Як перенести бібліотеку iTunes на новий комп'ютер

Помічник із міграції Macbook

Коли у вас є улюблена музична колекція iTunes, яку ви ретельно курирували роками, ви точно не хочете залишати її позаду, і ви, можливо, не захочете повторно завантажувати все по одному альбому зі свого облікового запису Apple. Хоча iCloud може допомогти з меншими передачами, це насправді не сприяє переміщенню всієї вашої бібліотеки iTunes.

На щастя, Apple має інструмент, спеціально розроблений для переміщення даних з одного комп’ютера на інший, особливо коли ви щойно отримали новий комп’ютер і оновлюєтесь: це називається Migration Assistant, і це ваш найкращий варіант для плавного переходу iTunes. Вам не потрібно завантажувати додатковий додаток, оскільки Migration Assistant входить до складу MacOS. Якщо ви передаєте iTunes на Mac, ви можете ним скористатися. Ось як почати:

Крок 1: Об’єднайте файли

Оновіть все на обох комп’ютерах, щоб на них працювала остання версія операційної системи та iTunes. Потім зробіть будь-які резервні копії даних, які вам можуть знадобитися. Підготуйте свою бібліотеку iTunes, відкривши iTunes, вибравши Файл, збираюся Бібліотека, і вибір Організувати бібліотеку.

Тут ви побачите варіант Консолідувати файли. Виберіть його для швидкого очищення бібліотеки iTunes, щоб усе було підготовлено.

Крок 2: Запустіть програму Migration Assistant

Помічник міграції Mac Transfer

З моменту появи MacOS Sierra все, що вам потрібно, це те, щоб обидва комп’ютери знаходились в одній бездротовій мережі, щоб функція Migration Assistant працювала. Однак для швидшого підключення вам може знадобитися замість цього використовувати кабель Ethernet. У будь-якому випадку, переконайтеся, що обидва зв’язані та готові приступити до роботи.

Перейдіть до нового комп'ютера Mac і перейдіть до Програми папку, яку ви можете знайти в Dock. Виберіть Комунальні послуги, а потім виберіть Помічник з міграції. Після підтвердження того, що ви хочете розпочати процес, Асистент міграції запитає, як ви хочете передати інформацію. Ви хочете переконатися, що вибрали З Mac, резервної копії машини чи завантажувального диска. Тоді вибирай Продовжуйте.

Ви також можете використовувати Migration Assistant для переміщення файлів iTunes з ПК на Mac (це не працює на особливо старих комп’ютерах Windows, але якщо у вас Windows 10, у вас все буде добре). Коли Migration Assistant запитає, як ви хочете передати інформацію на своєму новому Mac, переконайтеся, що ви вибрали відповідний параметр З ПК з ОС Windows.

Крок 3: Мігруйте на старий Mac

Код помічника з міграції

Тепер перейдіть до свого старого Mac і там же відкрийте Migration Assistant із тим самим процесом. Однак на екрані Migration Assistant виберіть “На інший Mac”, коли вас запитають, як ви хочете передати інформацію. Потім виберіть продовжити.

Поверніться до свого нового Mac ще раз. Потім Асистент міграції запитає, чи хочете ви передати інформацію з Mac, резервної копії Time Machine або певного завантажувального диска. Тут слід вибрати параметр Mac і вибрати продовжувати. На цьому етапі Apple може надати вам код безпеки для підтвердження на обох комп’ютерах, тому переконайтеся, що код відображається правильно, перш ніж рухатися далі.

Крок 4: Виберіть свої дані для передачі

Migration Assistant Виберіть інформацію для передачі

Щойно ви оберете конкретне джерело для перенесення даних, Асистент попросить вас Виберіть інформацію для передачі. Якщо це абсолютно новий комп’ютер, ви, мабуть, захочете передати майже все, тому вибір усіх параметрів - гарна ідея. Якщо ви перебуваєте на використаному Mac і хочете перенести лише iTunes, клацніть на свій профіль користувача та виберіть свій Музика , щоб розпочати роботу. Коли будете готові розпочати, виберіть продовжити. Процес передачі може зайняти деякий час, особливо якщо ви переносите багато даних, тому будьте терплячі!

Завершивши, увійдіть у свій новий Mac і перевірте, чи весь ваш вміст iTunes там. Ймовірно, вам доведеться дозволити комп’ютеру використовувати ваш вміст iTunes, перш ніж ви зможете його відтворити.

Також можна використовувати зовнішній жорсткий диск

Вам не хочеться возитися з Асистентом з міграції? Ви завжди можете підключити зовнішній жорсткий диск і передавати музичні файли вручну з одного комп’ютера на інший. Якщо ви переміщуєте файли між Mac і PC, вам також слід переконатися, що накопичувач правильно розділений відповідно до ваших потреб.

Цей варіант може зайняти трохи більше часу і вимагає достатньо місця на зовнішньому жорсткому диску. Однак це може бути вашим найкращим вибором, якщо ви збираєте музичні файли з різноманітної кількості місць і навіть форматів і переміщуєте якомога більше до одного облікового запису iTunes.

Це також один з найкращих варіантів, якщо ви перекладаєте з ПК на ПК або з Mac на ПК, де Migration Assistant не може вам допомогти.

Останні повідомлення