6 моторошних речей, які ви могли б не знати про Facebook

6 моторошних речей, про які ви, можливо, не знаєте, Facebook робить Марк Цукерберг

Не помиліться, Facebook завжди був моторошним. Навіть коли це були лише ви та ваші товариші з коледжу, це було моторошно - монументально менше, але немає жодного способу створити віртуальну мережу, де б ви заглядали та вдивлялися в життя інших людей, не стаючи дивними.

Спробуйте сказати прямолінійним обличчям, що тоді ви ніколи продовжував переглядати кожну фотографію вашої влюбленості, поки не дійшов до кінця. Подивіться мені в очі і скажіть, що ви жодного разу не переглядали весільні фотографії близької незнайомці. Просто йдіть вперед і брешіть і робіть вигляд, що ідея оцінки обміну стінами між двома людьми вам ніколи не спала на думку.

Так Це те, що я думав.

Звичайно, все це стає поступово моторошнішим - і ось кілька речей, щоб це довести.

Тикаючи пропозиції

Пам'ятаєте, тикання? Це було миле маленьке “привіт там, друже!” ще в 2005 році. Зараз це еквівалент того, як група будівельників потрапила в ізольовану алею (це образливо для будівельників?). Десь на цьому шляху тик почав виповзати людей і став неприйнятним.

Facebook насправді ховає тики зараз, у розділі Додатки на лівій навігаційній панелі. А якщо натиснути на неї, ви, мабуть, побачите кілька нещасних трюків, але ви побачите і таке:

fb запропонував тикати

Пропоновані Pokes?! На чому це засновано !? Це недостатньо дивно, що Facebook дозволяє людям тикати мене, але закликає мене робити це іншим людям.

Націлювання на рекламу

Я знаю, як працює націлювання на рекламу, і так, знаю, що існує безліч способів обійти це - але це не має сенсу. Що моторошно, так це стає занадто добре ...

Наприклад, нещодавно я користувався послугою подарунків. Одним із предметів був старовинний командний свитшот, тому я натиснув, чи не несуть вони моїх улюблених Орегонських качок чи Портленд Трейл Блейзерз. Не одразу переконавшись, я натиснув.

Зараз на мене нападають агресивно - у стрічці новин, а не на бічній панелі - мовою, яка прямо говорить про те, що вони знають, що я був на паркані.

fb nordstrom ad

більше оголошень у форматі fbСправа в двох магазинах я витратив гроші на цьому тижні ... але чиї веб-сайти я зробив ні відвідати. Також з’явилося оголошення про швидкий проїзд на платні дороги, після недавньої поїздки до Вірджинії, в якій мені довелося чотири рази платити за проїзд - жодного з них не розміщували, але я використовував свою кредитну картку для оплати. Це лише доказ того, що весь Facebook, який стежить за вашими реальними витратами, працює. Але це не робить це менш страшним.

Новий комплекс Facebook

Повзає не просто віртуальний Facebook; Facebook у реальному житті теж може стати дивним. Приклад: компанія будує комплекс, який включає апартаменти, спортивний бар та собачу собаку ... всі пішки до офісів Facebook. Щоб співробітники могли жити, їсти та дихати Facebook постійно, завжди, назавжди.

По суті, це означає, що Facebook вже не просто веб-сайт, це місто. Я відчуваю, що насувається крик типу Сойлент Грін.

Оновіть свою інформацію

Facebook завжди намагається витягнути з нас більше інформації - над якою насправді ніхто не може так злитися. Ми знаємо угоду. Але нові оновлення iOS 7 начебто наводять вас на віру мати щоб оновити інформацію: якщо натиснути вкладку "більше", ви, ймовірно, побачите своєрідний пінг сповіщень поруч із написом "оновити інформацію".

оновіть свою інформацію

О! Мені потрібно зробити вісім речей! Коли ви заходите, такого немає - просто анкета, яка намагається видавити те, що залишилось у вас соку. Сюди входить запит на вашу вулицю. Що я, нова?

З цікавості я продовжив. Ці книги Facebook запитав, чи читав я.

fb питання книги

Мене ображають.

Push-сповіщення

Також було кілька розмов про нове push-сповіщення, яке пробує Facebook! Цей самоцвіт:

Найстрашніше push-повідомлення pic.twitter.com/0uwJOalbki

- Джейсон (@dessicant) 2 жовтня 2013 р

Вау. Навіть не намагаючись приховати повзуче там, ми? Можливо, вам знадобиться допомога у формулюванні цих речей ...

Розпізнавання обличчя та позначення

Програмне забезпечення для розпізнавання облич Facebook завжди спричиняло неприємні фактори, і багато прихильників конфіденційності висловлювали занепокоєння з приводу цієї технології. Але це все ще працює, читаючи наші обличчя та позначаючи наші фотографії! Насправді він може охоплювати зображення профілю, і оскільки всі вони є загальнодоступними, незалежно від ваших налаштувань конфіденційності, це означає, що і без того величезна база даних облич Facebook, що відповідає ідентичності, буде збільшуватися та збільшуватися.

vicki fbвискочити

Тепер, коли я завантажую фотографії, машина всередині Facebook майже автоматично може розпізнати, хто на них, позначити зображення, сказати, що я з тими людьми, а потім швидко висунути обличчя будь-кого невідомого і спробувати привести мене до позначте його.

Мене не питають, чи це вже моя сестра - воно знає. Це знає.

Той факт, що я пішов завантажувати зображення у Facebook, і він позначив 3 моїх друзів сам по собі за допомогою розпізнавання обличчя, страшний і моторошний.

- Джош Гарріс (@JoshG_Harris) 3 жовтня 2013 р

Останні повідомлення