля адреси веб-сайту.

Крок 2: Торкніться Налаштування сайту перераховані на розкривній панелі.

Крок 3: Під Дозволи, торкніться Звук.

Крок 4: Торкніться Блок і готово.

Останні повідомлення