Як оновити інформаційно-розважальні системи Uconnect

Uconnect - це інформаційно-розважальна система, що використовується у більшості автомобілів Fiat-Chrysler. Якщо ви їдете на новіших Jeep, Chrysler, Dodge, Ram, Alfa Romeo, Fiat або навіть Maserati, ви, швидше за все, побачите якусь версію програмного забезпечення, що працює на екрані у вашому тире. Це потужна система з багатьма функціями, але, як і будь-яке складне програмне забезпечення, її потрібно час від часу оновлювати, виправляючи помилки та вдосконалюючи інтерфейс.

Це може бути справжньою проблемою для людей, які купили автомобіль і не планували оновлювати його програмне забезпечення на додаток до всіх інших потреб у технічному обслуговуванні. На щастя для них (і всіх інших) оновлення досить прості у виконанні, і їх навіть можна зробити вдома за допомогою відповідних інструментів. Давайте детальніше розглянемо, як оновити Uconnect.

Подальше читання

  • Що таке Uconnect?
  • Що таке Android Auto?
  • Що таке Apple CarPlay?

У дилерському сервісному центрі

Найпростіший спосіб оновити Uconnect - це домовитись від дилерського сервісного центру, коли ваш автомобіль знаходиться в магазині. Техніки можуть швидко визначити поточну версію вашого програмного забезпечення та встановити оновлення швидше, ніж ви можете вдома. Сервісний центр може не перевіряти наявність оновлень самостійно, тому важливо попросити його, якщо знаєте, що це необхідно. У більшості випадків технік зможе повністю пройти процес оновлення за проміжок часу, необхідний для проведення іншого технічного обслуговування вашого автомобіля.

Вдома

Щоб виконати оновлення самостійно, вам знадобиться комп’ютер, ваш автомобіль із системою Uconnect поблизу та порожня флешка USB на 4 ГБ. Щоб перевірити наявність оновлень, перейдіть сюди та введіть свій VIN, щоб побачити, які версії програмного забезпечення доступні. Якщо оновлення доступне, вам буде запропоновано вставити USB-накопичувач у ваш комп’ютер. На веб-сайті також є підручник та майстер, який проведе вас через кроки завантаження та оновлення. У процесі використовується окремий інструмент завантаження, але його можна виконати вручну, якщо інструмент недоступний.

Після завершення завантаження інструмент дозволить вам перенести файл безпосередньо на USB-накопичувач. Потім ви можете вийняти USB-накопичувач і віднести його до свого автомобіля, який повинен залишатися запущеним і припаркованим на час завантаження. Після вставлення USB-накопичувача транспортний засіб повинен попередити вас про поточну версію Uconnect, яка працює, та про версію, яку ви збираєтесь встановити. Переконайтеся, що версія, яку ви встановлюєте, має більший номер, ніж версія, що працює зараз.

Що далі для Uconnect?

Повністю новий ексклюзивний домашній екран Uconnect 5

Наступний великий крок вперед для Uconnect найближчим часом. Uconnect 5 буде представлений на нових автомобілях FCA, починаючи з Chrysler Pacifica 2021 року, восени 2020. Незабаром після цього з’явиться більше транспортних засобів, але справжньою новиною є стрибок у функціональності та гнучкості, який нова система внесе в транспортні засоби компанії. Uconnect 5 працюватиме на Android, а це означає, що для системи відкрився цілий світ можливостей. Користувачі зможуть отримувати оновлення за допомогою ефірної доставки, як це роблять зі своїми смартфонами Android, і вони зможуть встановити шість різних профілів користувачів, щоб забезпечити правильний досвід потрібним людям.

Нова система також підтримує бездротові Apple CarPlay та Android Auto, а також Alexa-on-Demand. За допомогою Bluetooth можна одночасно підключити до двох пристроїв. Якщо у вас вдома є пристрій на базі Alexa, ви можете дистанційно встановити клімат-контроль та інші опції транспортного засобу всередині свого будинку. Природна голосова функціональність системи також дозволяє користувачам змінювати температуру та інші налаштування “вільні руки”.

Останні повідомлення