Як видалити об'єкт у Photoshop за допомогою заповнення вмісту

Попередня Наступна 1 з 2 як видалити об'єкт у вмісті фотошопу fill dsc 4863 До Гілларі Грігоніс / Цифрові тенденції як видалити об'єкт у вмісті фотошопа заповнювати заповнення dsc 4863 редагувати Після Гілларі Грігоніс / Цифрові тенденції

Видалення об’єкта на фотографії - одна з найцінніших хитрощів Photoshop, але для освоєння часто потрібно трохи тонкощі та багато часу. Щоб зробити це менш трудомістким для користувачів, Adobe більше покладається на штучний інтелект, що робить завдання видалення об’єкта більш схожим на акт зникнення фокусника. Adobe Photoshop CC 2019 стартував 15 жовтня за допомогою нещодавно переробленого інструменту під назвою Content-Aware Fill, який працює на базі Adobe Sensei A.I.

Content-Aware Fill - це не зовсім нова функція, але попередня версія не завжди правильно виправляла помилки, і редактори фотографій не мали способу фактично виправити те, що комп’ютер помилявся. Новий вміст заповнення заповнює А.І. і старий добрий людський інтелект, що дозволяє виправити недоліки програмного забезпечення. Окрім видалення предметів, засіб також можна використовувати для додавання відсутнього фрагмента, як Adobe продемонструвало, використовуючи зламане крило метелика. Ми використовували заповнений вмістом вміст, щоб видалити пошкоджені ділянки на аркуші (вгорі) та гілку дерева фотобомбування (внизу). Ось як ми це зробили.

1. Виберіть об’єкт

Попередня Наступна 1 з 2 як видалити об'єкт у вмісті фотошопу, заповнивши Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції як видалити об'єкт у вмісті фотошопу, знаючи заповнити cafselectionleaf Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Відкривши фотографію у Photoshop, виберіть об’єкт, який потрібно видалити. (Ви також можете вибрати зазор або отвір, який потрібно заповнити). Ви можете використовувати будь-який інструмент виділення, але інструмент ласо (третій інструмент на лівій панелі інструментів) часто найшвидший для вибору непарних фігур. Не потрібно бути точним з виділенням - насправді, мабуть, краще, якщо ви виділите невелику частину фону у виділенні, замість того, щоб виділяти по точних краях.

2. Відкрийте інструмент «Заповнити вміст»

Вибравши об’єкт, відкрийте новий інструмент заповнення вмістом програми Photoshop, який відкриється у новому вікні. Перейдіть до Редагувати> Заповнення з вмістом.

Примітка. Щоб скористатися новою версією інструменту заповнення вмісту, переконайтеся, що ви оновили останню версію Photoshop CC. Якщо ви шукаєте старий інструмент, ви все одно можете знайти його в меню Редагування> Заповнення, а потім у спадному меню у спливаючому меню виберіть пункт Content-Aware. Знайте, що попередня версія інструменту не містить декількох функцій, і якщо Photoshop автоматично не зробить це правильно, ви затримаєтеся, якщо не скасуєте.

3. Візьміть зразок площі зображення, яку ви хотіли б повторити

Попередня Наступна 1 з 2 як видалити об'єкт у вмісті фотошопа, заповнивши Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції як видалити об'єкт у вмісті фотошопу, заповнивши cafgreenselectionleaf Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Щойно відкриється вікно «Заповнення вмісту», ви побачите свою фотографію із зеленим кольором на частинах зображення. (Не бачите зеленого? Переконайтеся, що встановлено прапорець «Показати область вибірки».) Зелена область вказує контрольну область або те, з чого ви хочете взяти зразок Photoshop, щоб заповнити прогалини, де було видалено об’єкт. Photoshop буде використовувати будь-які пікселі, що знаходяться в цій зеленій зоні посилання. Налаштовуючи контрольну область так, щоб вона включала більше або менше зображення, ви повідомляєте Photoshop, які частини зображення дублювати, щоб заповнити цю прогалину.

Після того, як ви відкриєте інструмент, Photoshop вже обрав, на його думку, хорошу область для вибірки, але саме тут інструмент дозволяє вам вносити корективи у випадку, якщо програмне забезпечення помиляється.

Праворуч від цього заповненого зеленим кольором зображення Adobe відображає попередній перегляд результатів під час внесення змін. Іноді цей попередній перегляд буде виглядати чудово з самого початку, і вам не потрібно буде застосовувати подальші коригування.

Якщо попередній перегляд неточний, ви можете відрегулювати область відбору проб, щоб додати деяке втручання людини до А.І. Щоб переконатися, що Photoshop заповнює прогалину правильною інформацією, використовуйте інструмент пензля зліва. Виберіть + піктограму на верхній панелі інструментів, якщо ви хочете додати до вибраного, та піктограму - для стирання з виділеного. Поруч із піктограмами + та - ви також можете змінити розмір пензля для швидшої або точнішої роботи. Стерти, якщо ви не хочете, щоб він був включений. Наприклад, коли ми хотіли видалити гілку, що стирчить у небо, ми пофарбували небо в зелений колір, а землю та область навколо гілки залишили порожніми (див. Приклад зображення вище). Якби ми включили інформацію про землю, Photoshop неправильно заповнив би область філії.

Якщо вам важко бачити виділення, ви можете змінити колір вибірки та непрозорість під параметрами вибірки праворуч.

4. Щоб додати до виділення, скористайтеся інструментом ласо (необов’язково)

Якщо ваш початковий вибір був не зовсім точним або ви хочете додати до нього, ви можете скористатися інструментом ласо зліва, щоб вибрати іншу область на зображенні або розширити межі попереднього розділу. Обидва розділи відібрано з однієї області, тому, якщо ви хочете усунути два об’єкти, але вам потрібно заповнити їх двома різними заливками, найкраще виконувати кроки заповнення вмісту з урахуванням вмісту двічі - один раз для кожного об’єкта для видалення. Якщо, навпаки, ви заповнюєте прогалину однією і тією ж інформацією, ви можете заповнити обидві прогалини в одному і тому ж процесі.

5. Точна настройка результатів

Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Окрім використання інструменту пензля, щоб повідомити Photoshop, які частини зображень використовувати, а які - ігнорувати, новий інструмент «Заповнення вмісту» також дозволяє виконати ще кілька налаштувань в опції «Налаштування заповнення» в крайньому правому стовпці (або де б ви не були перетягнув).

Адаптація кольорів дозволяє Photoshop поступово змінювати кольори та контраст, щоб заливка краще відповідала оточенню. Налаштування за замовчуванням працюють досить добре, але якщо кольори не роблять плавного переходу, ви можете відрегулювати це за допомогою спадного меню Color Adaptation.

Іноді потрібно видалити об’єкт, але на зображенні немає точної контрольної точки - він неправильного розміру, неправильно перевернутий або неправильно нахилений. Інструменти масштабування, дзеркала та адаптації обертання можуть допомогти. Ці інструменти підказують Photoshop, як змінювати розмір, нахил або перевертати контрольну точку, щоб заповнити пробіл.

Якщо вам потрібно зробити цей зразок більшим або меншим, щоб заповнити пробіл, поставте прапорець біля пункту Масштаб. Якщо вибірковий вміст потрібно обертати, щоб створити безшовну заливку, виберіть одну з різних інтенсивностей у меню Адаптація обертання залежно від того, чи потрібно заливати лише трохи або багато.

Якщо встановити прапорець Дзеркало, горизонтальний розділ (зелений розділ) буде перегорнутий, щоб краще заповнити цей пробіл. Опція дзеркала зручна для заповнення прогалини в симетричному об’єкті, коли у вас немає збіжної області, яка відповідає. Наприклад, щоб залатати отвір на зображенні листка вище, єдине місце, де можна взяти зразок, - з протилежного боку, але лінії на протилежному боці йдуть в іншому напрямку. Використовуючи параметри Дзеркало та Поворот, Photoshop може заповнити пробіл лініями на аркуші, спрямованими в правильному напрямку. Однак зауважте, що цей інструмент працює лише для горизонтального перекидання.

Нарешті, перевірте налаштування виводу зі спадного меню. Ви можете експортувати цю заливку на новий шар, що дозволить вам продовжувати уточнення коригування, або ви можете експортувати прямо на фон (що дозволяє редагувати зображення в цілому, але не може працювати далі з цим пробіл, який ви заповнили). Експортуючи у повторюваний шар, ви створите два шари - один із оригіналом, а другий із коригуванням Content-Aware Fill, застосованим до зображення.

Після того, як ви задоволені результатами попереднього перегляду, натисніть кнопку OK. Ви повернетесь до головної робочої області Photoshop, де зможете продовжувати вносити корективи в зображення.

Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Заповнення вмістом - це один із декількох різних способів видалення об’єктів із фотографій. Наприклад, на зображенні листя в цьому підручнику, після використання заливки, що враховує вміст, на найбільших плямах на листі, інструмент цілющої кисті швидко обробив дрібні плями. Змістовна заповнення найкраще підходить для більших об’єктів, тоді як цілюща щітка добре працює на менших плямах, таких як видалення вугрів. Новий інструмент заповнення вмісту Photoshop не є ідеальним (наприклад, йому важко було зафіксувати лінію електропередач, яка проходить через дерева), але він дозволяє швидко видалити багато різних типів об’єктів у Photoshop.

Останні повідомлення