Все, що вам потрібно знати, щоб використовувати VPN із своїм PS4

Хоча ігри не нагадують, коли мова йде про віртуальну приватну мережу (VPN), на вашому PlayStation 4 існує безліч варіантів використання такої мережі. За допомогою VPN ви можете підключатися до серверів по всьому світу, що дозволяє вам робити покупки в магазині PlayStation Store в інших регіонах та поєднуйтесь з гравцями з іншого боку земної кулі. Крім того, VPN шифрує ваше з’єднання з Інтернетом, захищаючи ваші особисті дані від будь-кого, хто шпигує за вашим з’єднанням, і може пройти через зменшення швидкості роботи постачальника Інтернет-послуг.

На жаль, Sony не полегшує налаштування VPN на вашому PS4, але є кілька обхідних шляхів. Ось два найкращих способи використання VPN з PlayStation 4.

Спосіб 1. Використовуйте маршрутизатор

Найпростіший спосіб використовувати VPN із PlayStation 4 - через маршрутизатор. Налаштувавши VPN на маршрутизаторі, ви можете автоматично зашифрувати весь трафік, що проходить через цей маршрутизатор, включаючи те, що надходить від вашого PS4. Хоча копатись у налаштуваннях вашого маршрутизатора може здатися багато, налаштування VPN на маршрутизаторі є простим. Крім того, вам не доведеться мати справу з прокладанням кабелів Ethernet.

Крок 1: Знайдіть правильну VPN для себе

В Інтернеті є маса VPN, кожна з яких має свої сильні, слабкі сторони та витрати. Багато мереж VPN платять за підписку, і хоча деякі інші безкоштовні, вони обмежують кількість даних, які ви можете використовувати на місяць, не витрачаючи грошей. Визначення VPN, який ви хочете використовувати, є великим першим кроком, і це може зайняти трохи досліджень.

На щастя, ви можете трохи скоротити цей процес. Ми перевірили низку мереж VPN, щоб знайти найкращі - перегляньте наш посібник із мереж VPN, щоб допомогти знайти варіант, який підходить саме для вашого використання.

Крок 2: Увійдіть у свій маршрутизатор

Ви можете увійти до свого маршрутизатора, ввівши його IP-адресу в будь-якому браузері. Є й інші способи, хоча вони залежать від вашої марки маршрутизатора. Якщо ви не впевнені, що ваш IP, ви можете знайти його в Windows, відкривши командний рядок, набравши "ipconfig" і натиснувши Введіть.Знайдіть свій мережевий адаптер і загляньте вШлюз.Це IP-адреса, яку ви повинні використовувати. Ви можете шукати свою IP-адресу в Інтернеті, але це дасть вам загальнодоступну IP-адресу, а не IP-адресу вашого маршрутизатора. Ви хочете останнього.

Якщо ви вперше входите у свій маршрутизатор, вам знадобляться стандартні облікові дані для входу. Зазвичай це щось загальне, на зразок "адміністратор" для імені користувача та пароля, але зверніться до керівництва вашого маршрутизатора, щоб отримати правильну інформацію для входу.

Крок 3: Налаштуйте свою VPN

Конкретний процес налаштування VPN на вашому маршрутизаторі відрізняється не тільки між брендами маршрутизаторів, але й між службами VPN. Якщо ви налаштовуєте підключення VPN вручну, вам знадобиться файл конфігурації від вашого постачальника послуг VPN (зазвичай ви можете знайти їх у розділі підтримки). Тоді справа лише в тому, щоб імпортувати файл конфігурації на панель керування маршрутизатора та ввімкнути службу. Тестуючи за допомогою маршрутизатора Netgear, ми знайшли екран налаштування VPN підРозширене налаштуваннявкладку.

Деякі служби VPN, такі як ExpressVPN, також пропонують установку прошивки маршрутизатора. Лише конкретні моделі маршрутизаторів підтримують власну прошивку, тому знову ж таки найкраще проконсультуватися зі своїм маршрутизатором та службою VPN. Встановити власну прошивку набагато простіше, ніж керувати файлами конфігурації. Однак установка вручну дозволяє повернутися до попередніх налаштувань, не перепрошиваючи програмне забезпечення.

Крок 4: Підключіть ваш PS4 до мережі

Переконавшись, що VPN працює - знайдіть свою IP-адресу при підключенні, щоб переконатися - все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваш PS4 підключений до маршрутизатора. Незалежно від того, використовуєте ви Wi-Fi або Ethernet, перейдіть до Налаштування> Мережана своєму PS4. ВибраніНалаштування підключення, тоді вибратиЛегкометод. Перегляньте підказки, переконавшись, щоНе використовуйте проксі-сервер і, нарешті, підтвердьте з’єднання.

Спосіб 2: Використовуйте комп’ютер

кращий заголовок ігор ps4 - -

Якщо ви застрягли в модемі та маршрутизаторі, отриманих у вашого постачальника послуг Інтернету, він, мабуть, не справляється з описаною вище установкою. Використання комп’ютера для підключення не вимагає додаткового обладнання, тому, мабуть, це найбільш доступний варіант для більшості гравців. Ви можете підключити свою VPN безпосередньо до ПК або Mac, де працює VPN, і таким чином захистити своє з’єднання PS4. Ось як це зробити.

Крок 1: Налаштуйте свою VPN

Спочатку знайдіть свою VPN, встановіть її та налаштуйте на комп’ютері. Ви знайдете безліч варіантів, які працюють по-різному (включаючи розширення браузера), але більшість із цих процесів - це встановлення програмного забезпечення VPN на ваш комп’ютер та його налаштування. Якщо вам потрібна допомога, ми отримали зручний посібник із процесу налаштування VPN, який допоможе вам пройти через це.

Крок 2: Підключіть ваш PS4 до ПК за допомогою кабелю Ethernet

Вам потрібно буде зв’язати PlayStation 4 з комп’ютером, на якому ви встановили VPN, щоб використовувати комп’ютер як прохід для Інтернету вашої VPN, а для цього знадобиться кабель Ethernet. Підключіть машини, і ви будете готові сказати програмному забезпеченню підключити ваш PS4 до Інтернету.

Крок 3: Змініть налаштування підключення на вашій VPN

як використовувати vpn на мережевих підключеннях ps4, змінити параметри адаптера -

Після встановлення VPN на комп’ютері відкрийте Панель управління у Windows або клацніть правою кнопкою миші на Доступ в інтернет в системному треї. Перейдіть до Налаштування мережі та Інтернету в обох випадках. Опинившись, натисніть на Змінити параметри адаптера.

як використовувати vpn на властивостях мережевих підключень ps4 - -

Це відкриє вас у новому вікні, яке відображає всі ваші мережеві з’єднання. Знайдіть свою VPN і клацніть правою кнопкою миші, щоб відкрити меню. Виберіть Властивості можливість відкрити нове вікно меню, і воно матиме п'ять вкладок вгорі. Вибирайте Спільний доступ і клацніть поле біля Дозволити користувачам мережі підключатися через Інтернет-з’єднання цього комп’ютера.

як користуватися vpn у меню спільного доступу до мережевих з'єднань ps4 -

Ви також побачите спадне меню, яке дозволить вам вибрати, яке з’єднання на комп’ютері ви хочете вибрати для спільного використання через вашу VPN. Виберіть підключення, яке стосується вашого адаптера Ethernet, якщо ви на ноутбуці.

Крок 4: Налаштуйте підключення на своєму PS4

як використовувати vpn на налаштуваннях ps4 playstation 4 - -

Тепер, коли ваш комп’ютер і VPN дозволяють іншим пристроям підключатися через них, ви можете перейти до свого PS4 і налаштувати його з’єднання з Інтернетом. На домашній інформаційній панелі перейдіть у верхній рядок значків і знайдіть Налаштування меню в крайньому правому кінці - це схоже на валізу.

як користуватися vpn на мережевому меню ps4 playstation 4 - -

У меню налаштувань перейдіть до Налаштування мережі, і виберіть Налаштуйте підключення до Інтернету. Коли вам запропонує PS4, виберіть варіант використання кабелю локальної мережі, а не з’єднання Wi-Fi. Тоді вибирай Простота налаштування щоб PS4 шукав саме підключення.

як використовувати vpn на ps4 playstation 4 підключення до Інтернету -

PS4 повинен знаходити всі налаштування, пов’язані з підключенням VPN, самостійно. Ви також можете побачити кілька підказок із запитаннями про те, чи потрібно використовувати ручну або автоматичну IP-адресу, якщо ви хочете вказати ім’я хосту DHCP або налаштування DNS, або якщо ви хочете використовувати проксі-сервер, тож використовуйте ці налаштування, якщо вони вам потрібні.

Якщо ви бачите всі ці підказки і вибрали Простота налаштування опція, велика ймовірність, що ваш PS4 не виявляє налаштування вашого VPN автоматично, і у вас може бути десь проблема. Ми виявили, що, ймовірно, це означає, що ви вказали неправильне з’єднання в налаштуваннях спільного доступу вашої VPN. Якщо все налаштовано правильно, і ви обираєте Просте налаштування, PS4 повинен виявити все автоматично і не давати вам подальших підказок.

як використовувати vpn на ps4 playstation 4 успішне підключення - -

Закінчивши, протестуйте підключення до Інтернету, щоб переконатися, що все працює правильно. Якщо ви отримаєте чистий рахунок на здоров’я для свого PS4, ви підключені до Інтернету і готові використовувати VPN із своїм PS4.

Останні повідомлення