Перейдіть до Завдання за допомогою перегляду завдань Windows 10 та Aero Snap

як використовувати перегляд завдань та аеро оснащення у Windows 10 Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Оскільки комп’ютери мають стільки функцій, на які ми покладаємось для бізнесу та відпочинку, відстежувати свою роботу та легко переходити між програмами, документами та програмами може бути складно. Незалежно від того, чи ваша робота регулярно включає обробку декількох вікон програм та декількох віртуальних робочих столів одночасно, чи хочете ви переходити між вибраними програмами на ПК з Windows 10, перегляд завдань та Aero Snap є важливими інструментами.

Aero Snap - це простий спосіб упорядкувати будь-які відкриті вікна на робочому столі за допомогою клавіатури, миші або функції Snap Assist і існує у різних формах з Windows Vista. Task View - це швидкий спосіб створити віртуальні робочі столи, щоб спростити та впорядкувати ваші програми, а потім швидко вибрати той, з яким ви хочете працювати, а також налаштувати функції багатозадачності та переглянути документ та діяльність програми за останні 30 днів.

Windows Aero Snap та як ним користуватися

Aero Snap (скорочений до “Snap” у подальшій документації для Windows) дозволяє перетягувати вікна в сторони або кути екрана, і вони автоматично змінюватимуть розмір. Більшість функцій Snap доступні за допомогою миші, сенсорного екрану або клавіатури, причому деякі з них обмежені кожною.

Налаштування можна перемикати, щоб дозволити користувачам вирішувати, чи відображається за допомогою прив’язки інші вікна, які можна прив’язати, чи буде автоматично змінено розмір сусідніх вікон та чи з допомогою прив’язки змусити вікна налаштовуватись, щоб заповнити доступний простір. Щоб налаштувати параметри Snap, відкрийте Налаштування, виберіть Системаі натисніть на Багатозадачність.

клацнути вниз Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Як клацнути мишею

Клацніть на рядок заголовка вікна, яке потрібно зафіксувати, і перемістіть вікно до краю екрана. Ви побачите контур, який вказує, куди буде вікно. Перетягуючи вікно в будь-яку сторону екрана, ви прив’яжете його до лівої або правої частини монітора.

Як прив'язувати за допомогою клавіатури

Клацніть на вікно, яке ви хочете закріпити. Після вибору виберіть Клавіша з логотипом Windows + Стрілка вліво клацне це вікно ліворуч від екрана. Так само, використовуючи Клавіша з логотипом Windows + Стрілка вправо прив'яже вибране вікно праворуч.

Знімки також можна переміщати в кути після закріплення, вибираючи вікно та натискаючи Клавіша з логотипом Windows + Стрілка вгору або Клавіша з логотипом Windows + Стрілка вниз щоб перенести його у потрібний кут. Після того, як вікно буде прив'язане до кута, воно займе чверть екрана, що є найменшою площею для закріплень. Клавіша з логотипом Windows + Клавіші зі стрілками потім можна використовувати для переміщення вікна куди завгодно.

підхопити, схопити Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Як прив’язати за допомогою Snap Assist

Якщо ви зафіксували вікно, але на екрані все ще є великий простір, з’явиться Snap Assistant. Якщо у вас відкрито кілька вікон, вони відображатимуться у вигляді мініатюр у доступній області.

На решті місця на екрані виберіть ескіз вікна, яке потрібно відкрити. Бічні вікна можна одночасно регулювати, клацнувши розділову лінію та перетягуючи мишу. Відпустивши мишу, розмір другого вікна зміниться відповідно до першого та заповнить залишковий простір на екрані.

  • Якщо у вас два вікна, що відображаються поруч, ви можете одночасно змінити розмір обох вікон, вибравши та перетягнувши розділову лінію.
  • Змініть розмір вікна з одного боку до потрібного розміру, а потім відпустіть кнопку миші. Інше вікно змінить розмір, щоб поміститися поряд з першим, тож у вас не буде порожнього місця на екрані.
клацніть праворуч Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Перегляд завдань Windows і як ним користуватися

За замовчуванням у Windows 10 на панелі завдань праворуч від кнопки пошуку ввімкнено кнопку Перегляд завдань. (Якщо ви цього не бачите, клацніть правою кнопкою миші панель завдань, а потім натисніть Показати кнопку перегляду завдання.) Ви також можете активувати перегляд завдань, натиснувши Win + Tab на клавіатурі. Ця комбінація клавіш буде працювати, незалежно від того, чи на даний момент видно кнопку перегляду завдань.

клацніть перегляд завдання Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Коли запускається Task View, він покаже вам усі вікна на робочому столі, згорнені вони чи розгорнуті. Якщо ви використовуєте кілька моніторів, вікна на кожному моніторі відображатимуться згрупованими на кожному екрані. Клацніть на будь-яке вікно, щоб вивести його на передню частину та активувати.

Як користуватися віртуальними робочими столами

У режимі перегляду завдань ви також отримуєте доступ до функції віртуального робочого столу Windows 10. Будь-яке вікно, відкрите на цьому робочому столі, не буде видно на першому.

Кілька робочих столів - це чудовий спосіб розділити завдання - ви можете використовувати один для робочих предметів, а другий для особистих речей та окремі окремі програми для зручності використання. Ви можете створити десятки віртуальних робочих столів, але, ймовірно, вам не знадобиться більше двох-трьох, і ними стає важко керувати, якщо їх занадто багато.

кілька робочих столів Майкл Крайдер / Цифрові тенденції Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Щоб закрити віртуальний робочий стіл, просто натисніть X кнопка над ним у режимі перегляду завдань. Ви також можете створити новий віртуальний робочий стіл за допомогою комбінації клавіш Win + Ctrl + D або закрийте поточний за допомогою Win + Ctrl + F4. Щоб переключатися між віртуальними робочими столами (у тому самому порядку, що і на панелі перегляду завдань), натисніть Win + Ctrl + Left або Правильно.

перемістити вікно Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Щоб перенести відкрите вікно з одного віртуального робочого столу на інший, відкрийте Перегляд завдань кнопкою або Win + Tab команду, а потім клацніть і перетягніть один із значків невеликого вікна на інший робочий стіл у рядку внизу екрана.

Перегляд завдання хронології та як це працює

Представлена ​​з оновленням Windows 10 за квітень 2018 року, шкала часу дозволяє прокручувати будь-які оперативні завдання, наприклад, документи чи активність у програмі, а також записувати сеанси Windows 10, у які ви входили протягом останніх 30 днів. Записані події з історії часової шкали можна швидко вибрати та відкрити, що дозволяє легко виконувати попередні завдання.

Варто зазначити, що якщо Ви не вирішите інакше, Timeline також надсилатиме Microsoft інформацію про історію активності Вашого пристрою. Щоб налаштувати налаштування цієї нової функції, перейдіть до Налаштування> Конфіденційність> Історія активності.

AeroSnap + Task View для плавної багатозадачності

багатозадачність Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Перевіряючи функцію AeroSnap вище, ви могли помітити, що перегляд завдань автоматично з’являється, коли ви клацаєте вікно праворуч або ліворуч від екрана. Цей автоматичний перегляд завдань триває лише доти, доки ви не зробите ще один клік, а потім зникає. Якщо натиснути будь-яку піктограму вікна в режимі перегляду завдань відразу після прив’язки іншого вікна, воно автоматично заповнить простір на протилежній стороні екрана. Це чудовий спосіб швидко порівняти вміст двох вікон одночасно.

Останні повідомлення